Директриссимо• 22 июля 2023

похваліть чи посваріть свою ензимну пудру

сподіваюся, тут всі розуміють, що ензимна пудра - то для очищення шкіри, а не декоративка))
Голубая фишка• 22 июля 2023
Cosrx
Хвалю
Краля-Галя• 22 июля 2023
И слова попридумывают же
Краля-Галя• 22 июля 2023
Тут есть такие которые вообще не знают что такое энзимная пудра
Клептоманка• 22 июля 2023
Изнтри с полынью
вентиляторная• 22 июля 2023
Подскажите пожалуйста разницу между пудрой и гель-скаткой
Гарантую неперелевки• 22 июля 2023
Хвалю. Sensai
барабанщица• 22 июля 2023
Вже третя баночка закінчується. Подобається саме ця ензимка.
Оце фіфа• 22 июля 2023
Хвалю) https://ua.iherb.com/pr/tosowoong-enzyme-powder-wa...
автор Директриссимо • 22 июля 2023
Ответ длябарабанщица
щось не поняла з назви? то не порошечок, а наче вже як молочко?
автор Директриссимо • 22 июля 2023
Ответ длявентиляторная
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q...

додам від себе:
мені категорично всякі скатки не годяться - бо шкіра з гіперкератозом.
ензимна пудра вона і зовнішньо як пральний порошечок, і водою попередньо на долоні розводиться і як молоко получається оте і наносиш на лице. ензими=ферменти розщіпляють поверхневі забруднення, шліфують, підходять усім типам шкіри, навіть проблемній.
але залежно від бренда можуть сушити... тому і тему створила.
вентиляторная• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо

додам від себе:
Дякую
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо

додам від себе:
Подруга хвалит Babor,я купила,но ещё не использовала
автор Директриссимо • 22 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
тут також хвалили 75г коробочку, але там де я зараз - лише 40грамов із зміненою формулою, тому розумію, що нова формула може не співпадати із відгуками на ту 75грамову
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Я на этой неделе купила 75г🤷‍♀️ ,в фирменном магазине
автор Директриссимо • 22 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
а де саме? і по які ціні? я просто наразі у німеччині. поки тільки онлайн бачила. маленьке містечно, але може зйду і офлайн.
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Акция была на все очищение,по 12 €.Австрия
автор Директриссимо • 22 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
ого круто! це офлайн? мабуть ви у великому місті? в великих містах завжди простіш на вкусну ціну попасти)

в німеччині на оф сайті лише 40г, і відгуки на змінену формули не дуже

https://de.babor.com/produkte/cleansing/64163-refi...
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо

https://www.basler-beauty.de/marken/babor/babor-cl...
автор Директриссимо • 22 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
не в наявності((
пропонує купити 40гр
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо

Мой улов,и дочке умывалку за 12,нет на фото
автор Директриссимо • 22 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
круто! а в якому місті брали? офлайн я так розумію.
і то мабуть ще така ціна бо не лише ензимку взяли. бо в мене якось була сиворотка від баьор - ні про ще.. взагалі німецька якість - ну таке(
просто ензимка - це те що я б купила.. а креми і навіть вмивачки для моєї шкіри з гіперкератозом краще інші пробувать , поактивніші
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Нет,количество не имело значения,просто все очищение по 12.получается это старая коллекция)сняли с производства
В местном аутлете
барабанщица• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ні, порошок.
автор Директриссимо • 22 июля 2023
Ответ длябарабанщица
а вам на скільки хватає? можна пряму ссилку?
барабанщица• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Баночки вистачає на 8-10 місяців. Інколи ще чоловік вмивається))) купую ось тут (один раз знайшла на олх, то було на гривень 200 дешевше)

https://www.korea-skin.in.ua/shop/genesis-enzyme-c...
автор Директриссимо • 22 июля 2023
Ответ длябарабанщица

дякую! а як часто використовуєте? не сушить Вам? який тип шкіри і вік у вас? бо я в ензимках боюся не пересушити. бо 40 років майже і це легко зробити(
барабанщица• 22 июля 2023
Щоранку, не сушить, мені 37. В мене змішаний тип шкіри. В чоловіка суха, але йому теж не сушить.
Після ензимки наношу актив (ніацинамід), потім крем з спф. Ввечері вмикаюсь гідрофільною олією, а потім пінкою. Далі актив з пробіотиками і крем.
Цей догляд мені підібрали згідно потреб моєї шкіри. Як виявилося, раніше взагалі не правильно доглядала за шкірою, мала проблеми (закриті комедони, зневоднена шкіра), активно ходила на чистки, пілінги. І так по колу. Зараз тільки раз на рік коли ботокс в міжбрівку і чітко дотримуюсь правил домашнього догляду.
автор Директриссимо • 23 июля 2023
Ответ длябарабанщица
а можете просо сфоткать оте все при нагоді? цікаво. це вам косметолог і ензимку тої марки порадив?

глянула: в тій країні де я зараз - нема тої ензимки, але матиму її на увазі при поверненні в Україну
барабанщица• 23 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо

На жаль, жоден косметолог не порадив саме таку схему догляду. В мене було купа професійної косметики, яка не працювала.
Це все підібрали дівчата з магазину де я ензимку рекомендувала. В них є інстаграм сторінка з розбором і порадами щодо косметики. Перший раз я в них все купувала, а потім, теж Manyo та крем під очі через посередника замовляла, так було дешевше.
автор Директриссимо • 23 июля 2023
Ответ длябарабанщица
дуже дякую!
о, бачила якось і відгуки добрі на др.цеуракле ензимку. саме тої фірми ензимку не пробували?