Непереможна• 23 июля 2023

Хто може розшифрувати сон

Не питала би, але приснився дивний сон. Бачу що приїхали знайомитись з батьками дівчини сина, ранком проснулась дивлюсь у вікна там як ставок, чи озерце по середині острівок. А в воді спершу начебто багато риби як кишить, а потім така здорова рибина, я гукнула сина стоїмо дивимось а я кажу то сом дивись який здоровий. Підійшла його дівчина, а сом плава по кругу навкруги острівка і він такий великий. Кажуть риба до вагітності, але не я то точно. А може ще до чогось іншого.
Десь так, але...• 23 июля 2023
Может бабушкой станете.

ЗдесяЯ• 23 июля 2023
Поздравляю)
автор Непереможна • 23 июля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Может бабушкой станете.
Ой та не знаю, вони разом вже вісім років, живуть разом чотири, ми з чоловіком не дочекаємось, але я не лізу та не кажу нічого.
Аль де Барановна• 23 июля 2023
Это хороший СОН, что-то хорошее должно быть..