Оно само купилось• 22 июля 2023

Что лучше недостаток или перебор веса?

Как думаете ? Что лучше для вас лично и что больше нравится мужчинам
Не берём крайности , скажем 5-7 кг туда-сюда
Результат:
вже голосів: 161
101 (62.73%) Недостаток веса
42 (26.09%) Перебор лучше
18 (11.18%) Другое
Фрекен бок• 22 июля 2023
У меня недостаток 6 кг от идеального. Нормально все

Айпишница• 22 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
А у меня наоборот
Тоже все нормально)
автор Оно само купилось • 22 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
Какой вес и рост ?
Тишком_нишком• 22 июля 2023
Є така приказка. ’Поки товстий схудне - худий здохне’
Так що думайте.
На мою думку краще мати +
Айпишница• 22 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Так що думайте.
На мою думку краще мати +
Да, только не большой + )
Tammy21• 22 июля 2023
Я мрію, щоб кожній була доступна терапія, бо те, що ви написали у пості -- жах( То прой@#₴_& життя отак жити.
Тишком_нишком• 22 июля 2023
Ответ дляАйпишница
Да, только не большой + )
Тут я згідна на всі 100. Бо великий +, то проблеми зі здоров´ям можуть бути
автор Оно само купилось • 22 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Так що думайте.
На мою думку краще мати +
Она глупая , ця присказка
Котогосподиня• 22 июля 2023
конечно недостаток.
Вот у нас есть сосед жирный мальчик, с ним никто не дружит и постоянно его бьют

Тишком_нишком• 22 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Она глупая , ця присказка
Ні, вона мудра))
Куратор дебошей• 22 июля 2023
Если 5-7, лучше перебор. При минусе я скелет.
Айпишница• 22 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Она глупая , ця присказка
По-вашему лучше недостаток веса, когда анорексия, например, начинается?

Я лично считаю, что лучше быть на 5 кг больше от идеала, чем на 5 кг меньше от идеала
автор Оно само купилось • 22 июля 2023
Ответ дляКотогосподиня
конечно недостаток.
Ну я ж не про крайности
5-7 кг вообще не заметно может быть в одежде
автор Оно само купилось • 22 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ні, вона мудра))
Чем ? Ну вот реально
Вы к голодомору готовитесь ? Тогда вообще надо + 30 иметь кг
Тишком_нишком• 22 июля 2023
І дівчата які мають невеликий +по вазі завжди на лиці виглядають краще, ніж ті, в кого -
Як мінімум менше зморшок
Айпишница• 22 июля 2023
Ответ дляКотогосподиня
конечно недостаток.
У автора речь не идёт о жирных

5-7 кг от идеала - это НЕ жирный
Прагматик флегма• 22 июля 2023
Я маю +5-7 кг і для мене це краще ніж норма чи недобор, не люблю себе худою, мені подобається жіноча округла фігура, а не кістки .
Ашолюдискажуть• 22 июля 2023
Лучше - это когда человеку комфортно в его весе и внешнем виде. Это не просто лучше, это отлично! И это отлично может быть как + 20, так и -10 от чьих то ’стандартов’
Natal_ka91• 22 июля 2023
Всі знайомі які мають недобір ваги, дуже тяжко поправляються і самі кажуть, що схуднути легше, аніж набрати вагу. На рахунок здоров´я не помітила особливих проблем ані у людей з зайвою вагою, ані у худеньких. Звісно, краще знати свою ідеальну вагу і намагатися більш-менш її підтримувати

Гарачий Чокалад• 22 июля 2023
7 кг +- для меня критично уже, рост невысокий. Но мне нравится минус от идеального веса, а мужу +
Ашолюдискажуть• 22 июля 2023
Был знакомый, для которого ’идеал девушки’ это был ’ходячий скелет’. .....
автор Оно само купилось • 22 июля 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Сердечко вам , согласна
Просто интересно мнение людей
Сама проголосовала за другое
Айпишница• 22 июля 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Такие редко встречаются)
В основном мужчинам нравятся округлые формы
Тишком_нишком• 22 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Чем ? Ну вот реально
Ні, не готуюсь.
Я мала проблеми зі здоров´ям і дуже схудла на початок війни. Почалося це жахіття, а я худюща, за вітром ходила. В мене елементарно не було сили дитину підняти і нести. Слава Богу, що з нами все добре. Але в думках я собі підсрачників надавала. Зараз стараюся їсти і не худнути. Можна сказати, що то був для мене урок
Паратруперсупер• 22 июля 2023
Ответ дляАйпишница

Вы хоть знаете, что такое анорексия? Даже большой недостаток веса - это не анорексия
Янка-угомонись• 22 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Так що думайте.
На мою думку краще мати +
Приказка не про вагу
Сиджу тихенько• 22 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Як мінімум менше зморшок
А ще бонусом щоки і підборіддя, які дуже омолоджують))
Насправді, ще жодної людини не бачила, кого б прикрашали і молодили зайві кг
Навпаки загальний вигляд важкий і бабський
KaVika29• 22 июля 2023
Ответ дляАйпишница
Такие редко встречаются)
Не знаю таких и близко. )
Бюст Березуцкого• 22 июля 2023
Для мене краще недобір ваги, а на смак мого чоловіка щоб було трохи більше норми вага. Так, що орієнтуватися на смак чоловіка, це таке, головне, щоб собі подобатися.
Тишком_нишком• 22 июля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Щоки і підборіддя, то вже мабуть великий +