Леди_Мэри• 24 июля 2023

Оці всі масажери - це лохотрон для пенсіонерів, чи реально допомагають?

Так звані центри здоров´я, де різноманітні массажери, і пенсіонери мають можливість приходити, робити массаж безкоштовно. Ім розповідають, як воно впливає на здоров´я і покращує здоров´я без ліків і хірургічних втручань. А потім пропонують купити.

Масажер для очей - 13 тис (за інші прибамбаси ціну не знаю). За їх версією лікує глаукому і катаракту.
Електропростиня з якимись там сплавами, начебто налагаджує сон, позбавляє від проблем з венами і тромбами.
Термос, що іонізує воду і впливає на імунітет.
Намисто із спеціального каменю, яке потрібно прикладати до хворого місця.

Воно дійсно прцює? Чи все ж такі лохотрон?

Свекруха закупила всякої фігні в цьому закладі, обмінявши всі радянські запаси золота + грошові подарунки від дітей та онуків. Тобто, ми щомісячно виділіяємо кошти, щоб вона собі могла дозволити не економити на їжі і оплачувати аренду квартири, а вона купує масажери.
Звісно, це її справа, як витрачати ці кошти.

Але чи доцільна ця витрата? Є у вас досвід в цих масажерах?
Спілий баклажан• 24 июля 2023
Секта, блин... Бабушка ходила, потом накупила этого г-на себе и нам в подарок. Дорого, жесть... Коврик с подогревом за тысячи тысяч. Вот как их обрабатывают там....

Україна понад усе!• 24 июля 2023
Звісно, що лохотрон. І совість їх, падлюк, не мучить.
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Та я теж схиляюся до цього.
Але офігіла від ціни. І перш, ніж намагатися орати, вирішила запитати. А як ваша бабуся вишла з циєї секти? До чого нам готуватися? Там золота ще достатньо сверухи. Покі все не віднесе в ломбард? Чи як вплинути?
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А жаль(((

А от як витягти з цієї секти?
Закуйовджена життям• 24 июля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Та я теж схиляюся до цього.
Пока не купит всю линейку))
А если бесплатно, то зачем покупать, пусть туда ходит
Гореотума• 24 июля 2023
Мои родители в свое время велись на эти все приблуды, дошло до того, что купили массажную кровать. Папа на ней регулярно лежал и долежался, уж не знаю, совпадение или нет, но на позвоночнике образовалась опухоль, а он ее еще и грел. Теперь стоит эта кровать нкому не нужная
Пушка заряджена• 24 июля 2023
Нуууу, теоретично якщо масажувати постійно якусь ділянку тіла, покращувати кровообіг буде якийсь плюс, але вилікувати катаракту так точно не можливо.
Сон також може покращитися, бо тепло і так далі, але це не чудо, і звичайно не варту тисячі тисяч.
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
А жаль(((

А от як витягти з цієї секти?
Покажите ей реалтные истории, как оно калечит людей.
Леннон_Жив!• 24 июля 2023
це по типу Нуга Бест? Точно лохотрон, знала розповсюджувача в моєму місті, він мені сам зізнавався що це бізнес і нічого більше

Анонім-ка• 24 июля 2023
Заработок на таких как ваша бабушка. Естественно лохотрон
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Пока не купит всю линейку))
Там обмежена кількіть безкоштовних відвідувань, а потім потрібно щось купувати.
І на щастя у моєї сверухи обмежена кількість золота.)))
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляГореотума
Гадаю, що то просто збіг з пухлиною. Але деякі пухлини можуть прогресувати від перегріву. Дуже шкода.
Закуйовджена життям• 24 июля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Ну я бы просто другой такой же нашла и пошла туда, а вообще приятная и абсолютно бестолковая штука. Лучше на нормальный массаж пойти, там нормальные результаты.
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Я дарувала їй звичайну електропростиню. Вона нею не користувалася, бо це електроенергія, а у неї не має зайвих коштів, бо і так живе на нашу допомогу. Тепер, блін, віднесла в ломард 10-грамову каблучку, і гріє навть літом.
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляНаучительница
До речі, а де знайти ці реальні історії? На прсторах інтернету все усі-пусі. Тому і звернулася сюди. Думала, що може я не права, оскльки в гуглі нічого не знайшла. Виявляється права.
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Нуга Бест розширив свої кордони. Благо, що китайці штампують.
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Краще. А хто ж туди піде? А осб купити масажер за 40 тис. Це да, це діло.
А скльки сеансів массажу всого тіла можна б було пройти за такі кошти?
Закуйовджена життям• 24 июля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Зависит от мастера, салона.
Хотя сейчас неплохие массажные кабинеты появляются при поликлиниках, туда вообще по направлению можно попасть, немного приплатила и у тебя расширенный пакет))
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Зависит от мастера, салона.
Я знаю. У мене мама ходила по направленню на массаж шиї. Але коли домовилися з масажисткою за додаткову плату, то був зовсім інший массаж і всієї спини одразу. І кошти були не великі.

З свекрухою потрібно для початку витягти її з ціє секти. А як це зробити? Дочекатися покі закінчиться все золото? Тоді буде істерика, як була з МММ свого часу, що ми не хотіли вкладати грошіі в МММ. А тоді відпустить. Ось тоді вже і можна з нею говорити за щось традиційне(((

120-120-120 (не худею)• 24 июля 2023
Мої батьки колись туди зачастили на безкоштовні масажи. Але співпало так, що мамі потрібно було поїхати, тому вона сама перестала ходити. Тато після одного такого масажу захворів на ковід, пролежав з температурою. За цей час вони телефонували йому з запрошенням. Мовби, після масажу і хвороба швидше пройде і ускладнень не буде. В нього одразу очі відкрились))
Їхня ж знайома теж туди ходила на масаж, доки не почала боліти спина. І з кожним разом ставало гірше. Їй сказали, що так і треба, спочатку пройде ця криза, а потім буде полегшення. Вона вже навіть щось купувала в них. Тут вже моя мама їй очі відкрила та силоміць повела до звичайного лікаря
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Справа в тому, що моя свекруха відносно здорова для своїх 78.
В неї не має лікав, які потрібно приймати на постійній основі. Ну тиск іноді підскочить. Настільки іноді, що не завжди таблетки приймає. Буває достатньо полежати. Ну вени на ногах, але оперативне втручання ще не рекомендують. Зато вона сама собі лікує ’хронічний бронхіт’, яким вона останній раз хворіла в 23 роки, нирки лікує, бо комютерна діагностика у продавців БАДів виявила проблеми (клінічно не підтвердилося), лікує 12-пертсну, бо колись, років 15 тому прихватило в правому боці і вона сама собі діагноз поставила.
Тобто активна бубуся, з масой енергії.
Очі відкриються, коли гроші закінчаться і не зможе в дітей та онуків отримати необхідну суму(((
Пухнасті штани• 24 июля 2023
Глаукома не лечится. Не выбрасывайте деньги. Когда маме меняли хрусталики, врач сразу говорил, что у нее катаракта но усложнена глаукомой, поэтому чуда ждать не стоит. Массаж бред.
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляПухнасті штани
Я знаю, що не лікується. У свекрухи проста катаракта, при чому на такій стадіїї, що ій навідь говорять, що можна не поспішати з операцією. Вона сама викидає гроші на якісь масажери і рекламує від чого можна вилікуватися.
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Эффект плацебо тоже никто не отменял. К сожалению такая проблнма как у вас у многих пенсионеров, кто смотрит телек или кому подруги рекламируют всякую фигню.
Найжите на Али такой же товар но в 3 раза дешевле и плкажите что ее просто дурят.
автор Леди_Мэри • 24 июля 2023
Ответ дляНаучительница
Нажаль показували. Я вище писала, що бабця наша відносно здорова для свого віку, але люить лікуватися, від придуманих хвороб, навідь якщо лікарі клінічно не підтвердили. Тому їй порівнювати не має з чим, але її переконали що воно діє і погодилися з усіма ’хворобами’.