Маю натхнення• 23 июля 2023
Какую самую большую дикость Ваш абьюзер выдавал за норму?
Мои примеры:
1. Он очень «не хотел», но всё таки «позволял» мне зарабатывать нам обоим на жизнь. Сам при этом не работал и не собирался.
2. «Ненавидел» получать или дарить подарки, при этом сам же буквально вынуждал меня покупать ему дорогие вещи, а после покупки выносил мозг доводами, что я не прислушиваюсь к его желаниям и подарки ему не нужны. Мне не подарил ничего и ни разу.
3. Всячески «оберегал» и «лелеял» меня, такую недотёпу. А по факту эта забота проявлялась только в рассказах о ней и упрёках, что я её не ценю.
Много на самом деле было такого бреда, что на уши не наденешь. Меня хватило на пол-года, чтобы оценить этот цирк. Вообще сейчас поражаюсь себе, что клюнула на его удочку. Бежала, роняя тапки.
Леннон_Жив!• 23 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Я у себя дома. Это он не уйдет.
Тут много нюансов. Тема не об этом.
Многое терпела за бытовой комфорт. Я не готовила, не убирала, не ходила за покупками.
Это все делал он.
А я работала)))
Сейчас он за границей. У родителей. И вернуться пока не сможет. И мне так хорошо.
Тут много нюансов. Тема не об этом.
Это все делал он.
А я работала)))
Міняйте замки. Ви в себе одна і життя у вас одне.
Маю натхнення
• 23 июля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ну це ваш досвід. Він буває хороший і поганий. Але добре те, щоб винесли урок і головне щоб не наступали на такі ж самі граблі.
Повірте, цьому можна навчитись.
Саме смішне, що я вже була не така юна, коли отаке чудо зустріла ..
В юності я була дуже дєрзка, якщо щось не подобалося, не довго думала, зразу допобачення. Кавалерів було багато, тому не церемонилась. Ніколи не думала що отак попаду.
Повірте, цьому можна навчитись.
Да, урок удался… и у меня тоже аналогичная ситуация. А за последние месяцы он так угробил мою самооценку, что стыдно было самой себе в этом даже признаться. И это при том, что до него я была мега-уверенной в себе и вокруг были толпы поклонников
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Систра. Я уже и не надеюсь
Я надіюсь лиш на те, що буду як Робертс в Їж молись люби. Подалі від всіх сама з собою. Боже, який кайф! Як того можна було не розуміти! Але в мене ще буде напарник шестирічний, мій синочок🤗Старший, слава Богу, вже майже влаштований❤
Леннон_Жив!• 23 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Маю натхнення
• 23 июля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Дякую за пiдтримку😘🌸
Для драки• 23 июля 2023
Ответ дляЛеді Душка
А бывает абьюз, где не замешаны деньги?
Измены, требования отказа от подруг не подходят?
Весела моль• 23 июля 2023
Если я подошла, а он говорит с другом, то мне разговаривать нельзя. Улыбаться другим тоже было нельзя. Если опаздывала с пар хотя бы на 15 минут, то начинались притензии в измене.
И да, одна роза)))
Мию вікна у мороз• 23 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Я мазохистка. Живу со своим уже больше 20 лет. С перерывами.
1. Ему в его 40+ все должны. Его родители живя в другой стране и видимо зная его никчемность, постоянно дают ему деньги. Мои же родители сволочи, не помогая нам. Притом имея своих уже взрослых детей он помогать не должен. Должны бабушки и дедушки.
2. Живя в квартире моих родителей, в квартире полный срач. «Квартира не моя, я тут палец об палец не ударю»
3. Кто-то выше писал уже. У меня только выпьет, то орет что замуж взял не девочкой.
4. Запойный. Запои оправдывает …. Взял не девочкой … это после более 20 лет брака.
И еще множество всего, что волосы дыбом. .
Виставляйте нахєр із не його квартири. Як ви це терпіти, срочно баласт зняти і хай пливе, точно не потоне
Люблю пиво• 23 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Дівчата, а як мені весь час придурки трапляються, з якими відчкваєш себе пацієнтом псих.клініки? Це включно з двома законними шлюбами. Може то ´винуватий не кулак, а морда?´) Вже таке враження, що нормального мені значить не дано🤷♀️Або що то я якась дефективна.
Если вам такие постоянно попадаются, то именно таких вы выбираете .
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Пам´ятаю, коли ледь позбулась першого чоловіка. Після чотирьох років кошмару, принижень, наркотично-п´яних припадків, погроз суїцидом, вічно недоспаних ночей. Остаточно штрикнуло мене те, що я зрозуміла, що слідуючим це все на собі відчує трирічний син. Вигнала з такою швидкістю, і, дівчата, така легкість настала! Боже! Ой, стільки всього було! Книгу можна писати. А він, до речі, таки закінчив життя самогубством(( ( Двоє наступних відносин теж якось не туди зайшли. Правда одні були не офіційні. І от тепер під сорок років розумію, що руйнується другий шлюб і життя збігає . Попри все, сподіваюсь ще бути щасливою. Безвідносно до чоловіків. Бо вже дивитись навіть на них бажання не маю.
Бджолина королева• 23 июля 2023
Ответ дляЗначит надо
1. Чого тобі йти в той салон краси, там дурять на гроші
2. Не треба зараз це плаття тобі за 10 тис грн, я збираю на новий мерс
3. Подивись -який гарний стіл у нас яка вечеря , ікра коньяки Шампань гусь, а в ресторані б ми за оце скільки віддали ?
4. Навіщо витрачати гроші на сто троянд , одна добре , зівяне все одно
Рік терпіла
Тиждень як в чорному списку він в мене
Рік терпіла
Тиждень як в чорному списку він в мене
А где абъюз?
Маю натхнення
• 23 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Такое говно просто пришвартуется к новой удобной женщине, которая пока просто не в курсе… Мой в начале отношений требовал, чтобы я отказалась от идеи покупки своего жилья (у меня была накоплена на тот момент половина суммы) и снимала нам квартиру, желательно сразу на пол-года год. Ибо «бессмысленно» копить и как «бабке над деньгами чахнуть»
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Ну це логічно, звісно. Я й не звинувачую в цьому нікого окрім себе🤷♀️
Маю натхнення
• 23 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Держитесь((( сил Вам и терпения🙏🏻♥️
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Держитесь((( сил Вам и терпения🙏🏻♥️
Дякую! А Вам жіночого щастя та душевної гармонії ! 💝Видно, що Ви розумна і все у Вас в житті складеться якнайкраще!🫂
Мию вікна у мороз• 23 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Який жах, співчуваю, що ви потрапили в таку халепу із недочоловіком. Де вони беруться такі кончені. Сподіваюсь, що ваше життя налагодиться, є нормальні чоловіки, бажаю вам зустріти такого і насолоджуватись разом життям.
Вільний митець• 23 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
О, и это проходили. И самоубийство и торопил срочно съезжаться, чтобы жить вместе - ещё до каких бы то ни было сексуальных отношений
Угу, тоже было, и штаны гладил уже себе чтоб его в них соскребли с асфальта после полёта с 16 этажа)
Ребёнка хотел в 18 лет, слава Богу не получилось
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Что я в 23 года была не девочкой, он мне все 10 лет это вспоминал.
Из гостей заставил идти пешком домой через весь город
Да много чего, все здоровье на него угробила, но не уходила так как дико боялась, был агрессивный
Моїй подружці колись трапився такий, що обстріляв її житло і тероризував так, що мусила виїхати в інше місто.
Мию вікна у мороз• 23 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
В питаннях вартісних покупок ніколи неможна слухати чоловіків. Я так гараж не купила, хоча теж гроші були. Може ваш обранець хотів одружитись, а вже потім купляти житло.
Вільний митець• 23 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Я к великому счастью не имею с ним детей, иначе не представляю, что бы это был за ад
Тоже, не видела его уже 13 лет. Чтоб вы понимали, до сих пор в страшных снах сниться мне
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Дякую Вам! 💝Так хочеться, щоб дівчата-жінки, почувши такі історії, розуміли, що визнати що ти помилилася у виборі, втекти, почати нове життя- це не соромно і ніколи не пізно. Щоб не допускали таких помилок як я. І що завжди, завжди треба розраховувати на себе.
Вільний митець• 23 июля 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Систра. Я уже и не надеюсь
Проанализируйте на что Вы повелись в разных случаях. Они умеют ухаживать, очень настойчиво
Соня-сонятко• 23 июля 2023
- каждый день доводил меня до ссоры и криков, а когда я начинала орать говорил: ты очень неуравновешенная, тебе нужно к психиатору, ты себя доведёшь до психбольницы и тд
- все просьбы по дому воспринимал как личное оскорбление, особенно мусор, который я в пакете утром ставила и просила захватить, когда он выходил на работу, его ответ : ну ты же будешь выходить с детьми гулять вот и возьмёте.
- когда я вечером, уложив детей спать, мыла полы всегда говорил: у тебя был целый день, ты совсем не умеешь планировать дела, тебе бы только полы мыть, ты ещё хоть что то делаешь в жизни? А когда я раскручивала свой бизнес, вообще вылазил из шкуры звонил моей маме и говорил, что я занята ерундой, лишь бы не заниматься детьми. При этом ни детьми, ни домом никогда не занимался и даже не знал где что лежит и куда ходят дети( кружки, языки).
Господи! Неужели я все это пишу уже без этого козла. Сейчас мы уже далеко от него и счастливы. Никто не оскорбляет, не доводит, не унижает, не воняет!
Фіфачка• 23 июля 2023
Напишу важливу річ: після деструктивних токсичних відносин витримайте ’карантин’, тобто час без відносин взагалі, наодинці із собою. Тому що якщо ви вразливі, розчавлені, втомлені, якщо вас довго ображали, знецінювали, ви втратили себе, своє обличчя, любов, повагу до себе тощо, то велика ймовірність ступити у те ж саме багно. Психопати інтуїтивно відчувають, кого можна їсти, а кого ні.
Перевірено на собі. Багато разів. На жаль.
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляВільний митець
Уявляю, ті ненативні емоції важко забути(( Але, зате, коли просинаєшся, то щаслива, що це просто сон.
Вільний митець• 23 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Мне как раз ничего не хотелось, 3 года была сама
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Це дуже-дуже хороша порада! Я так кинулась зразу в нові відносини і на фоні того, що в нових, звісно, зразу не було трешу як в попередніх, всі негативні моменти здавались ´незначними, дрібничками´. Все сприймалось як ´ковток свіжого повітря, спасіння´ і т.д. А це були дзвіночки, точніше, дзвони! Найбільша помилка. Необхідно справді побути наодинці з собою, проаналізувати, а не лізти в наступне г...
Фіфачка• 23 июля 2023
Напишу важливу річ №2: щоб не притягувати психопатів до себе, вам потрібно пропрацювати всі свої травми, комплекси, страхи. Вони можуть бути із дитинства: батьків, вчителів, однокласників, або соціуму у цілому (відмовили у бажаній роботі й ви закрились; не вступити у бажаний університет і втратили рівновагу; назвали товстою і ви з цим погодились).
Окрім цього, варто знати, що психопати ніколи! не вступають у відносини із людьми, у яких чітко окреслені особисті кордони. Їм цікаво ламати, наступати, знищувати, ображати тощо. Людина із власними кордонами цього просто не дозволить.
І останнє: дзвіночки є завжди. Ніхто не може довго носити маску. Якщо вам здалось, що щось не ок, значить, не здалось.
Та_все_ок_будет• 23 июля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Вітаю Вас!!❤