Маю натхнення• 23 июля 2023

Какую самую большую дикость Ваш абьюзер выдавал за норму?

Мои примеры:
1. Он очень «не хотел», но всё таки «позволял» мне зарабатывать нам обоим на жизнь. Сам при этом не работал и не собирался.
2. «Ненавидел» получать или дарить подарки, при этом сам же буквально вынуждал меня покупать ему дорогие вещи, а после покупки выносил мозг доводами, что я не прислушиваюсь к его желаниям и подарки ему не нужны. Мне не подарил ничего и ни разу.
3. Всячески «оберегал» и «лелеял» меня, такую недотёпу. А по факту эта забота проявлялась только в рассказах о ней и упрёках, что я её не ценю.
Много на самом деле было такого бреда, что на уши не наденешь. Меня хватило на пол-года, чтобы оценить этот цирк. Вообще сейчас поражаюсь себе, что клюнула на его удочку. Бежала, роняя тапки.
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Напишу важливу річ №2: щоб не притягувати психопатів до себе, вам потрібно пропрацювати всі свої травми, комплекси, страхи. Вони можуть бути із дитинства: батьків, вчителів, однокласників, або соціуму у цілому (відмовили у бажаній роботі й ви закрились; не вступити у бажаний університет і втратили рівновагу; назвали товстою і ви з цим погодились).
Окрім цього, варто знати, що психопати ніколи! не вступають у відносини із людьми, у яких чітко окреслені особисті кордони. Їм цікаво ламати, наступати, знищувати, ображати тощо. Людина із власними кордонами цього просто не дозволить.

І останнє: дзвіночки є завжди. Ніхто не може довго носити маску. Якщо вам здалось, що щось не ок, значить, не здалось.
💯💯💯

Напланетянка• 23 июля 2023
Єдиний випадок абьюзу був з хлопцем з роботи з яким я випадково переспала. Я мала складні відносини на роботі прийшла по протекції жінки директора щоб підсидіти гол бухгалтера, вибору в мене не було 22 роки на роботу не беруть коротше згодна була на все. І тут цей юрист Константин, то сьо. І от через місяць я звільняюсь з нервовим зривом і він починає активно підбивати клінья. Я випила і переспала з ним і це було визнано моїм зривом чим він і користався, ну то таке всі дорослі люди. Я наївна думала що це секс на 1 ніч. Він мені не подобався.Але він почав мене теререзувпти по телефону, приходити к нам додому і карулити мене ввечері. Я жила з батьками в часному будинку. Це був кошмар, батьки не лізли. А я за місяць готова була його вбити ні він не розумів, це ті часи коли був домашній телефон. Коротше через місяць вмішалися рідні бо він мене майже зґвалтував. Після цього я поїхала за кордон і жила в Іспаніі 12 років, на чоловіків довго дивитися не могла. Повернулася і зустріла свого однокласника першу любов) і вийшла заміж. Не терплю коли мене до чогось змушують і нав´язується з такими людьми перериваю відносини.
Треба підробіток• 23 июля 2023
Жив за мій рахунок і постійно коментував що я не так трачу кошти як треба.
На роботу не поспішав, бо він же мене з дітьми аж 5 років утримував (я з декрета в декрет ходила), тепер моя черга.
На будь які подарунки йому казав: спасибі звісно, але... не того кольору, не того розміру і взагалі я не те хотів.

Колись приніс додому подарунок від коханки. Я його зламала і викинула. Орав як навіжений і потім ще розповідав що я неадекватна і що мене треба показати психіатру - нормальні люди так не вчинять.
Сало не люблю• 23 июля 2023
Я по молодости встретила такого страшного человека , молодая была и не опытная . Познакомились в ночном клубе , я не собиралась продолжать синим знакомство совсем а он взял меня на крючок. Навязался проводить домой , не просто домой ) до квартиры ! Потом начался мой личный ад. Каждый день он под домом . Я могла идти по улице он за мной . Следил за мной . Говорил это от любви . Я дула влезла в эти отношения . Начался съедающий этап давления . Удали номера каких то мужиков , проверка моего телефона, а давай анальный секс потому что мне это надо! На работу с работы меня забирал отводил чтоб никто ко мне не подошел . Обзывание меня неопытной дурочки а он мой герой и я должна его слушать . Я пыталась уйти раз 100 и каждый раз новый аргумент. То он убьет нас, то себя. Обрывал телефоны , моя мама уже боялась его . Короче я поняла что только я сама должна спасти себя . Поменяла номер мобильного чтоб не смог позвонит. И уехала из дома в Киев на какое то время. Он приходил к маме нервы трепал. Но я хоть без него пару недель привела голову в спокойствие . Вернулась и осторожно ходила по городу. Боялась всего . Но мне повезло я сразу познакомились с работником прокуратуры нашего города ) просто Бог спас ) честно ) он начал за мной ухаживать , тот абьюзер узнал кто это со мной и зассал . Я потом поняла одну вещь … этот абьюзер был ссыклом. Они трусы ! И их нужно просто хорошо припугнуть и поставить на место .
Освічую темряву• 23 июля 2023
а нащо взагалі в оце вʼязуватися?
автор Маю натхнення • 23 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
В питаннях вартісних покупок ніколи неможна слухати чоловіків. Я так гараж не купила, хоча теж гроші були. Може ваш обранець хотів одружитись, а вже потім купляти житло.
Нет, жениться он не собирался как раз! Он просто хотел пожить «на шару»
Освічую темряву• 23 июля 2023
Ответ дляНапланетянка
пробачте але не кожна жінка випадково переспить))

автор Маю натхнення • 23 июля 2023
Ответ дляВільний митець
Тоже, не видела его уже 13 лет. Чтоб вы понимали, до сих пор в страшных снах сниться мне
Та же фигня. Но у меня прошло всего ~1.5 месяца с момента разрыва. Ни дня не проходит, чтобы не боялась…
Опля Картопля• 23 июля 2023
Ответ дляЧесно брешу
он может мне изменять, так как он мужик, а я ему нет, так как я женщина .
У меня любовник також же был. Сначала врал что с женой чужие люди, и не живут вместе. Оказалось что живут. Но делал мне комплимент типа - жена захотела секса, а у него на нее не встал, бо встаёт только на меня . Я недолго слушала этот бред, прекратила с ним встречи и общение, а он стал мне по Ватсапп устраивать сцены ревности ’ у тебя кто есть?’ ’ Я думаю что у тебя есть какой то чувак’... Итд... А то что двум женщинам год голову морочил и стрючка своего выгуливал с двумя, может и тремя хз.. то нормально))
автор Маю натхнення • 23 июля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
- каждый день доводил меня до ссоры и криков, а когда я начинала орать говорил: ты очень неуравновешенная, тебе нужно к психиатору, ты себя доведёшь до психбольницы и тд
- все просьбы по дому воспринимал как личное оскорбление, особенно мусор, который я в пакете утром ставила и просила захватить, когда он выходил на работу, его ответ : ну ты же будешь выходить с детьми гулять вот и возьмёте.
- когда я вечером, уложив детей спать, мыла полы всегда говорил: у тебя был целый день, ты совсем не умеешь планировать дела, тебе бы только полы мыть, ты ещё хоть что то делаешь в жизни? А когда я раскручивала свой бизнес, вообще вылазил из шкуры звонил моей маме и говорил, что я занята ерундой, лишь бы не заниматься детьми. При этом ни детьми, ни домом никогда не занимался и даже не знал где что лежит и куда ходят дети( кружки, языки).
Господи! Неужели я все это пишу уже без этого козла. Сейчас мы уже далеко от него и счастливы. Никто не оскорбляет, не доводит, не унижает, не воняет!
Вы умница, от всей души поздравляю♥️
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мой шантажировал самоубийством. Хотел срочно женится. Предложение 2 раза делал. Все на публику, на коленях((( Как вспомню так вздрогну... Благо я ни на какие жертвы не шла ни морально ни материально не вкладывала в наши отношения.
У меня не бедные родители, ему срочно надо было оформить отношения. Пол года ухаживаний, люблю не могу, с надрывом. Вцыпился в меня как клещ. Интима не было слава богу.. а то ляпал бы языком 💯%
В мене так було. Вчепився як бульдог, окучував мене , любовями засипав, істерики закатував, срочно розписуватись. А дуже скоро показав мені ´небо в алмазах´ з аб´юзом і моральним знущанням. А мені вже соромно було задню давати, я ж ніби доросла, мушу розгрібати сама. Боже, та біжи, дитино, гублячи тапки! І до весілля б навіть не дійшло. Ні, тягла те все. А найстрашніше, незрозуміло для чого. Навіть не можу сказати, чи любила його. Просто всі навкруги талдичили, який він класний, душа компанії, улюбленець публіки! І я переконала себе, що мабуть зі мною щось не так..Хоча по факту він до мене дуже не дотягував....
автор Маю натхнення • 23 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Напишу важливу річ: після деструктивних токсичних відносин витримайте ’карантин’, тобто час без відносин взагалі, наодинці із собою. Тому що якщо ви вразливі, розчавлені, втомлені, якщо вас довго ображали, знецінювали, ви втратили себе, своє обличчя, любов, повагу до себе тощо, то велика ймовірність ступити у те ж саме багно. Психопати інтуїтивно відчувають, кого можна їсти, а кого ні.

Перевірено на собі. Багато разів. На жаль.
100% так и решила поступить. Спасибо Вам, что поделились; мысленно с Вами🙏🏻♥️
Фіфачка• 23 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Пусть у Вас все будет хорошо!
автор Маю натхнення • 24 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Какой трэш… мой способен на мелкие и неочень подлянки и всегда грозился, что если его довести, то Гитлер по сравнению с ним покажется душкой. Но мне кадется, что в душе он таки ссыкло.
Сало не люблю• 24 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
От абьюзер очень очень тяжело уйти . Теперь я это знаю . Они вцепятся в вас до последнего . Вспомнила сейчас как мой хотел посадить меня на крючок , настаивал заснять секс на видео ! Но я сразу поняла зачем это ему - шантаж !
ПробілНеПрацює• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
тьфу
автор Маю натхнення • 24 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Мёртвой хваткой. И ещё методичное раскачивание качелей : сначала комплимент, потом явное унижение. Например, «ты прекрасно выглядишь, стройная, умная». А потом «у меня никогда не было девушки, которая смогла бы дотянуть до моего идеала». И я же тоже из этого числа😁 Или я зарабатываю 2к$, но моя работа -«не бей лежачего»..,а сам он не может, его работа недостойна и вообще его таланты по жизни недооценивали и занижали, поэтому ему нет места в этом жестоком мире
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
тьфу
а що не так? як можна випадково переспати?
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Непризнаний геній👆

Соня-сонятко• 24 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Я у себя дома. Это он не уйдет.
Тут много нюансов. Тема не об этом.
Многое терпела за бытовой комфорт. Я не готовила, не убирала, не ходила за покупками.
Это все делал он.
А я работала)))
Сейчас он за границей. У родителей. И вернуться пока не сможет. И мне так хорошо.
Блин, это же надо было случиться войне, чтоб вы наконец то почувствовали , что такое счастье! Видите как бывает!
автор Маю натхнення • 24 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Непризнаний геній👆
Именно!
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
У Вас вже третій комент про те, яка Ви свята , наївна та правильна. Дивні запитання в темі, де люди діляться негативним і місцями страшним досвідом. Іноді краще просто промовчати.
Глас_Народа• 24 июля 2023
После того как изменил сказал да и ты не святая -знала что подруга твоя мужу изменяет и дружила с ней а тут святошу изображаешь, Это вообще все не серьезно , мужские шалости ,
Женщинас• 24 июля 2023
Ответ дляЛеді Душка
А бывает абьюз, где не замешаны деньги?
Почему нет? Абьюз это подавление другого человека, психологическое, физическое насилие, можно осыпать золотом, но унижать морально, избивать.
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
та ви що?) я ж неспроста там писала. бо там ситуація у тої дівчини одразу була така що там шанси попастт на абьюзера 100%
Глас_Народа• 24 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так точно , завжди у центрі уваги завжди він зірка , а може мені ще вдома розказуввти як я себе погано вела в гостях і що мені треба було сказати бо виглядала не дкже розумною , а ще я товста і стара для нього , ну таке
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
стара- це скільки для нього?
Дело было давно• 24 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Дівчата, а як мені весь час придурки трапляються, з якими відчкваєш себе пацієнтом псих.клініки? Це включно з двома законними шлюбами. Може то ´винуватий не кулак, а морда?´) Вже таке враження, що нормального мені значить не дано🤷‍♀️Або що то я якась дефективна.
Знайома ситуація.
Кожного описувати - просто волосся дибки.
Перший чоловік - нарц, аб´юзер, алкаш, газлайтер, невдаха, жлоб, впевнений, що він - цар і бог.
Потім круговерть якихось потворок. Одне - обожнювало плітки, як базарна баба.
Потім - якийсь аутист, жив з батьками, пропонував жити із ним із його бабусею.
Наступний - жлобина 80 лвл із маніакальною жагою переслідування, дуже ревнивий.
Далі - ще один аутист, тільки гірший за попереднього - тому що був безробітний, і працювати не бажав категорично, жив із мамою, із нею були неадекватно близькі стосунки, до обговорень сексу, порно і т.п.
Потім алкаш - сирота - неадекват - свій пацан на районі - міг викинути пляшку під ноги тощо.
Потім свідок Ієгови, що дарував мені подарунки на ДР типу компаса тощо. Привів мене до своєї вбитої гостинки 12м2 і заявив, що ми тут будемо жити, я зі своїм сином на дивані, а він на підлозі буде спати.
Потім був мій теперішній чоловік, його теж можна довго описувати, але з усіх він найадекватніший. Один з приколів - то все пропустити через себе. Як мені потрібно щось купити - йому теж нада. Надзвичайно себе любить, я б сказала так.
Глас_Народа• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
стара- це скільки для нього?
Я на рік молодша від нього , йому 40 мені 39, ну йому мабуть 18 треба , він просто дуже крутий чувак у нього гроші і зв‘язки , а я ніхто і звуть мене ніяк , я вчу іноземну мову і хочу повернутись в професію , то він робить усякі падлянки щоб в мене не було можливості це зробити
Леннон_Жив!• 24 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ого, я можу і нах послати за таке. Звісно після цього вже ніяких розмов і тим паче відносин.
Мені колись хлопець наміуав що мені б підкачатись. Я сказала тільки після тебе, буде фігура як у Шварцнегера, тоді приходь, поговоримо. Перевів все в шутку.
Не так стала і сіла, да, це зразу потрібно присікати.