Маю рацію• вчера в 16:50

Змогли б самі купити собі авто?

Мається на увазі без батьків чи чоловіка, якщо дохід 40-50 тис гривень в місяць
Зробіть вибір:
вже голосів: 39
звичайно б змогла, норм дохід
ні. не змогла б
маленький дохід
результат
Зяблик протестант• вчера в 18:11
Спочатку квартиру купила,потім продала і доклала на будинок,а в 45 років стареньке авто,мені з головою вистачає.3 роки їжджу і рада,що маю змогу і на таке і навчилася в великому місті.

За ким я буду?• вчера в 22:16
Змогла купити авто і будинок. На будинок половину грошей позичила. Але в мене немає дітей і проблем по здоровʼю, які вимагають витрат.