Пьяная вишня• 22 июля 2023
Мене не люблять батки чоловіа, а мої - його
Але живем скоро вже 10 років ) в кого така ж ситуація?
Кринжова баба• 22 июля 2023
Ответ дляПьяная вишня
З мамою? Хоча син живе поряд, на плечі хотілось вистрибнуть саме зятю. Як їй це не дали зробить, то посилено почалась оця пісня про неї нещасну і найгіршого зятя. А синок хай поспить краще, ага )
Ааа,так она токсик. Ну пипец
А его родители что? Ноги им не моете?
Пьяная вишня
• 22 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Ааа,так она токсик. Ну пипец
А его родители что? Ноги им не моете?
О, прям в точку
Пьяная вишня
• 22 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Ааа,так она токсик. Ну пипец
А его родители что? Ноги им не моете?
Розумна дуже для них. За це і не люблять
Ищу Аленя• 22 июля 2023
Ответ дляПьяная вишня
А я за богиня))) для своєї свекрухи - платтячок забагато, манікюр не потрібно, а йога - то взагалі від сатани ))) - майже рік як не спілкуюсь - це прекрасно
Пьяная вишня
• 22 июля 2023
Ответ дляИщу Аленя
О, то ви в темі)))
Миллениалка• 22 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
В мене майже так само- тільки мене не люблять його батьки, я не люблю їх. В мене взагалі таке враження, що вони нікого не люблять) Але є плюс- мої батьки люблять мого чоловіка, а він їх
В мене теж так