Маю натхнення• 23 июля 2023

Какую самую большую дикость Ваш абьюзер выдавал за норму?

Мои примеры:
1. Он очень «не хотел», но всё таки «позволял» мне зарабатывать нам обоим на жизнь. Сам при этом не работал и не собирался.
2. «Ненавидел» получать или дарить подарки, при этом сам же буквально вынуждал меня покупать ему дорогие вещи, а после покупки выносил мозг доводами, что я не прислушиваюсь к его желаниям и подарки ему не нужны. Мне не подарил ничего и ни разу.
3. Всячески «оберегал» и «лелеял» меня, такую недотёпу. А по факту эта забота проявлялась только в рассказах о ней и упрёках, что я её не ценю.
Много на самом деле было такого бреда, что на уши не наденешь. Меня хватило на пол-года, чтобы оценить этот цирк. Вообще сейчас поражаюсь себе, что клюнула на его удочку. Бежала, роняя тапки.
Новорічна пальма• 24 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Знайома ситуація.
Кожного описувати - просто волосся дибки.
Перший чоловік - нарц, аб´юзер, алкаш, газлайтер, невдаха, жлоб, впевнений, що він - цар і бог.
Потім круговерть якихось потворок. Одне - обожнювало плітки, як базарна баба.
Потім - якийсь аутист, жив з батьками, пропонував жити із ним із його бабусею.
Наступний - жлобина 80 лвл із маніакальною жагою переслідування, дуже ревнивий.
Далі - ще один аутист, тільки гірший за попереднього - тому що був безробітний, і працювати не бажав категорично, жив із мамою, із нею були неадекватно близькі стосунки, до обговорень сексу, порно і т.п.
Потім алкаш - сирота - неадекват - свій пацан на районі - міг викинути пляшку під ноги тощо.
Потім свідок Ієгови, що дарував мені подарунки на ДР типу компаса тощо. Привів мене до своєї вбитої гостинки 12м2 і заявив, що ми тут будемо жити, я зі своїм сином на дивані, а він на підлозі буде спати.
Потім був мій теперішній чоловік, його теж можна довго описувати, але з усіх він найадекватніший. Один з приколів - то все пропустити через себе. Як мені потрібно щось купити - йому теж нада. Надзвичайно себе любить, я б сказала так.
Компас это 5 🤣

Панна Кота• 24 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Я мазохистка. Живу со своим уже больше 20 лет. С перерывами.
1. Ему в его 40+ все должны. Его родители живя в другой стране и видимо зная его никчемность, постоянно дают ему деньги. Мои же родители сволочи, не помогая нам. Притом имея своих уже взрослых детей он помогать не должен. Должны бабушки и дедушки.
2. Живя в квартире моих родителей, в квартире полный срач. «Квартира не моя, я тут палец об палец не ударю»
3. Кто-то выше писал уже. У меня только выпьет, то орет что замуж взял не девочкой.
4. Запойный. Запои оправдывает …. Взял не девочкой … это после более 20 лет брака.
И еще множество всего, что волосы дыбом. .
А чому Ви його не можете вигнати нахрін? Навіщо такий мудак в квартирі потрібен?
Дело было давно• 24 июля 2023
Пьорли першого чоловіка:
- Їжа домашня завжди смачніша, тому ми типу презираємо оті усі походеньки по ресторанам, кафе тощо. Ми вищі за це.
Я любила гуляти з мамою і ходити в кафе, ось він нас призирливо звав ’кафешниє’
- Жінці машина не потрібна, це чоловіча річ, це принижує її чоловіка
- у всіх жінок якісь шухлядочки красиві, там ниточки, голочки, а в тебе що? В якісь страшній коробці те все лежить.
- усі нормальні жінки люблять щось видумляти, щоб приготувати, як би родині догодити, а ти все робишь на відчепись
- усі жінки добрі мами, а ти ореш, не хочеш гуляти з дитиною

Вперше він пішов від мене, коли збагнув, що я надзвичайно погана мати, і щоб цього не бачити, його психіка не витримала, і він звалив, залишивши дитину на таку жахливу матір. Це було 10 рок тому, давав в кращому випадку 1000 з зарплати після довгих нагадувань.
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Напишу важливу річ: після деструктивних токсичних відносин витримайте ’карантин’, тобто час без відносин взагалі, наодинці із собою. Тому що якщо ви вразливі, розчавлені, втомлені, якщо вас довго ображали, знецінювали, ви втратили себе, своє обличчя, любов, повагу до себе тощо, то велика ймовірність ступити у те ж саме багно. Психопати інтуїтивно відчувають, кого можна їсти, а кого ні.

Перевірено на собі. Багато разів. На жаль.
не погоджуся, я одразу ’впливла’ у інші відносини, якось автоматично, мені радше була підтримка потрібна, плече, до якого можна притулитися, але ми приховували свої стосунки, бо спочатку це було небезпечно (усі з одного масиву), а потім я зрозуміла, що мій нинішній хлопець хоч без претензій, але не має ніяких планів зі мною на майбутнє

потім були ще токсичні відносини, в які теж ’впала’ випадково, добре, що швидко закінчилися, а потім зустріла нинішнього чоловіка. але була на той час вільною взагалі
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Нічого не тягне.
Це їх до мене тягне)
Ну як реально ніхто з нормальних відносини не пропонував, що я можу зробити.
Звичайно, могла б зробити одне - всіх нах. Але жила б сама, без родини, без дітей. А для мене останнє важливо, скажімо так, мене задовільняє сім´я, діти і поточний чоловік, мені в сім´ї живеться краще.
тягне. в родині у вас точно були якісь причини, через які вас у своєму дорослому життя тягнуло на таких.
Дайте подумать• 24 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Я у себя дома. Это он не уйдет.
Тут много нюансов. Тема не об этом.
Многое терпела за бытовой комфорт. Я не готовила, не убирала, не ходила за покупками.
Это все делал он.
А я работала)))
Сейчас он за границей. У родителей. И вернуться пока не сможет. И мне так хорошо.
вы писали про срач в квартире и палец о палец. а оказывается то вы засранка и все делал он ?
Апофиозная• 24 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Я тоже не вижу смысла в тысяче роз? Да и домашний ужин вкуснее ресторанного.
Ага. И связанная своими руками шапочка намного красивее и удобнее покупной. А если еще и шерсть начесать со своего кота , а не покупать , то даже экологически чистая ))))

Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Напишу важливу річ №2: щоб не притягувати психопатів до себе, вам потрібно пропрацювати всі свої травми, комплекси, страхи. Вони можуть бути із дитинства: батьків, вчителів, однокласників, або соціуму у цілому (відмовили у бажаній роботі й ви закрились; не вступити у бажаний університет і втратили рівновагу; назвали товстою і ви з цим погодились).
Окрім цього, варто знати, що психопати ніколи! не вступають у відносини із людьми, у яких чітко окреслені особисті кордони. Їм цікаво ламати, наступати, знищувати, ображати тощо. Людина із власними кордонами цього просто не дозволить.

І останнє: дзвіночки є завжди. Ніхто не може довго носити маску. Якщо вам здалось, що щось не ок, значить, не здалось.
ну можу сказати, що кордони перевіряють обоє на мій погляд, але з нормальною людиною можна усе обговорити, бо мій нинішній чоловік ніколи в житті не дозволяв навіть близько того, що робив перший, але ж в нього теж є недоліки, як у всіх, тільки якщо мені щось не подобається, або йому, то ми сідаємо та обговорюємо це
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
в мого теж, взагалі головна фраза була - ’ти моя дружина, тому повинна...’ далі список
- була вагітна, хворіла, температура 39 майже, але повинна встати о 6 ранку та приготувати йому сніданок
- повинна займатися сексом коли він хоче, ще й надивиться у порно усіляких збочень, а потім вимагав від мене такого
- повинна сидіти вдома, навіть пива випити я могла лише з ним. а він бухав весь час та ахав усе, що ворушиться, розійшлися ще у 1994-му, але бажання потримати за горло відпустило мене всього декілька років тому
був час, коли серйозно збиралася його вбити, у планах було задушити п’яного подушкою або скинути з балкону під час перекуру (жили на високому поверсі)

дуже давно вже з другим чоловіком, діти повиростали, а досі згадую з огидою

а ще - метод контрацепції в нього був аборт, секс на його вимогу та ніяких презиків, таблеток я боялася, кінець кінцем спіраль вставила, бо він казав, не хочеш аборт робити - народжуй, усіх виховаємо, ага! я дитину тягла сама, після мене в нього було ще три жінки, й усім по дитині зробив, а одній аж двох дітей, головне вгадайте - кого виховав?
Удалено администрацией...
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
пробачте але не кожна жінка випадково переспить))
скільки Вам років?
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
От абьюзер очень очень тяжело уйти . Теперь я это знаю . Они вцепятся в вас до последнего . Вспомнила сейчас как мой хотел посадить меня на крючок , настаивал заснять секс на видео ! Но я сразу поняла зачем это ему - шантаж !
мій перед тим як вигнала, три рази стояв на колінах та клявся що ’більше так не буде’, це протягом одного року було все

відео тоді не було ще, а от фотки ми колись робили просто без одягу, то він казав, що мої фотки розклеїть на всіх стовпах фонарних на районі
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
а що не так? як можна випадково переспати?
елеменарно) то Ви просто нецікаво живете, без вигадки
Дело было давно• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Я не прихильник отієї модної ідеї про дитинство, чи, ще краще- ’звинувачуй в усьому батьків і не помилишся’.

Не знаю, що там було.
Папа не пив, не курив, не гуляв, нічого ні для кого не жалів і не жаліє.
Мама - добра і хороша.

В мене просто завжди були свої пріоритети, із батьками ніяк не пов´язані. Наприклад, моя мама завжди говорила, що заміжжя - це не першочергова річ у житті, щасливою можна жити й так. Але я - це я, і в мене інші вподобання. Я завжди хотіла багато дітей, повну сім´ю.
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляЖенщинас
Почему нет? Абьюз это подавление другого человека, психологическое, физическое насилие, можно осыпать золотом, но унижать морально, избивать.
ми з такою жінкою якось їхали в поїзді, я тоді взагалі була підлітком 14 років, треба було уважно слухати (

вона була в синцях, розповідала як чоловік б’є, проте любить! у синцях та золоті
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
моїй одній теж трапився, причому це саме чоловік був, не обстріляв, але погрожував пістолетом

другій маньяк попався, тримав її у себе вдома, вона не могла вийти, якось втекла, а її батьки думали, що він нормальний

у третьої був алкаш, який ще й виявився шизіком із довідкою, теж життя самогубством закінчив, але через 10 років, вона встигла ще сина народити від нього, тільки потім вже якось дізналася про довідку( тепер за сина боїться
ух у вас і оточення. чому вас тягне до таких? ви ж розумієте що неспроста?
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляoksi-71
Девочки, я поддержать вас! Страшная тема, не представляю как с таким жить.
У подруги был такой брак, причем второй похожий. У него тоже был тогда второй брак, первая не выдержала его. Так он если не доводил ее до слез каждый день, не мог успокоится. Сумасшедший контроль, денег не давал, она все сама, с двумя детьми, еще и консервация по 1000 банок за сезон. И сифилис приносил, она все прощала. Потом ей встретился настоящий мужчина, который помог ей поверить в себя.
Так вот о чем я. Это индивидуум женился третий раз и там тоже ребенок родился. Так он там как шелковый. Пришел пьяный, она его не пускает, ночует на лавочке. Быстро его на место ставит.
Значит, все зависит от нас, женщин.
Мабуть, якась частина правди в цьому є. Відчувають слабинку і бачать, що якщо раз-другий пробачила-пожаліла, то можна й далі безчинствувати.
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком

ви прям смакуєте отаким життям))
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Так точно , завжди у центрі уваги завжди він зірка , а може мені ще вдома розказуввти як я себе погано вела в гостях і що мені треба було сказати бо виглядала не дкже розумною , а ще я товста і стара для нього , ну таке
ну обзиваються вони буває триндять, не помічаючи, мій нинішній нормальний, але якось в нього таке було ’ти товста’, якщо що, я тоді важила 59 кг, зріст 164, потім щось мені вступило в голову схуднути, стала я 53 кг, він такий ’о, худюща, немає за що триматися’, я йому тоді кажу, ’ти дорогенький вже визначись, я товста чи триматися немає за що’
після цього як відрізало! хоча в нас у сім’ї ’товстий’ не вважається за образу, ми так сина жартома називаємо (він худющий як скелет) та й чоловіка теж
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляАпофиозная
то він економний креативщік просто)))

Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
скільки Вам років?
40.
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Так , це окрема тема , не хочу навіть говорити , Я його навіть боюсь бо коли сварились сказав що ім без мене буде краще , тому зараз я включила «розумну жінку і взагалі не сварюсь з ним не піддаюсь на його провокаціі , « і маю готувати собі аеродром , бо якщо він мене зараз в бетон закапає йому навіть нічого не буде , Дівчата все починається з малого , то як кажуть -« если показалось -значит не показалось «
Прошу Вас, лиш не затягуйте! Тфкайте якомога швидше і без оглядки! 🙏Бо моя подруга ледь втекла! Вона мусила сховатись так далеко і ´глибоко´, щоб він її там не зміг знайти. Це при тому, що її тато теж був не останній чоловік в місті. Хтозна що в його голові!
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
так, я кохаюся лише по любові. і гоова бути одна і 10 років якщо нема підходящого.
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Вам простіше було, можна було піти, а мій у мене жив, ото був квест вигнати, спала півроку із сокирою під подушкою, коли подала на розлучення, він доньку викрав - забрав з садочка та відвіз до свекрухи, але та казала, що в неї дитини нема, за три тижні повернув, бо дитина - то не іграшка, але я мало з глузду не з’їхала тоді, не могла спати, їсти, дитині було 4 роки
Свекруха теж сволота остання. Боже, світ повен припадочних.
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком

От же ж с..ка така. І не всохло ж йому, падлюці, після такого марафону
Освічую темряву• 24 июля 2023
Ответ дляДело было давно

Не знаю, що там було.
Мама - добра і хороша.

ні в якому разі не звинувачення батьків. але ’не знаю що там було’ - дуже красноречива відповідь також, бо свідчить про емоційну відчужденність батьків від вас..хоч і ззовні базові потребии вони могли дуже гарно задовольнять ваші.

і скільки у Вас дітей? просто формуліровка ’багато’ - також про дещо свідчить. але то вже звісно лише при більш детальних уточненнях можно точніш сказать
Снідаю авокадо• 24 июля 2023
У вас абьюзер-альфонс какой то, в описании.
успокойте_Меня• 24 июля 2023
Ответ дляЛеді Душка
А бывает абьюз, где не замешаны деньги?
Хз, я була вляпалась в такі відносини. Тільки заробляла більше я, набагато. Ой, фу. Сама собі противна. Ну як я могла. Секс був топ. Але то все.
автор Маю натхнення • 24 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Так и есть
Та_все_ок_будет• 24 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Пьорли першого чоловіка:

В мене чомусь таке враження, може й помилкове, що це все йому в голівоньку до весілля гарно вклали. Як з посібника ´доброї свекрухи´. ´Кафешниє´- це дякую Вам, хоч посміялась) Рідкісне мудило, добре що ощасливив Вас своєю відсутністю🌺
Тишком_нишком• 24 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Удалено администрацией...
ну робила не безкінечно, досить швидко поставила спіраль, в дитинстві нічого не було, батька майже не бачила, бо вони з мамою розлучилися, коли мені було 6 років,

батько весь час був на роботі, або спав (така робота була), майже нікуди з нами не ходив, майже нічим не займався, скандалів вдома при дітях ніколи не було, в нас було дурним тоном голос підвищувати, ніхто не пив, тільки дорослі по рюмці на свята та ніхто не курив, інтелігентна сім’я

за батька нам з братом був дідусь, який теж не пив, не курив, не сварився, любив нас дуже, тобто вдома все було норм, хіба що без батька росли, родина досить не бідна, як на радянські часи,

для розуміння градусу спокійності, навіть слово ’дурак’ було казати не можна, бо це не ввічливо

дід та мама проводили з нами багато часу, грали у всякі ігри. дід возив на рибалку, гриби, у походи ходили, тощо, я навіть уявити не можу, які в дитинстві комплекси набула