Злюсь до кипіння• 23 июля 2023
Кому не складно, гляньте на ТАРО
Привіт дівчатка. Хто може прояснити ситуацію? Сьогодні мама засмучена повідомила, що в неї зі схованики в будинку зникла частина коштів. Мої питання: чи нічого вона не наплутала і хто причетний? Завчасно дякую.
Злюсь до кипіння
• 23 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
У кого был доступ в дом?
у всіх членів сімї
Локшина на вухах• 23 июля 2023
Украл чужой человек, который давно наблюдал за вашей мамой. К сожалению не вычислите.
Я вам больше скажу - этот человек еще раз совершит кражу т.к знает где что лежит
Не боюся осуду• 23 июля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Посмотрите пожалуйста мне на вопрос.Можно?
Злюсь до кипіння
• 23 июля 2023
Ответ длявалери 62
Эта ситуация с деньгами,повторяется уже не первый раз
як? наче не помічали... може просто цього разу сума немала...
Злюсь до кипіння
• 23 июля 2023
Ответ длявалери 62
Вы просто раньше не обращали на это внимания но это не первый раз
а людина одна і та ж це робить? чи просто ситуація повторюється?
Да_Я_ТакаЯ_• 23 июля 2023
Карты говорят, возможно это тот кто проиграл деньги и у него теперь долг, возможно ребенок ( подросток например)
Злюсь до кипіння
• 23 июля 2023
Ответ длявалери 62
Кто у вас в семье,человек-праздник,радостный,весёлый?
зять такий є, чоловік мій...
Злюсь до кипіння
• 23 июля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Может кто играет по интернету в игры..
ну дитина моя грає, але я впевнена в тому, що не його рук діло. Чесний він у мене
Да_Я_ТакаЯ_• 23 июля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну выпали карты, взял тот у кого есть долги
фан L.O.S.T.• 23 июля 2023
Можливо мені хтось відповість, будь ласка.
В мене на даний момент ситуація в житті нелегка. Не можу розібратися, що мені робити. Чи налодиться моє життя хоч до нового року?
Буду жити тут, де і зараз?
Да_Я_ТакаЯ_• 23 июля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Буду жити тут, де і зараз?
Нет,переедете
Не боюся осуду• 23 июля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Можно вам задать вопрос,пожалуйста?
Пластилин_Колец• 23 июля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Извините, пожалуйста, а мне можете посмотреть, будем ли мы в дальнейшем вместе с загаданным мною мужчиной? Будем ли в ближайшем будущем встреча? ( Светлана )
фан L.O.S.T.• 23 июля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Нет,переедете
Свій будинок я втратила. А зараз живу ніби на зйомі, хоча не зовсім. Не хочу скитатися знову. (
Через що можливий переїзд з цього житла, де я зараз? А переїду до нового року?
Да_Я_ТакаЯ_• 23 июля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Скорее всего
фан L.O.S.T.• 23 июля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Скорее всего
Дякую вам.
А можете подивитися будь ласка. Переїзд буде через маму?
На пів ставки• 23 июля 2023
Автор, причетний молодий чоловік. Гроші навряд чи повернуться, вони вже далеко. Потрачені далеко від дому. Як варіант: вокзал, аеропорт. Напрямок- південь-захід