Потішаюся• 22 июля 2023
Нумерація вагонів
Тема понити. Якій брєд оце придумали номерацію вагонів оголошувати на вокзалі не з хвоста чи початку потягу а чи з півночі чи з півдня, чи заходу сходу. Я їм що, бля, оракул, знати де в біса мати на вокзалі захід чи схід!!! В ярості!!!
Потішаюся
• 22 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
И начинают бежать в другой конец перона, если не угадали.
Я за последние пол года была на многих вокзалах страны и везде на перонах есть указатели сторон света.
Що значить не вгадали. Навіть якщо ти не знаєш припустимо звідки приїде потяг то коли він наближається очевидно де в нього голова.
Пампушечка• 22 июля 2023
Їхала 3 дні тому, оголошують : ’з голови або хвоста потягу ’. Так, це зручніше.
Мост_Устал• 22 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Ще я маю бігати шукати вказівники!!! А чому не можна ЯК РАНІШЕ????? Без вказівників видно, де потяг ПОЧИНАЄТЬСЯ І ДЕ ВІН ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!
А що їх шукати? Завждигз однієї сторони написано західна, з іншої - східна.
Потішаюся
• 22 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
Не бачила ніколи. ЗАВЖДИ оголошували нумерацію з голови чи з хвоста
Потішаюся
• 22 июля 2023
Ответ дляПампушечка
Слава Богу не всюди ще цей маразм
КондуктЕр тролейбуса• 22 июля 2023
Вот поэтому - только бла бла кар )
С поездами вонючими никогда не сравнится
Всегда водитель остановит, если тебе надо
Нормальная цивилизация - туалеты на заправках, кофе, еда
Максимум 2 товарища по пути
А не шобло - ебло поездное, куча народу
Не надо рыскать, ловить те билеты с полуночи до утра
Короче, как попробовала 6 лет назад - на поезд ни ни 😀
Максимум 2 товарища по пути
А не шобло - ебло поездное, куча народу
Потішаюся
• 22 июля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Вот поэтому - только бла бла кар )
Максимум 2 товарища по пути
А не шобло - ебло поездное, куча народу
Максимум 2 товарища по пути
А не шобло - ебло поездное, куча народу
Ну св нормальна тєма, якщо треба їхати потягом
Шпондєр• 22 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Брєєєд. Брєд. Завжди оголошували з голови чи хвоста, яке ж си падло так переробило???
яка голова та хвіст у поїзда? смішно.
Потішаюся
• 22 июля 2023
Ответ дляШпондєр
яка голова та хвіст у поїзда? смішно.
Така як було завжди. Голова на початку а хвіст в кінці.