Шукаю куди поїхати з дітьми 12 і 5 років, хочу щоб був басейн! Порекомендуйте будь ласочка хто де відпочивав! Дякую🌸🌸🌸
Форс мажор• 24 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
Не, ну перестаньте, тем более про иностранцев , не смешно, живу в трускавце, цены аховые, сервиса нет.
Тим не менш, бронь до вересня. І людей як на Хрещатику))
Форс мажор• 24 июля 2023
Ответ дляАдминко
Я тільки відкрила і вже ’номер без кондиціонера’.
Ну як так???
Номер без кондиціонера, інтернет або слабкий або відсутній, тв лише від інтернету безкоштовні старезні фільми мегого ( якщо в номері нормальний тв))
А їжа?
Ну чому в Турції буде офігезний номер з видом, Середземне море+аквапарк, смачні овочі, свіжа дорада, європейські напої і усміхнені люди, а в Україні номер без кондиціонеру, басейн 10*20 нечищений, а з їжі пересолене-пересмажене щось, що ще й чекатимеш 40 хв.?
Ну як так???
А їжа?
*Туреччині
Гостра на язик• 24 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
,и что? Нищий поляк, у которого просто нет денег на европу, про молдову вообще смешно
Я никого ни в чем не убеждаю. Я тоже, наверно, выглядела нищей украинкой, когда ездила в Краков, Лодзь, Вроцлав, отдыхала на Балтийском море в Гданське, ездила в Берлин и летала в Хорватию, это все во время моего проживания в Польше за последний год. С поляком мы немного говорим во время приёмов пищи, он и его знакомые часто ездили сюда, годпми, здесь для них дёшево, им нравится сервис. Здесь врачи, медсестры говорят на польском, везде надписи, буклеты на двух языках. В этом году все его знакомые побоялись ехать, он один поехал. Барышня из Молдовы врач, живёт в Кишинёве. Очень интеллигентная. В мае отдыхала в Турции, сейчас приехала сюда подлечиться. Я была удивлена, что она ехала сутки на автобусе, чтобы тут отдохнуть, когда у нас в стране война. Ну вот так. У каждого свое мнение, и если ваше мнение не совпадает с моим, не нужно обесценивать его.
Гостра на язик• 24 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
Так. Я просто чудом забронювала цю путівку, все розписано до кінця серпня. Прозвонила інші міні готелі, турбази, хотіла ще на 2 тижні залишитись тут, я віддалено працюю, а син щоб повітрям подихав, місць ніде немає.
Моторошні троянди• 24 июля 2023
Ответ дляАдминко
А годувати будуть так же?
Ви якась дивна. Якщо вам тільки пожрать, то їдьте на ол в Туреччину. Я не готова платити такі гроші за тиждень, та ще й добиратися такими шляхами.
Форс мажор• 24 июля 2023
Ответ дляАдминко
А годувати будуть так же?
Залежно скільки ви хочете набрати))
Сиджу тихенько• 31 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
Номер класів за 16 тис. Я писала про номер стандарт за 18 тис. У мене в номері є кондиціонер, жодного разу не включала. Інше не коментую. Я теж надаю перевагу морському відпочинку за кордоном. Але не цього року, їхати на автобусі не хочу, а з пересадкою в Польші чи Молдові не поїду. В Європі відпочинок дорожчий, ніж в Турції. Ми були рік в Польщі, обїздили всю Польщу, і звідти їздили потягом в Німеччину, і літали в Хорватію. Це зовсім інші ціни.
Згодна з вами, дякую за рекомендацію. Підскажіть, там буде чим зайнятися ще? Може екскурсії? Ви чим там займались? Басейном користувалися? Трансфер вони надають? Буду вдячна за деталізацію
Сиджу тихенько• 31 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
Старий дуб Трускавець, на Покупоні акція 18 тис за двох за 10 днів з харчуванням. Але дати майже всі зайняті, вільні залишились з 20 серпня. Це мережа Рейнкарц. Це краще, ніж 3-4 зірки в Туреччині. На західній Україні є багато хороших місць з гарними умовами і сервісом. І ціни нормальні. Недаремно сюди іноземці їдуть відпочивати.
Я за цей питаю)) ви там були?