ПриснитсяЖЕ• 24 июля 2023
Ваш муж изменился когда начал зарабатывать больше?
И как
Слухи-руки не распускаю• 24 июля 2023
Так, змінився. Почав наздоганяти ті роки, що не дарив подарунків, не купував, про що мріяла. Дітям почав купувати все, возити на курорти. Короче, не може фінансами володіти людина))) На радощах задарював нас подарунками. Забрала все в свої руки. Хоч на житло назбирала донці старшій. Зараз сину збираю.
Я йому залишила звісно гроші, але від зарплати 80% у доллари переводжу.