Зроблено у 80-х• 21 июля 2023

Питання про нерухомість, неможу визначитись.

Якщо коротко,не можу визначитись,є квартира з ремонтом в новобудові в якій проживаємо,2 кім.,але не влаштовує бо високий поверх і сонячна сторона,щоб колись жили тут діти теж не хочеться.Є інша квартира ,в якій зробили ремонт,продали автомобіль для цього,щоб зробити як подобається,але на меблі немає фінансів.Суть питання,продати цю в якій живемо і купити або однокімнатну
з ремонтом,поставити дешев.меблі і здавати плюс купити автомобіль,чи купити 2 кім.сирець,який буде стояти на майбутнє дітям і автомобіль.Цю в якій живем здавати не хочу,шкода ремонтів,я до всього акуратно відношусь,але голова останнім часом не варить,як правильно вчинити,1.5 місяця без машини дуже важко,так як діти і батьки в селі.
Результат:
вже голосів: 28
15 (53.57%) 1 кім.і авто
13 (46.43%) 2 кім.сирець і авто
автор Зроблено у 80-х • 21 июля 2023
Цікава думка мудрих порадниць,бо я щось не сильно можу щось прорахувати

Най хоч раз• 21 июля 2023
Если хороший ремонт, локация, то жаль продавать бы было. Этаж если не последний то хорошо. Шторы и кондиционер немного решают проблему с солнцем.
Парова машина• 21 июля 2023
Зачем продавали авто если не хватает на мебель?
Стриптизерка• 21 июля 2023
Сирець це новобудова чи біля метро Сирець?
автор Зроблено у 80-х • 21 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Та не останній,кондицонер є,але я не можу з ним,штори теж,в дітей з носом проблеми і зволожувач не помагає
автор Зроблено у 80-х • 21 июля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Новобудова
Я такая - жду трамвая• 21 июля 2023
Однокімната краще під оренду, ніж двушка.

Най хоч раз• 21 июля 2023
Сейчас многие работают из дома, можно сдать хорошим знакомым паре, например без детей и животеых. Из аренды накопить на мебель
автор Зроблено у 80-х • 21 июля 2023
Ответ дляПарова машина
Бо дурні може,ми звісно купим меблі,але до автомобіля далеко)
автор Зроблено у 80-х • 21 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
І так думала,такий варіант
Най хоч раз• 21 июля 2023
Еще ведь налог, процент агенту. А так сдали через хорошее знакомство на год и накопили.
автор Зроблено у 80-х • 21 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Так,до речі це не врахувала
Уходя дверю не хлопать• 21 июля 2023
Сейчас цена однокомнатной не особо отличается от девушки, поэтому выиграть в деньгах не получится
Разве что вы продаете квартиру в центре возле метро, а покупает в районе более захудалом
Поэтому лучше не продавать, а сдавать свою
Вареничніца• 21 июля 2023
я би брала однокімнатну для здачі в оренду і з прибутку з неї відкладала на квартиру дітям, потім продасте, докладете ці гроші і купите новобудову
Кредитная• 24 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так,до речі це не врахувала
Если есть ремонт но нет мебели то ее всеравно можно сдать как без мебели