Зайченя• 23 июля 2023
Хто має сильне відчуття? домоможіть..
Мало вірю.. але скажіть мені щось що буде далі з моїм життям?мені брешуть і зраджують правда?.. яка я дебілка
Неваляшкина• 23 июля 2023
Зараз Вам тут гидоти наговорять.
Моя порада - займіться собою, не концентруйтесь на негативних емоціях і рухайтесь вперед. Про зраду і оману не думайте - не витрачайте сили на непотріб.
Зайченя
• 23 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Зараз Вам тут гидоти наговорять.
якби ви знали, в якому я розпачі моральному…
Неваляшкина• 23 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Знаю, чудово знаю. Пережила відкриті зради, оману, приниження, викидень і розлучення.
Зайченя
• 23 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Як про мене описали…
А відкриті зради як це?
І питання: як склалась доля цього недорозвинутого? Бо чомусь такі завжди щасливі потім а в жінок не дуже
А відкриті зради як це?
Неваляшкина• 23 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Як про мене описали…
А відкриті зради як це?
Він прямо заявляв, шо в нього інша і шо він піде від мене до неї, як доб´ється в її чоловіка розлучення. Врешті, він ще відкрито закрутив з моєю подругою, яка хотіла і тій першій підісрати і зіштовхнути нас лобами. Я вчасно їх усіх за РВК послала і щезла з їх поля зору і життів.
Подальша доля тих потвор мене не хаилює, знаю лише, шо вони досі про мене пліткують, подруга моя колишня пустила плітки, шо мене росіяни розстніляли у перші дні повномасштабки. Божевільна. А він розлучення від того чоловіка своєї коханки так і не отримав.
А я зараз насолоджуюсь життям, бо не думаю про ті неприємності.
Млинці зі смайликом• 23 июля 2023
Автор, тримайтеся. Все у вас буде добре, ось повірте. Я пережила подібне. Не могла себе до купи зібрати, як дурна була, чи хвора. Нічого в того покидька хорошого не було потім в житті. Одружився, почав і тій жінці зраджувати, вона залишила йому дитину, і з дитиною від першого шлюбу виїхала в рашу. А він у розбитого корита. Перетерпіть, буде і на вашій вулиці свято! Все проходе, як би не здавалося тяжко.
Пластилин_Колец• 23 июля 2023
Его дпльнейшая судьба- последнее, что должно вас интересовать. Думайте о себе.
ЯНаПэПэ• 23 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Як про мене описали…
А відкриті зради як це?
у меня были недолгие отношения, точнее мне казалось, что у нас может что-то получиться, а он параллельно гулял с другими в поиске, только мне забыл об этом сказать. но я довольно быстро узнала, послала, но злилась и обидно было, он потом женился на одной из тех, с кем гулял. мне казалось, что у него все классно, но на днях случайно узнала, что в прошлом году у них родился ребенок с синдромом Дауна и другими болячками. так что не всегда они счастливы. занимайтесь собой и своей жизнью
Дівчина, мила, тікайте як якомога далі. Прислухайтеся, будь ласка.
Навіщо вам таке скотиняцьке відношення терпіти?
Ви ж щасливу долю свою оминаєте. Час іде. А вам ще треба встигнути бути і коханою, і щасливою.
Це я вам без Таро кажу.
Якщо все ж буде потрібно подивитися на вашу життєву ситуацію з боку Таро, пишіть в особисті. Для вас зроблю безкоштовно (якщо раніше не спілкувалися)
Це я вам без Таро кажу.
ШанельКуКу• 23 июля 2023
Самое сильное предчувствие- это Ваше собственное. Если Вам что-то кажется, то Вам не кажется. Даже когда видимых доказательств нет, внутреннее чутье не ошибается.