Мой кум пропал на боевом задании. Кто сталкивался с этим, подскажите как и где вы искали пропавшего безвести? Буду благодарна любой информации.
Ответ для Кошкина мать
а на якому він напрямку?
Донецкое направление Урожайное
Кошкина мать• 24 июля 2023
Ответ дляViktorya84
Донецкое направление Урожайное
нажаль нічого не знаю про цей напрям, але вірю, що все буде добре у вас)
А ще найперше, що родичам треба буде зробити після звернення до командира, це звернутися до поліції. Коли заведуть справу, обов´язково взяти витяг з реєстру з досудового слідства. Воно ой як потім буде потрібне.
На чати в телеграмі по пошукам військових заходите з іншого номеру, через впн
олена олена• 24 июля 2023
Ответ дляMaxTory
Про зникнення рідного по соцмережах не розповсюджуйтеся. Це може тільки ускладнити пошук та визволення (якщо в полоні)
Так, це правда
Ответ дляMaxTory
Так. Це правда. Знайти ще потрібно в телеграмі канал координаційного штабу. Там для родичів військових є дорожня карта. В ній все розписано - куди звертатися.
Якщо Ви свого рідного вже шукали по телеграм каналам (залишаючи про нього всі дані) - негайно приберіть всю інформацію про нього. Особливо з каналу Ірина Україна.
Ответ дляVicky-A
на телеграм каналах ничего не распостраняли
Ответ дляBelaya@
Ви зверталися в військомат? До командира, побратимів?
обращались, и в полиции уже были
Ответ дляMaxTory
Посилання вище це Котенко Олег - він уповноважений по безвіснозниклим
дякую
Ответ дляVicky-A
все пишут чтобы не распространяли информацию в телеграм каналах, мы этого не делали. Можете написать, а чем это может помешать в поисках пропавшего безвести?
Ответ дляViktorya84
Це дуже добре. Шукати треба тихо, оборежно і анонімно по всім ресурсам. Мій чоловік пробув в полоні 10 місяців. Їх взяли під час тяжкого і нерівного бою. Якщо людини немає більше 10 днів - бийте в усі двері. Я чекала довше -13 днів. Це була моя помилка. Хоча інші рідні звонили і командуванню, і в генштаб, і в ОП - казали, що йде бій, і наших захопили. Їм ніхто не вірив. А потім довгі місяці пошуку. Половина наших ще там. Їх перевели в нові місця. Знову пошуки. Мого повернули на початку року. Я не знаю якби ще далі все витримала. Вам зараз треба дзвонити в усі державні установи.
Ответ дляViktorya84
Якщо він в полоні, то його або заховають, або запросити на обмін за нього більше людей. Наші на таке не погодяться. І тоді людина надовго там залишиться
Ответ дляVicky-A
а как вы искали конкретно? В телеграм каналах по фото или видео?
Ответ дляViktorya84
Все телеграм каналы наши и кацапские, на которых выставляли пленных. Сайт кацапский немезида и wartears. Может сейчас ещё что-то есть. Но я знала только об этих. Моего нигде не было. Узнали местонахождение только на 8 месяц от объединённого центра сбу. Кацапы скрывали мужа. Он это и сам уже подтвердил после освобождения.