Кофр для ноги• 21 июля 2023
Говерла з Ворохти
Дівчат, а хто був цього-того року. Яка вартість якщо брати екскурсію у Ворохті, в їх місцевих пунктах? Хоча б приблизно. Дякую.
Кофр для ноги
• 21 июля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Йдіть самі з Заросляка.
Та справа в тому, що я взагалі одна їду. Наче і з сторонніми не хочу, але і самій одній якось тривожно😔
Пилосмок працює• 21 июля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Там як на Хрещатику.Тільки на погоду треба дивитись.Групу можуть і в дощ вести.
Кофр для ноги
• 21 июля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Читала таке) Я ще ніколи не була, а оточення у мене одні лінтяї, тільки хіба біля басейну валятись, то я все сама.
Кофр для ноги
• 21 июля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Скажіть, я собі задумала їхати до Ворохти, там день погуляти, наступного Говерла. Так нормально? Там же є буси до Заросляка з Ворохти?
Сонечко• 21 июля 2023
проезд к горе + сбор. Сама гора бесплатно.
Езжайте, только если налетит гроза, телефон выключайте полностью и дождевик не забудьте.
Пилосмок працює• 21 июля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Біля вокзалу таксі.200 грн з людини.
Кофр для ноги
• 21 июля 2023
А і ще питання. Кінець серпня нормально буде? 26-29. ще не холодно для першачка?😅
Ответ дляКофр для ноги
Виїжджайте раненько, щоб годині о 6-7 ранку почати сходження, слідкуйте за знаками маршруту на деревах. Все буде класно! Ми ходимо вдвох з дочкою, часто зустрічаємо соло туристів. Жінок. З наметом. Навіть ночують самі. Для мене це фантастика просто.
Ми лише похід одного дня.
Сонечко• 21 июля 2023
думаю, что в Ворохте тоже есть экскурсионное бюро, обычно прям на вокзале раздают брошюры. Не выдумывайте велосипед, езжайте с группой, т.к. первый раз.
Аноним_• 21 июля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Ходили 24 серпня. Погода була ідеальна, але тут не вгадаєшь. В Карпатах погода міняється дуже швидко
Сонечко• 21 июля 2023
Ответ дляАноним_
я один раз ходила в грозу с молниями и без дождевика (первый раз), второй раз повезло с погодой и вид был прекрасным с горы.
Кофр для ноги
• 21 июля 2023
Ответ для4мама
Оптимально! Вересень - найкращий місяць для походів!
Дякую Вам. Хочу встигнути до вересня, у мене в цьому році дитина в перший клас, думаю буде потрібна підтримка, не хочу залишати саму, навіть на кілька днів
Пилосмок працює• 21 июля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Теплі речі обов´язково беріть,надійне взуття,дощовик.В серпні погода краща,в вересні майже без гроз.