Всех в сад• 21 июля 2023
SOS, потрібна порада, дитина
Поїхала я до куми в гості в Румунію з дітьми і у малої зі вчора температура 38, їй 5 з половиню, більш ніяких симптомів,не знаю що робити, їхати додому сьогодні (якщо є місця в автобусі) чи стежити до понеділка, автобус їздить 3 рази на тиждень, лікарня тут поруч зовсім, ми в Галаці
БальзаковскийВозраст• 21 июля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Не їхати нікуди. Давайте багато води і збивайте температуру, якщо вище 38
+
БальзаковскийВозраст• 21 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Так, щось хвилююся і не розумію нічого, нам тут їхати зовсім недалеко,але митниці і кондиціонер ще в автобусі
Закаляти треба, а не ховати від кондиціонеру
БальзаковскийВозраст• 21 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Выпейте с кумой вина и не впадайте в панику при температуре 38
Лучший совет👍🏼
БальзаковскийВозраст• 21 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Випили вчора, але щось і настрою вже нема, стільки чекала цієї подорожі, а тепер сидимо вдома і стежимо за станом
Так можете не сидіти, погуляти можна, якщо більше симптомів немає
БальзаковскийВозраст• 21 июля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Як же ж це так, що поїхали до Європи, а з температурою потрібно в Україну одразу повертатись? Чи там взагалі лікарів не має? Навіть в Африці можуть лікарську допомогу надати а тут прям в паніці додому
То чого ви взагалі поїхали від свого лікаря?