Капитошечка• 21 июля 2023

Відправка посилки НП в Польщу

Хто відправляв НП в Польщу нещодавно, підкажіть будь ласка:
У мене 2 велики коробки, можна запакувати в стрейч вдома чи потрібно приносити відкритими?
Дякую завчасно.
Готова до другої• 21 июля 2023
А скільки коштує доставка? В мене одна велика коробка. Думаю чи укрпоштою чи новою
Несу пургу• 21 июля 2023
Укр поштою відправляла 20 кг= 400 грн
10 днів йшла
автор Капитошечка • 21 июля 2023
Укрпоштою точно ні, писали що доставка місяць.
Вибираю між НП і перевізником.
Невгамовна шахиня• 21 июля 2023
Открытые коробки, все смотрят и проверяют на наличие запрещеных к перевозке товаров.
автор Капитошечка • 21 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
спасибо большое!
Небалувана Галя• 21 июля 2023
я отправляла из Польши недавно в Украину.Доставили за 3 дня.Посылка открытая и спрашивают опись
Рожайтретьего• 21 июля 2023
Все скласти, але не заклеювати
Заліпити мають на нп під камери
В коробки ніхто не заглядав, не витряхували, просто обмотали скотчем.

Перевізник звісно швидше буде, по ціні десь однаково, але не автобус, тепер то ризиковано, треба надійного приватника з бусом
Царівна Жабка• 21 июля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Все скласти, але не заклеювати
Заліпити мають на нп під камери

У мене передивлялися кожну річ і дуже уважно . По швидкості -- 3 доби і вручення прямо в руки в містечку де навіть не має пунктів НП.
Царівна Жабка• 21 июля 2023
Ответ дляГотова до другої
Я відправляла середню - 350 гр . Вони вводили якийсь код , тому дещевше . Може це акція на першу посилку . На гарячій лініі казали що десь 480 буде . Посилку треба відкриту приносити , у мене все оглядали ретельно . Доставка особисто була через 3 дні .
Готова до другої• 21 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Скільки кг була?
Царівна Жабка• 21 июля 2023
Ответ дляГотова до другої
Скільки кг була?
Реальна десь 4 кг , а об’ємна 10 . Але така ціна начеб то і на 20 кг теж .
LIANA171185• 21 июля 2023
Відправляла одяг.Кожну річ перерахували,розписали по предметах одягу,склали у коробку і зважили.Дівчина сказала,що тепер такі правила і вони перевіряють посилки у Польщу.Але можна вдома окремо розкласти,зробити список і принести.
У мене вийшло кг 15-20.Сплатила майже 400 грн.
До речі,є промо-код на знижку 35% на відправку посилок до Польщі,можу віддати,він до 31.07.23
автор Капитошечка • 01 августа 2023
Ответ дляLIANA171185
дякую
На днях бачила як у хлопця на НП приймали посилку в Польщу, коробка на 30 кг, передивлялись кожну річ, виклали частину як заборонені, я бачила лак, шампунь, косметику. То треш.
Я все ж відправила перевізником, бо було дуже багато речей і вітаміни, які НП не бере для пересилки.