Снегопадка• 23 июля 2023
Признание в любви, как долго ждали?
Сколько времени прошло после знакомства?
Роза в вазі• 23 июля 2023
Не знаю. Не звертала уваги на подібне. Само собою вийшло. Не по 15 років, щоб зізнаннями відносини оцінювати.
Снегопадка
• 23 июля 2023
Восемь месяцев встречаемся, стоит ли ждать? Чувствую что моё, но какой-то этот ’рачок’ стеснительный
Зубачистка• 23 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
Класс, а как это было?
Романтично. Мы поехали вместо на отдых, море, ночь, луна.
Снегопадка
• 23 июля 2023
Ответ дляМамин тріль
До сих пор нет) уже внучка есть
Не ждала , смотрела на дела и секс
Кто он по знаку зодиака?
ПочтальЁнша• 23 июля 2023
По разному , было и через пару месяцев и за 3 года не дождалась, главное отношение и поступки для меня, слова это второстепенное, хоть и приятно
ОхиИВздохи• 23 июля 2023
22 года. Первые 22 года я не слышала заветного « я тебя люблю»
В этом году 30 как живем вместе и могу сказать: слова - пустое. Важны поступки.
Дайте подуться• 23 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
Главное, чтобы он чувствовал, что вы это его и у вас это было взаимно
Пез Году Неделя• 23 июля 2023
И толку от них 🤷♀️Все признавались , все кричали выходи за меня замуж
и коронное « тебя никто так больше любить не будет , как я « 😹😹😹😹В итоге эти фразы вызывают дерганье глаза …Это все слова. главное действия .
Барбітта• 23 июля 2023
В серпні почали зустрічатися, і навіть сказав після першої ночі кохання, що хоче, щоб стала його дружиною))) Але в коханні зізнався під Новий рік. Тобто через 5 місяців.
Барбітта• 23 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
Зізнається, потерпіть трохи))
В кого тако було• 23 июля 2023
И Вы прям сидите и ждёте?
И что оно меняет ?
Кстати, вопрос- это зависит от знака зодиака ?
Вот Вам сегодняшняя тема, там периодически признается в любви.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3374171
И что оно меняет ?
Барбітта• 23 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
В мене чоловік теж за 30 років мабудь сказав ото перший раз , як зустрічалися. А потім вже були такі ситуації, що чуть не померла на операційному, ото ще раз казав та плакав. І ось війна як почалася, він в мене військовий, то як не бачилися пів року приїхав і казав, але думав, що я вже сплю. Він у мене скорпіон, йому важко даються ці зізнання, але показує діями так, що немає ніяких сумнівів, що кохає.
В кого тако було• 23 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
Круто, а как это было?
Вы правда считаете, что за 1 неделю человек может полюбить ?
Леопардові панчохи• 23 июля 2023
Самые худшие бывшие - это те, кто все наспех делал. Широкие жесты любви, хочу только тебя, хочу тебя взять замуж, хочу детей и тд от самых хреновых мужиков.
Последовательность - это ум, рациональность в каком-то смысле.
А спешка - это эмоция, иррациональность.
Снегопадка
• 23 июля 2023
Может я ошибаюсь, но раки более мнительные, многое в себе держат. Поступки пока положительные, присматриваюсь
Барбітта• 23 июля 2023
Ответ дляВ кого тако було
И Вы прям сидите и ждёте?
И что оно меняет ?
Ну не у всіх там сумно. Мій чоловік мало казав, але зроду ні слова не нарушив, не обдурив ні в чому. Ми ж всі різні, і чоловіки теж.
Розкажу випадок, як один і той же чоловік поводився з різними жінками.
Мама моя зустріла гарну людину, чоловіка в 47 років. Одружилися. Він був розлучений на той час, ні кола ні двора. Працював у мами на підприємстві, жив у гуртожитку. Зараз на таких не дивляться. Одружилися, мама допомогла з іншою роботою, він виявився талановитою людиною, фізиком. Став заробляти в Амереці гарні гроші. І тут намалювалася його колишня. Та і розказує, що з нею він пив, грошей не заробляв, її не кохав, а зраджував. Дивується, що з моєю мамою він був люблячою людиною, культурний, інтелегент. Вони просто щастливі з мамою.
То один і той же чоловік може вам трендіти про кохання, та кинути вас. А знайде свою єдину, то для неї і гори зверне. Але не виключаю маргиналів і інших оленів))))
В рот не ложи• 23 июля 2023
Ответ дляВ кого тако було
Конечно бывает и в первую встречу человек понимает, что встретил свою половину
Снегопадка
• 23 июля 2023
Ответ дляБарбітта
Золоті слова
Барбітта• 23 июля 2023
Ответ дляВ кого тако було
От вірите чі ні, але в мене кохання з першого погляду. Ми просто глянули один на одного. Я мого чоловіка навіть не знала, він прохожий звичайний на вулиці. Але так, признання було через 5 місяців.
Тріль підпільний• 23 июля 2023
1.5 міс . І сказали, що кохають. Пропозиція через 5 міс. Скорпіон. Секс ульотний. В рот заглядає. Мені було 39 років. Мала доньку. 8 років разом.
Я Головна• 23 июля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
А мне никто не признавался.