Зайка11• 24 июля 2023

Дівчатка, порекомендуйте відпочинок на західній Україні, з басейном

Шукаю куди поїхати з дітьми 12 і 5 років, хочу щоб був басейн! Порекомендуйте будь ласочка хто де відпочивав! Дякую🌸🌸🌸
Мир Мир Мир!• 24 июля 2023
Посмотрите в Покупон
Там акции и фото садиб

Гостра на язик• 24 июля 2023
Я в Трускавці, санаторій Шахтар. Не всі люблять такий формат відпочинку, але мені супер. Басейн критий, входить у вартість, мені виписали 6 процедур, теж у вартості. За дитину плачу 100грн за масаж і 100грн за басейн. Хороший ремонт, територія доглянута, все чисто, глумби, гамаки, шезлонги. Харчування дієтичне, але смачно, можна вибрати з 3-4 страв. За 14 днів 26тис я і дитина 10років. Їхали потягом, купе 500грн. Таксі 50грн. Плюс на фрукти, дельфінарій, зоопарк. Де ви відпочинете за кордоном за 30 тисяч на 14 днів з усім в сезон? І щоб не трястись із цих 14 днів 4 в автобусі? Ніде. А головне це чудові люди, які тут живуть і працюють. Я киянка, вперше тут, і просто вражена.
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляКундалина
Причому тут Гугл,направте що дивитися,якщо вже почали типа рекомендувати.бо інакше це высер в воздух
Греція, Болгарія, Албанія, Чорногорія, Румунія на крайній випадок, Іспанія, але жарко адськи, Турція, хто таке любить.
Кундалина• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Мені не потрібна назва країни.потрібно детальніше,щоб можна було порівняти,що й справді дешевше і краще
Админко• 24 июля 2023
Я до останнього хотіла вірити у відпочинок в Україні, налаштовувала себе на позитив, але не склалося.
1 - жахливі дороги
2 - дуже дороге житло
3- їжа дорога, несмачна, сервісу 0.
Те, що більш менш на рівні 3-4 зірок в Турції в Україні коштує від 8000 за ніч, без харчування.
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляКундалина
7 ночей,умови щоб кращі ніж в Україні)
7 ночей зараз нерозумно (дорога довга), зі свого досвіду, та й раніше малувато було, хоча б 10.
Кундалина• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Ок, хай буде 10

Моторошні троянди• 24 июля 2023
Ответ дляКундалина
Дайте координати де дешевше закордоном? І бюджет на двох?
По минимуму, если лететь с Польши на 8 дней выйдет около 1000. Это если бронировать на букинге и ловить дешёвые билеты.
Моторошні троянди• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Автор, не витрачайте марно гроші, у Вас дорослі діти, чудово відпочинете за кордоном.
Только в 2 раза дороже
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляКундалина
Ок, хай буде 10
Сестра з мамою їдуть за 43 тис. Точно краще ніж в нас, 10 ночей. Автобусом.
Кундалина• 24 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
От тепер чекаємо варіантів, де за кордоном 26 тис за 14 днів.дорога я розумію що дорожче
Моторошні троянди• 24 июля 2023
Ответ дляКундалина
Да не будет дешевле, ну понятно же.
Подтяжка• 24 июля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Там не бассейна, только крытый
Есть, на улице, вы что то путаетн
Кундалина• 24 июля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
О це вже схоже на правду
Моторошні троянди• 24 июля 2023
Ответ дляАдминко
1 - жахливі дороги
2 - дуже дороге житло
3- їжа дорога, несмачна, сервісу 0.
Вы шутите? Где это такие цены?
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Только в 2 раза дороже
Згодна, у нас вдвічі дорожче і трешовіше.
Админко• 24 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
Купе 710 грн. якщо новий вагон, на вас двох 3000 дорога. Як ви так рахуєте?
Моторошні троянди• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Не все могут выдержать почти 2 суток в автобусе.
Гостра на язик• 24 июля 2023
Ответ дляАдминко
1 - жахливі дороги
2 - дуже дороге житло
3- їжа дорога, несмачна, сервісу 0.
Старий дуб Трускавець, на Покупоні акція 18 тис за двох за 10 днів з харчуванням. Але дати майже всі зайняті, вільні залишились з 20 серпня. Це мережа Рейнкарц. Це краще, ніж 3-4 зірки в Туреччині. На західній Україні є багато хороших місць з гарними умовами і сервісом. І ціни нормальні. Недаремно сюди іноземці їдуть відпочивати.

Моторошні троянди• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
В 2 раза дороже заграницей.
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
А де відпочинок там? Все це можна мати вдома, нікуди не їхати.
Моторошні троянди• 24 июля 2023
Я смотрю отель Тюльпан с аквапарком, 1000 грн за ночь, аквапарк 250 безлимит.
Подтяжка• 24 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
Не, ну перестаньте, тем более про иностранцев , не смешно, живу в трускавце, цены аховые, сервиса нет.
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Інша сестра з 2 дітьми автобус і літак в Іспанії, але дууууже жарко, цілий день біля моря, так легше.
Гостра на язик• 24 июля 2023
Ответ дляАдминко
Я брала купе по 500 грн, старий вагон мене влаштовує. Я викупаю завжди все купе (або їду в св, але тут св дороге, по 1700-1900), але можна цього не робити. Дорослий квиток 500 з копійками, дитячий 400 з копійками. Дорога 2 тис.
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
Що там робити, влітку, навіщо туди їхати?
Кручу хвости• 24 июля 2023
Ответ дляharmyder
Так, це готельний комплекс, в якому об´єднано готель та котеджі на спільній закритій території.
https://voevodyno.com/ua/
Нічого собі ціни😲
Админко• 24 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
В старих вагонах дихати нема чим, нема розеток, туалети зачиняють ( дикість, давно мають бути біо).
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Які в нас люди дикі - бояться закордону, а тут наші ділки на таких і сколочують статки.
Гостра на язик• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну у мене дома немає гір, свіжого повітря, мінеральної води, басейну через 20 метрів від номера, дома я сама готую і прибираю, гарної території з гамаками і лежаками. Для мене це відпочинок і лікування. І дитина зайнята, тренажери, спорт.майданчики, і йому теж процедури. Не треба за денний табір дома окремо платити. Якщо для вас це не відпочинок, ок. Для когось і море не відпочинок, якщо він живе на морі.