Коленная ложечка• 21 июля 2023
Хто їздить на відпочинок в Карпати, що ви там робите?
Підіймаєтеся в гори? На екскурсії ходите?
Що ще? Чи не набридає?
Коленная ложечка
• 21 июля 2023
Влітку маю на увазі. Взимку - то зрозуміло, що на лижному курорті.
Кундалина• 21 июля 2023
Я також не розумію що там робити?
Купатися в басейні та годувати комарів?)
Мизимец• 21 июля 2023
Ездим на экскурсии, просто гуляем, ресторанчики
Комаров ни разу не было.
Люблю горы, больше чем море
Комаров ни разу не было.
Люблю горы, больше чем море
руки_Крюги• 21 июля 2023
Катаємося на конях по лісу, на джипах в гори, спускаємось з канатних доріжок, днем басейн, ввечері чани, ходимо по кафе різних смачно поїсти , прогулянки в гори пішки.
Милота• 21 июля 2023
А как могут надоесть разные экскурсии и горы? А что вы делаете дома, на море? Не надоедает?
Бутерброд з ікрою• 21 июля 2023
Я наприклад не можу кататися на лижах,то мені незрозуміло ,що робити в Карпатах зимою. Завжди літом їдемо. Ходимо в гори , їздимо на екскурсії, милуємося красою...
Фіфачка• 21 июля 2023
А я люблю Крым, самые теплые воспоминания оттуда из детства.
Горы и море, обалденный воздух, можжевельник, красоты, Воронцовский, Ливадийский дворцы.
Вот то красота была, Ммм
После такого отдыха, поездка туром в Карпаты показалась отстоем
Вот то красота была, Ммм
Брехушечка• 21 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Від катання по горах на джипах скоро вже ані дерев в горах, ані самих гір не лишиться...
ФсеСама• 21 июля 2023
Для мене більша проблема на морі що робити. Пляж - обід - пляж - вечеря.
Добре, якщо є куди піти.
Але ми любимо активний відпочинок.
Тому гори - клас. Є куди сходити і що подивитись - купа замків, туристичних місць, самі гори + басейн
Добре, якщо є куди піти.
Але ми любимо активний відпочинок.
СкокоМнеДадите• 21 июля 2023
Я люблю ездить в отдаленные от цивилизации места и просто гулять по лесу и горам. Можем поехать на экскурсию, если рядом в радиусе 50-100 км есть какие-то интересности. Этот отдых мне никогда не надоедает. Наоборот, мне скучно на курортах олл инклюзив, как в Египте. Да и в целом, море для меня более однообразное, чем горы.
КараПузовна• 21 июля 2023
Ответ дляКундалина
Я також не розумію що там робити?
Комаров там нет практически
Радість моя• 21 июля 2023
Мій відпочинок - шезлонг і мартіні, тому все чудово. Карпати мрія поки що.
Чтооооооооооо?• 21 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Вот то красота была, Ммм
Терпіти не можу Крим. Жахливий сервіс, совок на кожному кроці, купи сміття і засрана природа. Взагалі не розумію, як можна добровільно туди їхати витрачати гроші.
Заюшка_хозяюшка• 21 июля 2023
Ездили группой машин в Закарпатье еще до войны. Ну что делали? Ходили в горы за черникой и грибами, купались в холодной речке, ездили на местную частную сыроварню ( 20 км от места обитания), на старую железную дорогу ( заброшенный туннель)-40 км, на лавандовое поле ( 15 км), на купание в чанах ( 30 км), на самую высокую гору в регионе ( 30 км), в Ужгород ( 25 км). Короче, накатались. В след раз летом- лет через 10. Зимой, мне больше нравится
Залізний кіготь• 21 июля 2023
Збираюсь на тиждннь з дітьми в рейнкарц карпати.
Теж щось закрались думки що ми там тиждень робити будемо.
Сле ціна по акції сімейній була така приваблива 2+2 22тис на 6 ночей. Це з харчуванням шведський стіл 3 разовим.
Що просто змінить обстановку і не готувать тиждень для мене це вже відпочинок
Тантрический кекс• 21 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Это где такие акции мониторить можно?
Все возможно• 21 июля 2023
Карпати люблю на дня 3-4 не більше, хожу в гори, гриби збираю, місцевість дивлюсь, люблю різні місця. Сидіння в готелях не розумію, я активна, це нудно.
Душка-свекрушка)))• 21 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Вот то красота была, Ммм
и к чему это сейчас?
Залізний кіготь• 21 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Это где такие акции мониторить можно?
У них на сайті в розділі акції є пропозиція. Тільки бронювала я за 1.5 місяці вільні дати і було вже всього 2 пропозиції по датам
Ответ дляФіфачка
Вот то красота была, Ммм
Та да
Вчора натрапила в інсті на сторінку Сімферополь82
Як в дитинство потрапила
Море казкове,гори
І ходять ці суки,живуть наше життя …
Як в дитинство потрапила
Море казкове,гори
І ходять ці суки,живуть наше життя …
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ви праві на 100 %
Але там прекрасна природа
Може якби кацапи не приперлись,то до цього часу все б змінилось на краще
Але там прекрасна природа
Ответ дляЗалізний кіготь
В Рейкарці в Карпатах пречудесно
Саме цей готель розташований у красивенній локації,височенні гори,поруч стрімка гірська річка,Жданієво велике село,погуляєте по вуличках ,дуже гарно
Можна поруч зʼїздити на Карʼєр,звідти відкриваються чудові види
Є екскурсія в катакомби часів Австро-Угорської імперії,недалечко,кілометрів 7 від готелю,дуже цікава екскурсія,дітям особливо зайде
Можете поїхати у Воловець,красиве містечко в горах,а дорога,яка до нього веде то просто шик,тільки й милуєшся краєвидами
Чтооооооооооо?• 21 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Ви праві на 100 %
Але там прекрасна природа
Так. Природа дійсно гарна. Там, де людей майже немає. І щоб побачити її потрібно пертись подалі від людей.