Всех в сад• 21 июля 2023

SOS, потрібна порада, дитина

Поїхала я до куми в гості в Румунію з дітьми і у малої зі вчора температура 38, їй 5 з половиню, більш ніяких симптомів,не знаю що робити, їхати додому сьогодні (якщо є місця в автобусі) чи стежити до понеділка, автобус їздить 3 рази на тиждень, лікарня тут поруч зовсім, ми в Галаці
Наизнанку• 21 июля 2023
Зачем ребенка в дорогу с температурой?
Посмотрите горло, оно может давать.

Цигарний шланг• 21 июля 2023
Не потрібно зараз вам в дорогу, можете зробити гірше. Якщо вам не спокійно, зверніться в ту лікарню. А так все як завжди, багато багато пити, збивати за необхідності
волосатое стекло• 21 июля 2023
Почекайте звичайно. Уявіть який в дитини стан може бути
Кашка-маняшка• 21 июля 2023
Не їхати нікуди. Давайте багато води і збивайте температуру, якщо вище 38
автор Всех в сад • 21 июля 2023
Так, щось хвилююся і не розумію нічого, нам тут їхати зовсім недалеко,але митниці і кондиціонер ще в автобусі
Морковна• 21 июля 2023
Да, сидите по месту, ибупрофен-горло пшикать
Цигарний шланг• 21 июля 2023
Може бути банальна акліматизація. У дитини так було на морі, приїхали і температура саме 38 , 1, 2 дні і все минуло як не було. Але треба багато пиття , не бути на сонці

автор Всех в сад • 21 июля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Я теж думала про це, але ми від дому в 100 км, клімат же ж, такий самий
Каляка маляка• 21 июля 2023
Выпейте с кумой вина и не впадайте в панику при температуре 38
Annushka• 21 июля 2023
Остаться, конечно. Ребенка выпаивать и полоскать горло. Я бы жаропонижающее не давала. 38 это температура для сопротивления иммунитета
Цигарний шланг• 21 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Для малої дитини то теж відстань, інше середовище
автор Всех в сад • 21 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Випили вчора, але щось і настрою вже нема, стільки чекала цієї подорожі, а тепер сидимо вдома і стежимо за станом
Грибной_Дождик• 21 июля 2023
Дать нурофен и ехать.
Кашка-маняшка• 21 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Йдіть гуляйте
Тільки подалі від людей
ЭтаваНиМожетБыть• 21 июля 2023
Як же ж це так, що поїхали до Європи, а з температурою потрібно в Україну одразу повертатись? Чи там взагалі лікарів не має? Навіть в Африці можуть лікарську допомогу надати а тут прям в паніці додому
автор Всех в сад • 21 июля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Звичайно зовсім поруч є лікарня, і кажуть,що медицина на висоті, але якось вдома спокійніше особисто мені, є лікар до якого завжди звертаюсь
Кому там слова не давали• 21 июля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Ну я б ще повірила, якщо це з Аляски в Африку. А акліматізація в 100, 200, 300 км з температурою 38.....
автор Всех в сад • 21 июля 2023
Дівчата, дуже-дуже дякую за розумні поради, щось я запанікувала
автор Всех в сад • 21 июля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Йдіть гуляйте
Тільки подалі від людей
Та вона лежить ,погано переносить температуру

Королева краси• 21 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
А в чому взагалі проблема і для чого кудись їхати? Це ж просто температура
автор Всех в сад • 21 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
Проблема в тому,що не знаю від чого і що далі буде
Королева краси• 21 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Будь -яке ГРВІ ,подивитесь далі , якщо більше 38.5 даєте нурофен і живете звичайним життям. Чи ви з тих , хто одразу пічкаж дитину фуфломіцинами?
автор Всех в сад • 21 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
Ні, я якраз з тих, що нічим не підкажете і антибіотики даю тільки з поради лікаря і не раніше 3 днів температури
Королева краси• 21 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Тоді чому паніка ? Це просто температура
автор Всех в сад • 21 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
Паніка тому що я в іншій країні,не вдома
Королева краси• 21 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Яка різниця? У всіх країнах є лікарі , ви ж не на тропічному острові
Цигарний шланг• 21 июля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Легко. Ми в село з Києва приїжджали на літо за 200 км і мали на початку, Потім все літо нормально
Цигарний шланг• 21 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
В дорозі міг вірус причепитись
Салт• 21 июля 2023
Скоріш за все це вірус. Наблюдати, поїти дитину. Якщо вище 38.5 збивати.
Якщо Вас щось насторожить - звернетеся до місцевої лікарні.
БальзаковскийВозраст• 21 июля 2023
У в дитини вперше температура? Збивайте натиранням водою, дарознижчим чаями, для чого лікар?