Коник-стрибунець• 22 июля 2023
Закарпатье чи Прикарпатье?
Куди краще поїхати? Де меньше дощей? Їдемо вперше, хочется краси природи та тиші. Буду вдячна за поради конкретних місць, де зупинитись, що подивитись.
Раз одела не бу• 22 июля 2023
Якщо ви про клімат вцілому, то чим ближче до гір і в горах, то буде волога ввечері і вночі, а вдень сонце. І дощі можуть бути короткотривалі протягом дня.
Жена брата Админа• 22 июля 2023
Я в Ужгороде. Тут часто ливни. На днях прям град был. У нас выезд за город на выходных так не знаю что будет с погодой.
Жили в Коломые, Яремче летом, показалось, что дождей меньше.
Зубожиння• 22 июля 2023
Цього року дуже дощове літо. Найтепліші райони Закарпаття Виноградівський і Берегівський.
Смешнюча• 22 июля 2023
Дощі будуть скрізь. Я зараз Моршині.п´ю воду.роблю масажі спини і обличчя.поїхала з дітьми. Мені подобається. Особисто , вже 5 кг скиеула. Дощів не було днів 10.сьогодні всю ніч йшов.зараз 18 градусів. Закарпаття дорожче. Була скрізь - Буковель.Яремче.Шаяни.Мукачево.Косино.Берегово .Як на день-два поїхати на канатках покататися то добре. А сидіти 2 тижні мені нудно.в Моршині 3 р п´ємо воду.ходимо загоряти на лісове озеро.косметолог.масажист.час іде. В Яблуниці я на 4 день завила. Ну гарно.ну гори.і що..надивився і усе.дощі йдуть постійно що там .що там. Масажист мені сказав щтте щт 10 днів не було дтщу- це повезло. Зах.Україна дощова скрізь. Це не море. Кума в Трускавці.Подруга в Поляні. Всі задоволені бо мають справи(водичка.екскурсії.масажі.прогулянки).
Зубожиння• 22 июля 2023
В Закарпатті теж краса неймовірна, озеро Бренебескул.
Близько 80% території краю займають гори, утворюючи з південного заходу на південний схід Вододільний хребет, Ґорґани, Свидовець, Чорногору, Полонинський хребет, Рахівський масив, Вулканічні Карпати.
Чудовий каламбур• 22 июля 2023
Я возле Виноградова. Ливни каждый день, грозы, град. Но погода быстро меняется. Каждый день купаемся.
Мне Закарпатье нравится больше, чем Прикарпатье.
Зубожиння• 22 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
Буковель і Яремче - не Закарпаття.
Зубожиння• 22 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Все где-то отдыхают. Одна я не могу себе позволить ни хрена.
Відпочинок може бути бюджетний.
Смешнюча• 22 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Буковель і Яремче - не Закарпаття.
Я знаю. Я написала місця де я була. На Закарпаття їздила взимку.мукачево.Берегоао.Косино. коли на вулиці сніг , а ти купаєшся у відеритих терм.басейнах- це супер.
Чудовий каламбур• 22 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Это озеро в горах?
Стопясят раз обсуждала• 22 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Я колись реально ніщей була, але знаходила собі відпочинок на свої 3 копійки. Давайте спробуємо вам варіки придумати, кажіть як любите відпочивать- активно чи лінтяйно, ліс чи море?
Смешнюча• 22 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
В мене дуже бюджетний відпочинок.2 особи- я і дитина 14років в Моршині. 18 днів.на квартирі. Масаж.косметолог.вода мінеральна. 18 тис було з собою. І ми не економим. 4 рпзи були в кафешці на смаколиках. Завтра йдемо на шашлик. Харчуємся в їдальні. Можна їхати га 12днів. І ровітря.і краса. І здоров´я
Спасу мир• 22 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Таких как Вы много.
Я тоже без отдыха.
Едем помогать на огородах свекрам
Я тоже без отдыха.
Едем помогать на огородах свекрам
Раз одела не бу• 22 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Ну щось можна придумати. Можете описати фінансові можливості ваші?
Чудовий каламбур• 22 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Так
Я тут під Чорною горою. То надивилась гроз, блискавок і камнепадів. Гарно дивитися на це з вікна, але в гори після цього я не піду.
Зубожиння• 22 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
В басейні купаєтеся? Одна з проблем Закарпаття, що немає водойми і ріки з чистою водою. А так, теж дуже любимо Закарпаття.
Чудовий каламбур• 22 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Так, але на сусідній базі є просто неймовірне озеро. Вхід платний, 150 з людини в будні дні.
Один день там провели.
Так точно!• 22 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
А Ви житло наперед бронювали? На якому сайті? Косметолога, масажиста теж шукали під запис чи на місці. Я б теж із сином поїхала, але думаю, що приїду і на місці вже буде зайнято
Зубожиння• 22 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Один день там провели.
База Чорна гора?
Чудовий каламбур• 22 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Тиса ще поряд, може там хтось колись і купається, але там змій тьма. Ну його.
Чудовий каламбур• 22 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
База Чорна гора?
З озером, так. Просто неймовірне озеро.
Зубожиння• 22 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Та ні, Тиса брудна. Місцеві не купаються.
Зубожиння• 22 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
З озером, так. Просто неймовірне озеро.
Відпочивали в них кілька років тому. Гарне місце.
Moon shine• 22 июля 2023
Ответ дляТак точно!
Косметолога і масажиста я знаю..але тут не проблема. Бо я сюди 8 років їжджу.бюджетнішого відпочинку не знаю.житло шукала за 2 тижні через олх і знайомих і ріелтора.ріелтор знайшов. 350 грн квартира з ремонтом 2 кімнатна за 2 особи. Харчуємся в їдалтні 120 грн нс 1 особу на увесь день. Якщо не ходити до косметологів а лише пити воду.жити і харчуватися.то 13-15 тис достатньо. Наприклад.я вже тут об´їдаюся болгарськими кавунами.а в Києві вони по заоблачних цінах. Так..на місці квартири не знайдете.- зайнято. Напишіть в лічку.я вам дам тел моршинського ріелтора.я через нього шукала.бо курорт забитий.
Чудовий каламбур• 22 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Брудна, але поряд має бути ’міський пляж ’, ми туди не дійшли бо повно бродячих собак, такий лай з кущів стоїть, що я боюся
Хто їде на Закарпаття в глуху місцевість, щось беріть від собак, бо тут їх культ
Зубожиння• 22 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ще село є дуже гарне в Тячівському районі - Усть - Чорна, колись жили німці. Дуже колоритне, є стара пекарня на дровах, водяний млин, річка дуже чиста але зовсім не туристичне і дорога туди майже відсутня. Ліси найгустіші в Закарпатті.т
Зубожиння• 22 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Пляж можливо облаштований але в ріку тече все що тільки можна і не можна.