Плету интриги• 22 июля 2023
Невже насправді така дешева фарба, як Рябіна, повністю зафарбовує сивину?
в мене дуже вже багато сивина, фарбуюся Матрікс, але не всюди його можна купити, і от мені мама сказала, що фарбували сусідку, так сивина зафарбувалася і на 2 місяці вистачило!
а вона коштує просто копійки, чи вона вже така токсична, може, якщо б вона була як всі фарби, і так гарно зафарбовувала, то не було б сенсу в інших, значно дорожчих фарбах
Удальонка• 22 июля 2023
В мене мама сива, колись фарбувала її рябіною, зафарбовувало, але дуже швидко змивається. Зараз фарбую її палет.
Бараболька• 22 июля 2023
Воняє - капець. І волосся після неї жахливе
Ну як зафарбувати сивину на 2 і більше місяця? Воно ж росте. І відростає сиве. Це може в череп ще профарбувати всередині сантиметрів на 5?
Видна міленіалка• 22 июля 2023
Любая краска аммиачная закрасит седину. Просто после Рябины волосы вылезут.
Ольчик1998• 22 июля 2023
Дешевша фарба дуже вонюча, я недавно робила освітлення, потім купила фарбу дорожче, дуже пахла, а це купила фарбу дешеву, то поки красила чуть коні не двинула, потім в носі пекло
Ростки жимолости• 22 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
У меня не вылазили
Форс мажор• 22 июля 2023
Воно то зафарбує, а в якому стані волосся буде? Ви готові до паклі на голові?
Рятівник Малібу• 22 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
В нормальном,и запах сильно преувеличивают
Форс мажор• 22 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
У всіх різне поняття нормальне, півміста бачу з перепаленим, яке січеться - і їм напевно нормально. Маю пористе волосся, воно не вилізе ні, но буде пакля від поганої фарби і неналежного догляду
Бараболька• 22 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Я тут теж читала про запах не такий вже і страшний. І про гарне блискуче здорове волосся після неї. Купила. Треба було зупинитися ще на етапі коли я відкрила ту фарбу і почала змішувати. Очі виїдає. Як у громадському туалеті тхне. І я пофарбувала волосся. Потім довго його до ладу приводила. Бо таке враження, що воно перетворилося на мочалку
Рятівник Малібу• 22 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
Ну конечно все ж дурачки, только вы все знаете,а я не могу понять,нормальные у меня волосы или перепаленные.
Мафиозная• 22 июля 2023
Я рябиной красила дочке-подростку пряди. Ей подошёл цвет в этой палитре. Могу точно сказать, что волос не отвалился и в паклю не превратился, но запах резкий. Вот заказала на мейкапе второй раз эту краску.
Форс мажор• 22 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
На жаль не всі можуть дозволити собі хорошу фарбу і догляд, з фінансової сторони і приходиться фарбуватися, чим є.
Я десь написала дурачки?? Читайте те, що написано
Рятівник Малібу• 22 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
Не чем есть,а нет смысла переплачивать, мало того,что все дурачки,так ещё и нищебродами назвали.))
Файно Замало• 22 июля 2023
У мене сусідка фарбується найдешевшою фарбою, що в Просторі продається. Волосся виглядає дуже гарно.
Думаю, це питання генетики і бюджету. При поганій генетиці вам ніяка фарба дива не зробить.
Українська зірочка• 22 июля 2023
Посоветуйте, пожалуйста, и мне краску, которая нормально седину закрасит и не вымоется в рыжий за пару моек? Уже проф кучу перепробовала, но явно не все (
Шопингмонстр• 22 июля 2023
Там окисник 12%, тому й зафарбовує все
Можна купити будь яку в єві, просторі, теж зафарбує. Через окисник
Нагайна• 22 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Откуда велезут? Я как то не могла идти далеко, и рядом было только где одна рябина. Красит хорошо, цвет классный, волос мягкий после. Ничего не вылезло. Врос у меня густой большой и длинный. Все на месте.
Потом покупала ещё, цвет очень нравился, отенок. Короче волосы все на месте.
Лапатусик13• 22 июля 2023
Я свекровь крашу Elitan , тоже не дорогая, и очень хорошо закрашивает седину. Но у нее густые хорошие волосы, в паклю не превращается.
Завжди мало• 22 июля 2023
9 лет крашусь раз в три недели 042 рябиной, при беременности начала. 2/3 головы седые, закрашивает идеально, смывается медленно. Волосы здоровые и блестящие, но у меня жирная кожа головы и сами волосы очень плотные и тяжелые.
я Кукарача• 22 июля 2023
Я уже тоже подумываю о рябине . Крашусь шварцкопф, так мало того что подорожала страшно , так ещё и не закрашивает ничего мне .
В гости звали?• 22 июля 2023
красилась такой краской,седину закрашивает.
воняет потому что аммиачная краска.
волосы вылезли не от краски,а после ковида,чуть лысая не стала.
уже не красилась давно никакими красками.
воняет потому что аммиачная краска.
Астоновитесь!• 22 июля 2023
Нічого вона не воняє
Нормально фарбує.
Всього по два пакетики, це дуже зручно коли треба тільки корені підфарбувати
Нормально фарбує.
Рубаю олівлє• 22 июля 2023
Я фарбувалась давно такою відтінками до 5 рівня. Волосся не сіклося, не випадало, але я тільки корені фарбую.
Млинці зі смайликом• 22 июля 2023
Ответ дляБараболька
Ага. Как гель лак делают под кутикулу)
НеКонец-Света• 22 июля 2023
Ответ дляРостки жимолости
У меня не вылазили
И у меня не вылезли. В магазине ко мне даже подошла женщина, чтобы спросить, чем я крашусь, так как ей цвет мой понравился. Я ей на рябину эту указала, она высокомерно скривилась, сказала, что такой дешевкой не пользуется. Хотя у нее на голове был желтоватый пятнистый цвет. Ну ок-нет так нет.
Седину закрашивает отлично.
НеКонец-Света• 22 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
И эти ’полгорода’, скорее всего, гордо рассказывают про профкраски.
Королева Сарказма• 22 июля 2023
Мне очень нравится и отлично красит, с волосами все в порядке. Считаю ее цену нормальной