Где тут 0?• 1 час назад
Вступ за кордон. Віза студентська
Розглядаємо наступного року вступ за кордон ( Хорватія). Якщо без посередників, як правильно діяти: спочатку документи подати онлайн, після відповіді універу про зарахування треба ж робити візу. В Україні? В посольстві Хорватії?
Ідемо туди з дитиною і пакетом документів?
Чи не економити і доручити все посередникам? Але ж візу вони не зроблять…
Приму в дар• 1 час назад
Визу с документами о поступлении, иначе нет оснований. Делают в посольстве
Где тут 0?
• 1 час назад
Ответ дляПриму в дар
Я ж про це запитую: документ про зарахування, гуртожиток, банківська виписка…
Викупана• 52 минуты назад
Ответ дляГде тут 0?
Спросите в группах украинцев в Хорватии, вам там быстрее подскажут. Для советчицы это довольно экзотичная страна для поступления) большинство учатся Польша/Чехия/Словакия