Шукаю куди поїхати з дітьми 12 і 5 років, хочу щоб був басейн! Порекомендуйте будь ласочка хто де відпочивав! Дякую🌸🌸🌸
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Автор, нащо воно вам потрібно? Дешевше і прикольніше за кордоном, ніж ці понти і жлобський сервіс.
Каляка маляка• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Можна подумати що за кордоном немає поганого сервісу.
ЖующаЯКонфету• 24 июля 2023
Самий кращий відпочинок на період війни це відпочинок під Бахмутом. Море вражень.
Подтяжка• 24 июля 2023
Ответ дляharmyder
Розкажіть, як там, будь ласка. Розглядаємо як варіант
Если деньги не проблема, это лучший вариант в трускавце, а как по мне, в украине таких денег ни один отель не стоит. Лично там не жила, просто в гостях была, бассейн у них есть открытый
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
В нас немає чого робити на відпочинку.
Каляка маляка• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
В нас немає чого робити на відпочинку.
Це ви так думаєте що немає.
Ответ дляПодтяжка
Поїхати за кордон зараз дуже дорого і дорога важка. І гроші краще в своїй країні залишати. Поки так.
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляharmyder
В нас дорожче, а отримаєш какашку
Каляка маляка• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Знаю.
Так. Ваша думка також має право на існування
Админко• 24 июля 2023
Ответ дляПарова машина
Мы едем в Гору. Посмотрим, как будет
В номер без кондиціонеру?
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
В нас прекрасна природа, але вартість відпочинку =вартості проїзду і що поїсти за цей період. Більше нема за що платити.
Парова машина• 24 июля 2023
Ответ дляАдминко
В номер без кондиціонеру?
В семейный, не знаю есть ли кондер, но в +20 как-то все равно, есть ли он
Подтяжка• 24 июля 2023
Ответ дляharmyder
Поїхати за кордон вийде дешевше риксоса
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляПарова машина
Це точно, вже більша частина літа процшла, а ми ще жодного разу не вмикали кондиціонери.
Админко• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Я тиждень як повернулась, в горах було всі +30
Парова машина• 24 июля 2023
Ответ дляАдминко
На этой неделе +30 не светит. Хотя жару люблю
Кундалина• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Дайте координати де дешевше закордоном? І бюджет на двох?
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Ответ дляКундалина
У Вас є Гугл? Ну і бюджет на двох різний, скільки днів, які умови, тощо?
Моторошні троянди• 24 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
Риксос прикарпатье
Там не бассейна, только крытый
Угги_в_горошек• 24 июля 2023
Автор, не витрачайте марно гроші, у Вас дорослі діти, чудово відпочинете за кордоном.
Кундалина• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Причому тут Гугл,направте що дивитися,якщо вже почали типа рекомендувати.бо інакше це высер в воздух
Кундалина• 24 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
7 ночей,умови щоб кращі ніж в Україні)