Кудрі кручу сама• 23 июля 2023

Хто користувався таким слінгом?

Дівчатка, вибираю в чому можна носити місячну дитину, щоб швидко, зручно і не було жарко. Дивлюсь на такий слінг, можливо хтось користувався і напише відгук. Або порадьте свій. Дякую.
Помеха справа• 23 июля 2023
Такий слінг не призначений для місячної динити - нагрузка на спину. Дитина ще не тримає голову. В такому положенні не можна носити.
ХаДиДиШь• 23 июля 2023
Треба міряти ті слінги щоб вони вам (і дитині) зайшли.
В мене був із тканини і було зручно не тягати дитину на руках.
Але я користувалася слінгом не довго місяців три. А моя подруга майже два роки користувалася слінгом, він їй зайшов.
Пишу вірші, дорого• 23 июля 2023
У меня был сначала с рождения с кольцами, очень удобно, что не надо ничего завязывать, наматывать. И малыш там лежал, а не сидел жабкой. Такого плана был эрго уже попозже, тоже удобно, но месяцев после 4-5, кажется, брала
Ща как дам• 23 июля 2023
Такие слиеги рюкзачки месяцев с 4, а скорее с 6. У меня такой был, улобно но жарко.
Арина85• 23 июля 2023
Зарано для одного місяця, подивіться на слінг з кільцями
Алгонавт• 23 июля 2023
Для месячного малыша слинг-шарф (если готовы тренироваться наматывать) и с кольцами. Потом уже май-слинг, эрго можно. У меня были все, каждый удобен был на свое время.
Синиця у спідниці• 23 июля 2023
Для месячного у меня был шарф, но вам нужно чтоб показали. Вещь супер!
А в такой пересели около 6 месяцев. Были и на море, и по городу мотались.
Файна пані• 23 июля 2023
Це ерго рюкзак, а не слінг. Він підходить з народження, є підтримка голови, W поза для ніг для запобігання дисплазіі тбс. Максимально природня поза.
В мене був схожий, але майже не користувалась бо дитина не любила обмежень і постійно дригала руками і ногами.
Влітку в ньому буде дуже спекотно і вам і дитині. Краще слінг шарф, він хоча б дає можливість дихати шкірі.
Аннуитет• 23 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Він не підходить для місячної дитини точно!
Файна пані• 23 июля 2023
Ответ дляАннуитет
Вам звісно видніше
Аннуитет• 23 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Вам звісно видніше
Звісно. 3 роки носила дитину в слінгах. Новонародженій дитині для вертикального носіння підходить виключно слінговий шарф. Рюкзак на фото не може забезпечити рівномірну підтримку дитину на відміну від шарфу. А виробник що тільки не напише, аби цю річ купили. Раджу питати поради у слінгоконсультантівю
Леді Душка• 23 июля 2023
Для місячної все ж краще або з кільцями, або шарф. Не бійтеся намотки, вона освоюється за кілька разів.
Такого типу рюкзаки вже краще пізніше починати використовувати. Подивіться ще на Діслінг.
PORKA• 23 июля 2023
Ответ дляПомеха справа
В слінгах немає нагрузки на спину. Це май, в ньому норм. Причому, апгрейднутий май.
автор Кудрі кручу сама • 23 июля 2023
Ответ дляЛеді Душка
В Діслінгах теж написано, що рюкзаки можна від 4 кг використовувати.