Безпорадна Кроко• 22 июля 2023
Що ж тут лишилося? Скоро вже й Новий рік
Чомусь в липні завжди згадую про це
Час плине дуже швидко
Шотуткоїться?• 22 июля 2023
сегодня об этом вспоминала, рылась в своей кладовке на паркинге и на меня упала моя елка...как говорила героиня моего любимого фильма - ’Время к нам неумолимо’
Безпорадна Кроко
• 22 июля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Що ж тут лишилося? Скоро кінець літа😢
Ок, кінець літа завтра, а Новий рік післязавтра)
Н@Диете• 22 июля 2023
В Британії в маркетах вже все до Хелловіну продають. Я аж підвисла, як побачила. Теж хтось зрозумів, що вже ось-ось настане😂
Ms. Похвала• 22 июля 2023
Я вот все время думаю, что скоро и лето закончится. Так не люблю холода(
Шотуткоїться?• 22 июля 2023
Ответ дляMs. Похвала
и я.... хожу смотрю на свою зарядную станцию и думаю, дай Бог чтобы она не пригодилась((( у нас все на электро и отопление, мне было тяжко этой зимой(((
Скорая помощь• 22 июля 2023
В нас літо лише почалося , з середини липня - сезон відпусток, всі навколо відпочивають
Лупаю цю скелю• 22 июля 2023
Ответ дляopium_black
Хто рахував на пальцях? Признавайтеся!
Я лише кількість днів по кісточках рахую, бо не можу запам´ятати)
Роза в вазі• 22 июля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Привыкнете. У меня давно уже так года мелькают - ДР(июль) - НГ-ДР-НГ.... Как поезд стучит
Болтушка Му• 23 июля 2023
от тому треба кожен літній день проживати по максимуму.Придумувати хоч найменші приємності, робити фото.Щоб було про що згадати і за що подякувати на Новий рік. Не живіть майбутнім, бо так втрачаєте теперішнє.
Жинси на дитину• 23 июля 2023
А саду зацвів гібіскус. Остання літня квітка, яка не цвіла. Це для мене завжди признак, що літо йде до завершення
Перша скрипка• 23 июля 2023
Я зараз закордоном у брата, через тиждень повертаюсь додому. Брат сьогодні придбав кілька акумуляторних ліхтарів різних модифікацій, попросив передати батькам. А мені так сумно стало ((( скоро зима