Трільчиха• 24 июля 2023
Дитина видряпала на руці букву z
Дитині 12 років, дівчинка. Взагалі спокійна і гарна дитина, але я була в шоці від побаченого. Поговорила з нею і вона сказала, що це з гри. Вона зробила їх бо хотіла бути схожа на героя. Але я всеодно боюся. Мене занепокоїло це. Телефон та ноутбук без паролю, можу все це побачити. Але гру про яку вона говорить - вже видалила. Дівчата, що скажете? Може хтось чув про таке?
Усатая полосатая• 24 июля 2023
Автор вам z беспокоит или селфхарм?
По поводу селфхарма сейчас слишком много информации, дети часто пробуют без реальной потребности душевную боль вытеснить физической, а потому что кто-то в интернете так делает. Где-то даже модой можно назвать.
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
То покажіть нам! Може є знавець тут і ми дізнаємось що і як.
Ось, те оранжевого кольору
Кринжова баба• 24 июля 2023
І вона не просто намалювала,а поранила себе- з цим можна й до психолога піти.
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляСкользкая
Моя тоже в геншин играет, но букв никаких на теле не дряпала, спитаю шо воно таке
Спитайте, може це якийсь рух.
Бодіпозітівна• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Ви про що? У мене мама з відчимом тільки пили та билися. Але я взагалі не схожа на них, всі наші знайомі так говорять. Ваше твердження недоречно.
Зато ваша дитина схожа. Прочитайте про спадковість))
Те, що вона в принципі щось вицарапала на руці вже жахливо!
Кринжова баба• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Ось, те оранжевого кольору
Z там важко побачити...
Ms. При теле• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Напевно так, передивилася ще раз фото героя. В одязі в нього є щось схоже на зет. Може паніку роздула
А если бы там о,или б,или в было?)вы бы по головке погладили и сказали,иди дальше руки ковыряй?)тоесть вас буква лишь волнует,а не факт ковыряния рук?)
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Автор вам z беспокоит или селфхарм?
Мене непокоїть що вона робила це, шкодила своєму тілу. Вона не вишила, не сплела з бісеру як зазвичай щось цікавить, а видряпала.
Танго утрьох• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Та звісно пояснила, поговорили спокійно. Але на руці буде шрам, вона говорить що не було боляче. Це звісно шок
Дык, вас только зетка смущает? А то что ребёнок селфхармом занимается для вас не звоночек?
Сплюшка• 24 июля 2023
То что это буква Z не так страшно, а то что выдряпала стоит побеспокоиться. А чем дряпала,что останутся шрамы?
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Z там важко побачити...
А на руці добре видно
Кринжова баба• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
То тактреба було і писати...ми зрозуміли що лише z хвилює.
Анонимушка• 24 июля 2023
Ну я бы лично села и расспросила почему именно нужно было царапать , а не рисовать. Потом уже отталкиваясь от ответов делала выводы , что это . Игра неадекватная или ребенок не понимает. Объяснила бы , что такая буква сейчас в наше время несёт плохое значение и за это ей может достаться. На улице не подумают о том, что ребенок рисовал знак героя .
Ваша дитина пояснила шо то за Z, спокійно віддала ноут та погодилася на видалення гри (скоріше за все, перелякалася ваших великих очей)... Ви перебільшили значення букви, але зменшили значення того, що вона зробили після. І мене більше бентежить слово ’видряпала’... вона чимось гострим це робила? Тоді це самоушкодження, почитайте про нього. І бажано розповісти дитині про свої почуття та побоювання... бо налякали ж. У вас є діалог з донькою, бережіть це!
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Я написала вище, що мене хвилює
Танго утрьох• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Я написала вище, що мене хвилює
Надо ребёнка специалисту показать. Тем более, если не просто пошкрябала, а будет шрам. И да, я тоже на той картинке зетку не увидела. Малая по голове теперь только так получить может, дети разбираться не будут. Ей 12, не 5 или 6, вполне знает, что эта зетка означает
ПодругаМужа• 24 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Может влюбилась в Зорро ))))
Автор, вот кажется мне вы срача хотели, не?
Боже знову ви
В моїх темах ви звмсалвм коментом «ви ж срач хотіли»
і тут ви(
Краденые абрикосы• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Геншин инпак, якось так. Вона показала фото героя - але я не бачу тої зет
Так пусть и покажет ту зет, главное не что ребенок говорит,а знает ли на самом деле,что это означает и откуда пришло. И сам факт шрамирования,для меня не здорово выглядит.
Бабуся Бетман• 24 июля 2023
Ответ дляMush_Mash
Ну, тут не знаю, що порадити. 20 років тому, ми 15 річні дурепи, теж таке робили, щось там малювали краплею крові і потім це зжигали. На запитуйте мене навіщо, на памятаю, напевно, якісь видумані страждання чи просто мода 🤦♀️
Мы тоже были такими дурами😂 осколком хрусталя прокололи палец (трое подружек были), кровью «воссоединились», написали записку типа «Сестры навеки» и закопали письмо с этим осколком
Красный Смех• 24 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Боже знову ви
і тут ви(
Да, придется терпеть. Такое время.
Я нервно реагирую на любые попытки затеять околовоенный срач.
Сама не знаю• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
А шо за персонаж?
Майданщица• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Не может быть чтобы не было больно, я в детстве себе царапала руки, как раз хотела шрам, но обычные царапины заживали быстро, а глубже - очень больно уже было.
Сама не знаю• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Ось, те оранжевого кольору
Символ стихії Земля. Ідея норм. Виконання, схоже, не дуже.
Сама собі лікар• 24 июля 2023
Автор, так а саму руку чего не показываете, может там на Z вообще не похоже?
Зам. зав. Анонима• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Вы троль?
Неробименінерви• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Геншин импакт