Зайченя• 23 июля 2023

Хто має сильне відчуття? домоможіть..

Мало вірю.. але скажіть мені щось що буде далі з моїм життям?мені брешуть і зраджують правда?.. яка я дебілка
Неваляшкина• 23 июля 2023

Зараз Вам тут гидоти наговорять.
Моя порада - займіться собою, не концентруйтесь на негативних емоціях і рухайтесь вперед. Про зраду і оману не думайте - не витрачайте сили на непотріб.

автор Зайченя • 23 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина

Зараз Вам тут гидоти наговорять.
якби ви знали, в якому я розпачі моральному…
Неваляшкина• 23 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Знаю, чудово знаю. Пережила відкриті зради, оману, приниження, викидень і розлучення.
автор Зайченя • 23 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Як про мене описали…
А відкриті зради як це?

І питання: як склалась доля цього недорозвинутого? Бо чомусь такі завжди щасливі потім а в жінок не дуже
Неваляшкина• 23 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Як про мене описали…
А відкриті зради як це?

Він прямо заявляв, шо в нього інша і шо він піде від мене до неї, як доб´ється в її чоловіка розлучення. Врешті, він ще відкрито закрутив з моєю подругою, яка хотіла і тій першій підісрати і зіштовхнути нас лобами. Я вчасно їх усіх за РВК послала і щезла з їх поля зору і життів.
Подальша доля тих потвор мене не хаилює, знаю лише, шо вони досі про мене пліткують, подруга моя колишня пустила плітки, шо мене росіяни розстніляли у перші дні повномасштабки. Божевільна. А він розлучення від того чоловіка своєї коханки так і не отримав.

А я зараз насолоджуюсь життям, бо не думаю про ті неприємності.
Млинці зі смайликом• 23 июля 2023
Автор, тримайтеся. Все у вас буде добре, ось повірте. Я пережила подібне. Не могла себе до купи зібрати, як дурна була, чи хвора. Нічого в того покидька хорошого не було потім в житті. Одружився, почав і тій жінці зраджувати, вона залишила йому дитину, і з дитиною від першого шлюбу виїхала в рашу. А він у розбитого корита. Перетерпіть, буде і на вашій вулиці свято! Все проходе, як би не здавалося тяжко.
Пластилин_Колец• 23 июля 2023
Его дпльнейшая судьба- последнее, что должно вас интересовать. Думайте о себе.
ЯНаПэПэ• 23 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Як про мене описали…
А відкриті зради як це?

у меня были недолгие отношения, точнее мне казалось, что у нас может что-то получиться, а он параллельно гулял с другими в поиске, только мне забыл об этом сказать. но я довольно быстро узнала, послала, но злилась и обидно было, он потом женился на одной из тех, с кем гулял. мне казалось, что у него все классно, но на днях случайно узнала, что в прошлом году у них родился ребенок с синдромом Дауна и другими болячками. так что не всегда они счастливы. занимайтесь собой и своей жизнью
Джавеліна• 23 июля 2023
Дівчина, мила, тікайте як якомога далі. Прислухайтеся, будь ласка.
Навіщо вам таке скотиняцьке відношення терпіти?
Ви ж щасливу долю свою оминаєте. Час іде. А вам ще треба встигнути бути і коханою, і щасливою.
Це я вам без Таро кажу.
Якщо все ж буде потрібно подивитися на вашу життєву ситуацію з боку Таро, пишіть в особисті. Для вас зроблю безкоштовно (якщо раніше не спілкувалися)

ШанельКуКу• 23 июля 2023
Самое сильное предчувствие- это Ваше собственное. Если Вам что-то кажется, то Вам не кажется. Даже когда видимых доказательств нет, внутреннее чутье не ошибается.
Нагайна• 23 июля 2023
Все буде добре)
EvdoKiev• 23 июля 2023
Ответ дляЗайченя
пишите лично кто на такое отвечает за пять минут ещё и при всех
XS---• 23 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Мене завжди рятує фраза;Завжди так не буде.Значиьь,потрібно щось змінювати в своєму житті,раз вам зараз погано.Легко говорити,розумію.Але потрібно наважитись