Анонім-ка• 22 июля 2023
Мій чоловік гарний для всіх
Мій чоловік дуже комунікабельна людина, він всім посміхнеться, допоможе.
Навіть в магазин заходить, і продавщиці комплімент зробить
А мені уваги не вистачає(
Протру пилюку• 22 июля 2023
От я останнім часом про це думаю. Якщо чоловік гарний для більшості, або хоча б по середньому привабливий...як знати що він буде вірним..адже завжди хтось кращий, цікавіший, розумніший, веселіший і т.д. знайдеться. То як пари тримаються взагалі при такій високій конкуренції...я не розумію
Мотористка• 22 июля 2023
Ответ дляГейТуда
Покажіть фото
Може не всім він гарний
Вы читать не умеете?
Вопрос не во внешности
вкрации• 22 июля 2023
У меня тоже такой . Дамский угодник . Где угодно , в магазине , в организации какой то - шутит , женщины сразу тают . Походу мне одной его шутки кажутся тупыми.
Эта_Шикарна)• 22 июля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Так справа не в зовнішності, людей тримає те як вони себе почувають разом
Анонім-ка
• 22 июля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Незнаю.
Каже що любить мене але подобається дуже увага інших жінок
Взагалі любить дуже похвалу
Анонім-ка
• 22 июля 2023
Ответ длявкрации
О,я вас розумію.
Але чогось він нас обрав.
Я на його фоні вигляжу вічно зла, невдоволена і т д
Але чогось він нас обрав.
Анонім-ка
• 22 июля 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Незнаю
Я себе зараз відчуваю жахливо
Наче вся увага всім, крім мене
Я себе зараз відчуваю жахливо
Наче вся увага всім, крім мене
вкрации• 22 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка
О,я вас розумію.
Але чогось він нас обрав.
Точно точно ! Він мене кличе сірим вовком - бо я дуже зла . Чому так ?
Анонім-ка
• 22 июля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Терези
Ггг точно)
Я все думала як сказати)))
Анонім-ка
• 22 июля 2023
Ответ длявкрации
Насправді, я весела і добра але не поруч з ним.
Він мене наче затьмарює, мене не видно, а він на першому місці
вкрации• 22 июля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Мені якщо чесно вже пофіг , я знаю яка я , а він хай собі бавиться .
Сплюшка• 22 июля 2023
Мой такой же. Любит женское внимание. Я понимаю, что это стиль общения такой и не ревную. наоборот вместе с ним радуюсь удачной шутке или комплименту.
Поміркована думка• 22 июля 2023
Ответ длявкрации
У мене син був такий в роки 2-3, в магазинах посміхався всім продавцям і продавщицям, кожен похід в магазин -це був театр, всі в захваті від нього були, а із знайомими продавцями він ще й мило вітався і щось розповідав, цирк просто. Пізніше пройшло.
ЦібаФу• 22 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Моя такаж ) два роки , зараз тема всім повітрям поцілунки пускати особливо водіям коли ії на пішохідному пропускають
Незламна Україна• 22 июля 2023
Ответ дляЦібаФу
Діти копіюють батьків ;) і дитина залюблена та ділиться позитивом з іншими)))
Поміркована думка• 22 июля 2023
Ответ дляЦібаФу
Ага, точно повітряні поцілунки всім запускав)))
Незламна Україна• 22 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Як писала вище для мами дівчинки і пишу також Вам, мамі хлопчика ;)
Курочка-чубаточка• 22 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Лично меня такое отталкивает, я бы на него как на дурака смотрела...
ГейТуда• 22 июля 2023
Ответ дляМотористка
Вы читать не умеете?
Вопрос не во внешности
Вмію читати
Гарний - це лише зовнішності може стосуватися
Мотористка• 22 июля 2023
Ответ дляГейТуда
Вмію читати
Ашипка