Ухахайкина• 23 июля 2023

Цікавить таке питання, з вашого ж досвіду

Наскільки часто і через який час чоловіки повертаються після того як самі припинили спілкування?
GaleTTa• 23 июля 2023
Вы прям как про миграцию муравьёв или тараканов написали)))

So_so• 23 июля 2023
Смотря, что у Вас можно взять и как сильно ему это понадобится. Может и никогда.
Допоможіть знайти• 23 июля 2023
Мені один через 10 років настрочив в телеграм якийсь романтичний брєд і посилання на пісню Лазарєва
Пупуговка• 23 июля 2023
У кого как. Ко мне возвращался только бывший муж, но мы после развода не прекращали общение (т.к. у нас общий ребенок)
Сладкий лимончик• 23 июля 2023
З власного досвіду, тоді коли він мені вже нахх не треба, зазвичай через місяць було
Fashion_besties• 23 июля 2023
Думаете, не зависит, прожили в браке десять лет или знали друг друга аж целых два дня?
Відірву та викину• 23 июля 2023
А шо то за такие непонятные шо не знают чего хотят? Вам они зачем?
Щебетушка• 23 июля 2023
1 через тиждень, другий ’одноразовий’ з сайту знайомств, десь через півроку, швидше всього просто сексу хотів.
КаРаКаТиЦа• 23 июля 2023
А яка у вас ситуація ?

автор Ухахайкина • 23 июля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А яка у вас ситуація ?
Вже кілька місяців як припинив