Мамаша в бигудях• Изменено 22 июля 2023
Чому вам не подобається дівчина сина? Можу висловити свою точку зору.
Прочитала тему і посміялася в кулак, кожна розповідає яка вона розпракрасна, а зла мама не оцінила.
У МЕНЕ СИНА НЕМАЄ - Є ТІЛЬКИ ДОЧКА.
Але у сестри і у подруг синів вік якраз такий, що мають стосунки з дівчатами.
У сестри дещо трешакова ситуація.
Гарна вихована дівчинка, але дуже ревнива.
Тріпає племіннику нерви і ’не дозволяє’ йому їздити з татом і дядьком на рибалку. Ображається, коли її не запрошують на сімейні свята.Я після такого її до себе на будь-які заходи кликати не хочу. Племінник звичайно того не розповідає, але ходить засмучений. Через постійні сварки проблеми з навчанням і закинутий спорт.
З´явились проблеми зі здоров´ям. Ось як таке може подобатися.
У подруги є квартира в Іспанії, яку вони здають. Подружка сина вважає, що його батьки мають на місяць їм дати пожити в тій квартирі. Ці ідеї вже місяць проштовхуються через сина. Зі сварками, образами і таким іншим.
Своїх батьків щось зняти чи купити в Іспанії їй чомусь не спало на думку.
МОЯ подруга перестала розмовляти зі свекрухою, того що та, купила дочці шубу подаркуок. Подруга вважала, що і їй мала б купити)))))))
Ось такі у мене історії
І не тому, що ’свекруха погана’.
Можливо дівчатам бракує життєвої мудрості чи терпіння.
Але ж на форумі таких немає, правда?
Тут всі тендітні феї, яких тиранять злі свекрухи))
У МЕНЕ СИНА НЕМАЄ - Є ТІЛЬКИ ДОЧКА.
У сестри дещо трешакова ситуація.
Ось такі у мене історії
І не тому, що ’свекруха погана’.
Але ж на форумі таких немає, правда?
Бабуся Бетман• 22 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Какая тема моя?)) Я тем не создавала.
Мне всё равно что со мной не так по мнению моей свекрови)))
Вибачте, я переплутала вас з автором. Тільки що помітила
Кондуктор троллейбуса• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Розуміти, що у другої половинки можуть бути свої інтереси, такі як рибалка/друзі/сімейний відпочинок. Це має місце не так часто
І людина живе в соціумі.
Вимагати від неї розірвати стосунки з усіма заради прекрасної неї - не дуже гарно і не здорово.
Якщо моя б дочка вимагала такого від партнера, як б з нею поговорила, що так не можна.
І людина живе в соціумі.
От вам своїм життям не живеться, і до племінника у відносини лізете, і чекаєте вже шоб донька підросла, шоб і у її відносини влізти.
Займіть вже себе якоюсь справою і припиніть пхати носа в чужі відносини.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Все просто. Ви самі написали про ’своя сорочка ближче до тіла’ )))
Рідній людині ми завжди дозволяємо більше, вибачаємо більше (деякі навіть повну жесть виправдовують). А до чужої відносимося з пересторогою, кожен її урок через лупу розглядаємо.
А треба просто менше влазити в їх стосунки, розберуться самі.
Так і не влазить ніхто.
Сестра взагалі мудрість проявляє, що варто позаздрити.
Останнього разу скипів вже сестри чоловік, коли син відмовився з ними їхати, хоча спочатку зрадів.
Хачапууури• 22 июля 2023
На днях заезжал, я его кормила, а ни одной одной чистой ложки не оказалось, он смеётся: блин, как всегда, посуду мою только Я)
Гл. Амурная• 22 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Ваш чоловік тут ні до чого
Питання тут тільки в тому чи зможе хлопець нарешті трошки вилізти зпід материної спідниці і почати будувати якісь свої стосунки,а не то з мамою то з татом, то з дядьком - тільки не з дівчатами
Та ще й тітка он як береться до всього - тут не тільки мамина спідниця 🤪 Ото сімейка…
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляХачапууури
С ложечки?))
Или грудью?)
Бабуся Бетман• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Так і не влазить ніхто.
Вам варто в неї повчитися, поки ваша дитина мала.
Фляшка на трьох• 22 июля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Мне, честно говоря, не понятно, зачем в 16 лет приглашать подружку на семейные праздники. Таких подружек ещё сотня может будет. Зачем всех знакомить ?
Якщо так відноситься, то звичайно буде ще сотня. А якщо нормальні стосунки, то спілкуються і на свята одне до одного ходять.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Так, мабуть, бо я б вже всипала чортів за ту любов
Неновая почта• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Так все так і є : кіно, кафе і розборки по телефону, хто куди поїхав і хто з ким був.
У сестри день народження, а її не запросили - смертельна образа!
Щось дівчина дуже обізнана у сімейних справах, як для простих прогулянок.
Тоді, можливо треба хлопцю ще й пояснити, що не треба кожну Юлю посвячувати в деталі і бути таким рубаха- парєнь.
Сьогодні Юля, завтра Клава - 16 років!!! про що мова взагалі
Ну, а в Юлі в 16 професійна хватка - ще не сіло не впало, через дорогу козі дядько і вже такі вимоги .
Звичайно, більш за все дивує мама Юлі
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Завидуйте молча
Ой, молча не могу. ЗОвидую аццки!
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Борщ был
сын сварил или с собой привезли.
Томатико• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Я вважала, що краще знати дівчат, але після ситуації з племінником вже невпевнена.
Тобто якась дівуля у нас в сім´і робить погоду. І маніпулятивно вимагає від нас підлаштовуватися під її прекрасну.
Це не ваша сім´я. Чого ви себе прилаштовуєте?
Хачапууури• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
сын сварил или с собой привезли.
Я готовлю. Но не убираю. Курить бросила 20 лет назад. Пить продолжаю. И за словом в карман не лезу.
Хачапууури• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
сын сварил или с собой привезли.
Он заезжал, а не я.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Звичайно, більш за все дивує мама Юлі
Я з мамою Юлі не знайома. Але звідкись ці ноги ростуть.
Наче повна сім´я, мама і тато.
Бабуся Бетман• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Тренуйтеся. Бо хлопець дочки теж може вам не прийтися до душі
Фляшка на трьох• 22 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Так. ’Ми звичайно не втручаємось’ тільки кістки перемиваємо...думають що такі джеймсбонди і їхне ставлення не видно
Сміх та й годі, там цим хлопцям\дівчатам по 16 років, ще самі не знають як хочуть жити, а тут вже мама з тіткою все порахували - не підходить
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Он заезжал, а не я.
Так это у вас ложки грязные все были?
Или он приехал к вам жаловаться, что у него все ложки дома грязные?
Люблю порядок• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Бідна ваша донька буде як підросте ) всіх кавалерів порозганяєте
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Звичайно, більш за все дивує мама Юлі
Я за це сестрі і кажу, що тих Юль ще буде мільйон, і всих шанувати - голова колом.
Вже якби він був старший і зустрічалися довго, то можна було б і Юлю звати.
Хачапууури• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Так это у вас ложки грязные все были?
Я засранка, его девушка- идеал! Посуда грязная у меня, раньше её мыл сын. Он заехал, я ему борщ налила, ему пришлось себе ложку мыть)
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Та отож, тренуюсь.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Он заезжал, а не я.
Я вас спутала тогда
Люблю порядок• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А якщо дівчина молода , та зустрічаються недовго , то її можна і не шанувати ?
Гарна позиція, нічого не скажеш ! Чи ви королівська сім’я ?
Неновая почта• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Зрозуміло, що мама Юлі повинна пояснити дочці належну поведінку і ні в якому разі не можна дівчині так нав´язуватись, опускатися до дзвінків і нарікань.
Насамперед, це повинна бути ініціатива хлопця.
Але, з коментарів видно, що нажаль більшість так і не зрозуміли чоловічої логіки і життєвої істини - чому чоловіки ’ люблять’ одних, а заміж беруть зовсім інших, як правило
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Я думаю нав´язуватись - це не краща стратегія, ні королівським особам, ні простим смертним.
І це завжди програшний варіант, як для молодих дівчат, так і для дорослих дам.
Поваги це Юлі з боку нашою родини аж ніяк не додає
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляХачапууури
У мене був такий кавалєр в юності.
у них постійно був дома срач.
Я гидувала у них чай пити
Його мама постійно готувала і я не розуміла, чому не можна менше готувата, а хоча б разок навести в квартирі лад))
у них постійно був дома срач.
Я гидувала у них чай пити