Маю натхнення• 23 июля 2023

Какую самую большую дикость Ваш абьюзер выдавал за норму?

Мои примеры:
1. Он очень «не хотел», но всё таки «позволял» мне зарабатывать нам обоим на жизнь. Сам при этом не работал и не собирался.
2. «Ненавидел» получать или дарить подарки, при этом сам же буквально вынуждал меня покупать ему дорогие вещи, а после покупки выносил мозг доводами, что я не прислушиваюсь к его желаниям и подарки ему не нужны. Мне не подарил ничего и ни разу.
3. Всячески «оберегал» и «лелеял» меня, такую недотёпу. А по факту эта забота проявлялась только в рассказах о ней и упрёках, что я её не ценю.
Много на самом деле было такого бреда, что на уши не наденешь. Меня хватило на пол-года, чтобы оценить этот цирк. Вообще сейчас поражаюсь себе, что клюнула на его удочку. Бежала, роняя тапки.
Дело было давно• 24 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Я тоже не вижу смысла в тысяче роз? Да и домашний ужин вкуснее ресторанного.
Нічим ні вкуснєє.
Фу, ненавиджу цю жлобську риторику, це мій перший чоловік казав так.

автор Маю натхнення • 24 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Знайома ситуація.
Кожного описувати - просто волосся дибки.
Перший чоловік - нарц, аб´юзер, алкаш, газлайтер, невдаха, жлоб, впевнений, що він - цар і бог.
Потім круговерть якихось потворок. Одне - обожнювало плітки, як базарна баба.
Потім - якийсь аутист, жив з батьками, пропонував жити із ним із його бабусею.
Наступний - жлобина 80 лвл із маніакальною жагою переслідування, дуже ревнивий.
Далі - ще один аутист, тільки гірший за попереднього - тому що був безробітний, і працювати не бажав категорично, жив із мамою, із нею були неадекватно близькі стосунки, до обговорень сексу, порно і т.п.
Потім алкаш - сирота - неадекват - свій пацан на районі - міг викинути пляшку під ноги тощо.
Потім свідок Ієгови, що дарував мені подарунки на ДР типу компаса тощо. Привів мене до своєї вбитої гостинки 12м2 і заявив, що ми тут будемо жити, я зі своїм сином на дивані, а він на підлозі буде спати.
Потім був мій теперішній чоловік, його теж можна довго описувати, але з усіх він найадекватніший. Один з приколів - то все пропустити через себе. Як мені потрібно щось купити - йому теж нада. Надзвичайно себе любить, я б сказала так.
Волосы дыбом🙄😟😵‍💫😭
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Знайома ситуація.
’шикарний’ набор, щоб росповісти про своє дитинсство. ну ви ж розумієте що є щось всередині вас, що Вас ьтягне саме таким чоловіком закрити якусь свою потребу?!
Леннон_Жив!• 24 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Я на рік молодша від нього , йому 40 мені 39, ну йому мабуть 18 треба , він просто дуже крутий чувак у нього гроші і зв‘язки , а я ніхто і звуть мене ніяк , я вчу іноземну мову і хочу повернутись в професію , то він робить усякі падлянки щоб в мене не було можливості це зробити
Навіщо воно вам?
Глас_Народа• 24 июля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ого, я можу і нах послати за таке. Звісно після цього вже ніяких розмов і тим паче відносин.
Мені колись хлопець наміуав що мені б підкачатись. Я сказала тільки після тебе, буде фігура як у Шварцнегера, тоді приходь, поговоримо. Перевів все в шутку.
Не так стала і сіла, да, це зразу потрібно присікати.
В нас вже все дуже далеко зайшло , я дуже залежна від чужоі думки , я з бідноі родини , він як манна небесна для мене ( це так всі вважають) кожного дня тільки і чую як мені пощастило , і що всяке буває , це таке кільце 15 річне з його просто так не вирвешся
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
а нащо він Вам? разом живете? є діти? як познайомилися? були ж мабуть одразу перші дзвоники?
Леннон_Жив!• 24 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Діти є?

Можу брикнути• 24 июля 2023
Ответ дляКонтрольница
Нет. Когда я дома , все ок .
И вам нормально так жить как в клетке?
oksi-71• 24 июля 2023
Девочки, я поддержать вас! Страшная тема, не представляю как с таким жить.
У подруги был такой брак, причем второй похожий. У него тоже был тогда второй брак, первая не выдержала его. Так он если не доводил ее до слез каждый день, не мог успокоится. Сумасшедший контроль, денег не давал, она все сама, с двумя детьми, еще и консервация по 1000 банок за сезон. И сифилис приносил, она все прощала. Потом ей встретился настоящий мужчина, который помог ей поверить в себя.
Так вот о чем я. Это индивидуум женился третий раз и там тоже ребенок родился. Так он там как шелковый. Пришел пьяный, она его не пускает, ночует на лавочке. Быстро его на место ставит.
Значит, все зависит от нас, женщин.
Глас_Народа• 24 июля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Діти є?
Так , це окрема тема , не хочу навіть говорити , Я його навіть боюсь бо коли сварились сказав що ім без мене буде краще , тому зараз я включила «розумну жінку і взагалі не сварюсь з ним не піддаюсь на його провокаціі , « і маю готувати собі аеродром , бо якщо він мене зараз в бетон закапає йому навіть нічого не буде , Дівчата все починається з малого , то як кажуть -« если показалось -значит не показалось «
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляЧесно брешу
он может мне изменять, так как он мужик, а я ему нет, так как я женщина .
в мене таке саме було, по типу я - його річ, бо у паспорті штамп стоїть, а він може робити що захоче, бо він - чоловік

саме тому з другим чоловіком громадянський шлюб, бо поки від того штампа здихалася...
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Что я в 23 года была не девочкой, он мне все 10 лет это вспоминал.
Из гостей заставил идти пешком домой через весь город
Да много чего, все здоровье на него угробила, но не уходила так как дико боялась, был агрессивный
Вам простіше було, можна було піти, а мій у мене жив, ото був квест вигнати, спала півроку із сокирою під подушкою, коли подала на розлучення, він доньку викрав - забрав з садочка та відвіз до свекрухи, але та казала, що в неї дитини нема, за три тижні повернув, бо дитина - то не іграшка, але я мало з глузду не з’їхала тоді, не могла спати, їсти, дитині було 4 роки
Леннон_Жив!• 24 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Вірю... Ви мудра жінка. Правильно все робите, вчіть мову, повертайтесь ніжно в професію, говоріть йому, що це не серйозно, для душі, бо вони дуже не люблять, коли жінки стають незалежними. І да, готуйте аеродром, щ фін подушкою і всіма атрибутами.
Удачі вам! У вас все вийде!
Дело было давно• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Нічого не тягне.
Це їх до мене тягне)
Ну як реально ніхто з нормальних відносини не пропонував, що я можу зробити.
Звичайно, могла б зробити одне - всіх нах. Але жила б сама, без родини, без дітей. А для мене останнє важливо, скажімо так, мене задовільняє сім´я, діти і поточний чоловік, мені в сім´ї живеться краще.
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Сплошные крайности. У моего было наоборот - культ секса и порно.
в мого теж, взагалі головна фраза була - ’ти моя дружина, тому повинна...’ далі список
- була вагітна, хворіла, температура 39 майже, але повинна встати о 6 ранку та приготувати йому сніданок
- повинна займатися сексом коли він хоче, ще й надивиться у порно усіляких збочень, а потім вимагав від мене такого
- повинна сидіти вдома, навіть пива випити я могла лише з ним. а він бухав весь час та ахав усе, що ворушиться, розійшлися ще у 1994-му, але бажання потримати за горло відпустило мене всього декілька років тому
був час, коли серйозно збиралася його вбити, у планах було задушити п’яного подушкою або скинути з балкону під час перекуру (жили на високому поверсі)

дуже давно вже з другим чоловіком, діти повиростали, а досі згадую з огидою

а ще - метод контрацепції в нього був аборт, секс на його вимогу та ніяких презиків, таблеток я боялася, кінець кінцем спіраль вставила, бо він казав, не хочеш аборт робити - народжуй, усіх виховаємо, ага! я дитину тягла сама, після мене в нього було ще три жінки, й усім по дитині зробив, а одній аж двох дітей, головне вгадайте - кого виховав?
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
та ви що?) я ж неспроста там писала. бо там ситуація у тої дівчини одразу була така що там шанси попастт на абьюзера 100%
То не ви?
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
То не ви?
не розумію що це означає?
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
То ви молодець- всього пів року. Є дури роками з таким живуть.
я дура, 5 років життя згубила, ще й дитину народила, дякувати Богу, одну тільки
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
не розумію що це означає?
Святу жінку з молитовником.

Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Я мазохистка. Живу со своим уже больше 20 лет. С перерывами.
1. Ему в его 40+ все должны. Его родители живя в другой стране и видимо зная его никчемность, постоянно дают ему деньги. Мои же родители сволочи, не помогая нам. Притом имея своих уже взрослых детей он помогать не должен. Должны бабушки и дедушки.
2. Живя в квартире моих родителей, в квартире полный срач. «Квартира не моя, я тут палец об палец не ударю»
3. Кто-то выше писал уже. У меня только выпьет, то орет что замуж взял не девочкой.
4. Запойный. Запои оправдывает …. Взял не девочкой … это после более 20 лет брака.
И еще множество всего, что волосы дыбом. .
то розходьтесь, нафіга вам це чудо? Ви ж доросла жінка вже
Дело было давно• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ні, згадала, один був типу нормальний на характер. Але дуже товстий і страшний, я не хотіла його ані під яким соусом. Ще й молодший на 10 років, а я була не впевнена, що зможу ще народити, тому зробила вибір - таки на користь мого теперішнього чоловіка, що старший за мене, і вже мав дітей від першого шлюбу.
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Святу жінку з молитовником.
дивний гумор. до чого це? хоча я розумію. ті хто падкі на абюзерів, самі в чомусь провокують. от як ви намагаєтесь мене зараз кольнути, але мимо
Глас_Народа• 24 июля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Удачі вам! У вас все вийде!
Дякую , я б може знаєте , як якась героіня фільму втікала б з дітьми в нікуди , би не було в мене перед очима історіі - Знайома родина -здав жінку в психлікарню забрав в неі дитину майно і все , там і батьки наче не прості , а дитину ій повернуть не можуть , одна надія що награється і сам віддасть , Кровосісі вони такі
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляВесела моль
Если я подошла, а он говорит с другом, то мне разговаривать нельзя. Улыбаться другим тоже было нельзя. Если опаздывала с пар хотя бы на 15 минут, то начинались притензии в измене.
И да, одна роза)))
ну запізнюватися це не комільфо, мене мій нинішній якось провчив, запізнилася на 20 хвилин, то він поїхав додому, тоді мобілок не було ще)

все решта жестяк
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Виставляйте нахєр із не його квартири. Як ви це терпіти, срочно баласт зняти і хай пливе, точно не потоне
це добре, якщо ’виставиться’, я свого ледь випхала, він сказав, ’а я нікуди звідси не піду’, ото капець був, я усі телефони нашого РОВД напам’ять знала
Леннон_Жив!• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Кольнути якраз ви хочете. Але дійсно мимо. Виглядаєте смішно.
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Пам´ятаю, коли ледь позбулась першого чоловіка. Після чотирьох років кошмару, принижень, наркотично-п´яних припадків, погроз суїцидом, вічно недоспаних ночей. Остаточно штрикнуло мене те, що я зрозуміла, що слідуючим це все на собі відчує трирічний син. Вигнала з такою швидкістю, і, дівчата, така легкість настала! Боже! Ой, стільки всього було! Книгу можна писати. А він, до речі, таки закінчив життя самогубством(( ( Двоє наступних відносин теж якось не туди зайшли. Правда одні були не офіційні. І от тепер під сорок років розумію, що руйнується другий шлюб і життя збігає . Попри все, сподіваюсь ще бути щасливою. Безвідносно до чоловіків. Бо вже дивитись навіть на них бажання не маю.
в мене схоже було, тільки доньці було 4, наразі їй 33 то це лайно досі їй телефонує та намагається життю вчити, у зятя весь час кошти просив(
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Знайома ситуація.
Рощумію Вас і хочу підтримати. Дуже хочу, щоб у Вас теж розірвалось це жахливе коло.Ви вже розумієте, як не має бути і якого життя Ви бажаєте. Нехай Все складеться!🌺🙏
Гола з конопель• 24 июля 2023
Помимо здесь описанного , отказывался выходить со мной из квартиры если я одевала свое самое любимое платье , мне в нем было очень хорошо. И в итоге выкинул его пока я не видела. Но я тупая за него замуж вышла. Не знаю , не спрашивайте . Просто дура.
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Моїй подружці колись трапився такий, що обстріляв її житло і тероризував так, що мусила виїхати в інше місто.
моїй одній теж трапився, причому це саме чоловік був, не обстріляв, але погрожував пістолетом

другій маньяк попався, тримав її у себе вдома, вона не могла вийти, якось втекла, а її батьки думали, що він нормальний

у третьої був алкаш, який ще й виявився шизіком із довідкою, теж життя самогубством закінчив, але через 10 років, вона встигла ще сина народити від нього, тільки потім вже якось дізналася про довідку( тепер за сина боїться