Капризуля• 23 июля 2023
Як жити далі, коли розумієш що тобі зраджують і брешуть?
фан L.O.S.T.• 23 июля 2023
Почему детальнее не описали ситуацию?
Когда узнали? Сколько лет? Что за плечами?
Привіт з ботойбіччя• 23 июля 2023
Знайома ситуація. Я просто змінила ставлення до людини і взагалі до життя. Зрозуміла, що то людина пуста і не здатна на щирість і сам потім від цього буде страждати. Мною користувались, тепер я користуюсь. В душі ніяких почуттів, але поки мені так зручно. Тепер ніяких поблажок, отримую що потрібно мені. Як тільки закінчиться війна чао і будую нове життя.
Капризуля
• 23 июля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А інтимне життя ви з ним продовжуєте?
Капризуля
• 23 июля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Діти є? Як ви дізнались?
Привіт з ботойбіччя• 23 июля 2023
Ответ дляКапризуля
А інтимне життя ви з ним продовжуєте?
Так. Але то вже для здоров´я, якоїсь розрядки. Поки шукати іншого бля...а нема бажання. Але він мені в ліжку кохаю, а я кажу мені вже не потрібно твоє кохання.
Триндю-бриндю• 23 июля 2023
Рогами не цепляетесь, когда ходите?? Вы сможете простить, но НИКОГДА не забудете...
От постоянных отрицательных эмоций будет онкология или психическое расстройство, выбирайте
Привіт з ботойбіччя• 23 июля 2023
Ответ дляКапризуля
Діти є? Як ви дізнались?
Є дитина. Спочатку були якісь догадки. Але я була як баран, не хотіла приймати правду. Не уявляла як жити без нього з дитиною. Розходилися на час. Він викрутив ситуацію так. За цей час я зрозуміла , що можу прекрасно жити і без нього. Але потім війна внесла свої корективи. Взяла вже телефон і все побачила. І зрозуміла що людина не тільки зраджувала, а ще й багато брехала.
А я брехливих терпіти не можу. Для мене це слабка людина, яка не може говорити правду і відповідати за свої поступки.
ОбережнаЯ• 23 июля 2023
Аналогічна ситуація. Він ще ще не знає, що я знаю про «це», тому чекаю на зустріч, і буде «розбір польотів», поки тримаюсь, на ліках, не вибачу ніколи, не забуду, для мене - він вмер.
Думаю, як надалі будувати життя… Житла немає, заощадження - трохи є, але скоро не буде, діти є.
Капризуля
• 23 июля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Дякую за відповідь. Вибачте а скільки вам років?..
Капризуля
• 23 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ох дівчата… я тепер розумію ніколи ніякому чоловіку вірити не можна і зраджувати треба і самій, аби потім менше боліло…
ОбережнаЯ• 23 июля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ото й мені більше допікає ота брехня!!!
І ще те, що коханка - набагато гірша за мене, в усьому, він навіть гірший з нею став
Просто котиться вниз. Але він свій вибір зробив - нехай насолоджується. Хоч і недовго.
Капризуля
• 23 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ото й мені більше допікає ота брехня!!!
Я помітила що чоловіки переважно обирають гірших. Чи тільки мені здається?
Привіт з ботойбіччя• 23 июля 2023
Ответ дляКапризуля
32 роки. І скажу , що кохання мені вже не потрібно. Тільки мій комфорт і дитини.
Самохвалова• 23 июля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Хороший повод выехать с ребенком за границу.
ОбережнаЯ• 23 июля 2023
Ответ дляКапризуля
Не думаю, може так виходить… Чи нам здається. Але у моєму випадку - так. Брехати мені сенсу немає. Одна людина знає про це, ні - дві, бо вони подружжя) і знають добре нашу сім‘ю і коханку (так, вона з нашого оточення), так були у шоці,вони до сих пір не вірять. Але знаєте як- підклрмила, нажалілася, вислухала всі його проблеми, дала гроші (не свої, переселенські, вона не працює) - і вже вона краща в його очах)) ну може мінет робить краще (там досвід чималий), я не перевіряла, так що так, може в цьому краща))
Лялькодзьоб• 23 июля 2023
В мене навпаки було...зрадила я, напилася і чоловіку зізналася... два тижні пекла, потім прощення, і щасливі стосунки далі... зрада була на 15 році життя, зараз вже 23 річниця))
Привіт з ботойбіччя• 23 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
Раніше я ще думала, а чому так все вийшло.
Чому все не клеїлось, де я не так щось зробила. А зараз всі ці питання закрила. Людина просто не вміє будувати відносини, обговорювати проблеми, жертвувати своїми бажаннями заради сім´ї. Саме цікаве що у нього були достатньо серйозні стосунки коли ми розходилися, а він просив мене повернутися. Людина бреше і зраджує сама собі. Не думаю , що в майбутньому він буде щасливим.
Яжемать Мне можно• 23 июля 2023
Та легко жити! Це ж не війна! Не надумуйте собі проблем. Ось в війні невідомо як жити.
Капризуля
• 23 июля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А я зараз не в війні?..
Яжемать Мне можно• 23 июля 2023
Ответ дляКапризуля
А я зараз не в війні?..
Зараз саме війна. Але ж ви переймаєтесь насамперед чиєюсь зрадою та брехнею. На фоні війни це невеликий сум.
Яжемать Мне можно• 23 июля 2023
Ответ дляКапризуля
Це вам здається. Чоловіки обирають ту, з якою він почуває себе ліпше. Тобто, на цей період саме вона задовільняє його життєві, емоційні, інтелектуальні, сексуальні та якийсь інші вимоги. Гіршою для нього - це стали ви. І тому зʼявився потяг до іншої жінки. Все в порівнянні. В таких ситуаціях треба мирно розходитись з розумінням.
Яжемать Мне можно• 23 июля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви себе обманюєте. Сподіваєтесь, що все між вами налагодиться. Всі ці «чао після війни» - це чисто відмовка. Інакше ви б з ним не змогли так спати.
Вам телефонограмма• 23 июля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Что у вас за жизнь такая, что без войны все понятно и просто?
Яжемать Мне можно• 23 июля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Життя навчило.
Вам телефонограмма• 23 июля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Життя навчило.
А что ж оно вас жить в войну не научило?