Я не в теме• 21 июля 2023

Якщо залишаються суші після вечері, чи доїдаєте ви їх наступного дня?

Знаю, що це може бути небезпечно. Але шкода викидати.
Зупка_цем• 21 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну зі смаком все ок, і відрізнити який використовують можу)) а то шо пишуть, то ніхто не забороняє писати що завгодно))
Я не буду з вами сперечатись. Але в більшості випадків ви їсте сирий лосось. Хоч на опис іноді звертайте увагу. Ось до прикладу та ж недорога сушія

220В• 21 июля 2023
Я не ем, мой муж доедает.
Снідаю авокадо• 21 июля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Наче це я щось питала?
Автору давайте поради.
Печальки.нет• 21 июля 2023
с сырой рыбой не покупаю, поэтому все доедаю)
Иванка Бур• 21 июля 2023
Да,беру сет всегда,за раз не съедаю
доедаю на следующий день
ни сырой,ни соленой (что таки чаще бывает,хотя и пишут,что свежий) рыбы не боюсь
АнтиТроль• 21 июля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ви серйозно?
Більше ніж. Купіть сирого в сільпо і попробуйте.
Зупка_цем• 22 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Я купую в нормальних магазинах лосось, мені не потрібно «попробовать в сільпо» 😄
АнтиТроль• 22 июля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ага)))) смак сирого лосося і суші- одна большая разница, знаток ви наш
Зупка_цем• 22 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Звісно, тому що рол це не тільки риба.