MashaizDusha• 21 июля 2023

Гіркіна затримали?

Ого! А як же клюб рассєржених патріотов?
Espresso_caffe• 21 июля 2023
спасибо! интересно
гиенна сжирает себя изнутри

Wida Winter• 21 июля 2023
Сожрите друг друга
Екатерина27• 21 июля 2023
Прям чудесный денек сегодня
автор MashaizDusha • 21 июля 2023
я думаю багато надіялися що він щось замутить проти пуйла.
але випадає так що він просто добазарився. будем слідкувати за розвитком подій.

ну якщо він буде. може він як суровікін десь зникне й усе.
Donnafugata• 21 июля 2023
Скоро буде в Шторм-Z
Олена Oza• 21 июля 2023
Да ,ему светит 20 лет тюрьмы.Гагарин долетался,Пушкин дописалася,Гиркинс допиZZZделся https://informator.ua/uk/v-rosiji-zatrimali-terori... он в тюрьме,обыск дома.жена в шоке пишет в соцсетях она
автор MashaizDusha • 21 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
Скоро буде в Шторм-Z
а дружина, в шарфіку на голові, буде звертатися до Ердогана?
(це я трохи з медвудчуком змішала, мені той хлопчик нагадав куцого медведчука на стільчику в формі)

Олена Oza• 21 июля 2023
статья экстримизм 20 лет строчага тюряги по законам рашкостана.а еще он в международ розыске за боинг сбитый-там пожизненно.наверно,в окопы кинут на мясо
Donnafugata• 21 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Ні, буде зраджувати Стрєлкову з Гіркіним.
Олена Oza• 21 июля 2023
А теперь где нам нытье и всьо пропало слушать?
Donnafugata• 21 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
uma• 21 июля 2023
Я буду скучать в тик-токе без его эфиров.
Олена Oza• 21 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
фото
ржу.его мемы это что то.посадят возле себя алкашей и все с такого бодуна дичайшего и давай рассуждать.с одним он чуть не подрался в эфире
diamond_shop• 21 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
я у Несміяна читаю, той що був Ель Мюрід, теж ниє, щоправда в нього воєнних новин не дуже, більше економічні, але теж рашку обпльовує, для нього звісно теж ми - неіснуюча країна

коротше кажучи, в нього багато теж брехні про нас, але ниє норм так
Donnafugata• 21 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Я тільки телеграм часом почитувала. Але так, навіть не знаю як бути без його ниття.
Олена Oza• 21 июля 2023
неуважаемый следственный комитет рф -верните гиркинса в студию!народ просит.
Nat-li• 21 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Тут)
diamond_shop• 21 июля 2023
до речі, колись цей Несміян був з Гіркіним разом, але потім шляхи розійшлися, Гіркін казав, що Несміян недостатньо радикальний
бобкина• 21 июля 2023
Эх, он так хорошо ныл всегда со своим вечно заплаканным лицом)

автор MashaizDusha • 21 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
чекайте, зроблять як з жиріком - штучний інтелект буде генерувати тепер його промови. Нєйросєть.
Donnafugata• 21 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
То не то. Хочеться щоб було душевно, по- домашньому)
автор MashaizDusha • 21 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
Юрий Великий його душевно пародує
rybka21• 21 июля 2023
якийсь цирк, як на мене.
Donnafugata• 21 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Юрий Великий його душевно пародує https://www.youtube.com/watch?v=OkhVKERxPqA
Круто, не бачила)
MarryV• 21 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Та ще десь випливе. Може до вагінерів закинуть. От якби його наші грушники взяли, а то таке мапет- шоу.
diamond_shop• 21 июля 2023
я зайшла у тг, там дружина бідкається, але того поста, за який Гіркіна закрили немає, мабуть видалив, але ж скріни не горять
автор MashaizDusha • 21 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
Круто, не бачила)
та ви шо, в нього стільки добра на каналі. І це військовий, патріотичний гумор не за 30 лимонів державних коштів а безкоштовно.
Олена Oza• 21 июля 2023
ох..хоть бы в камеру интернет ему провели.
Donnafugata• 21 июля 2023
Ответ дляMarryV
Вагінери з нього точно диркіна зроблять. Він прігожина критикував постійно і передбачав бунт.
Icosmo• 21 июля 2023
Міг би в Гаазькій тюрмі сидіти а буде в парашинській