Всміхайлик• 24 июля 2023

Экскурсии Львова. Куда стоит поехать?

Замки/подземелье и подобное. То, что предлагают в брошюрах.
Поддакиваю иногДА• 24 июля 2023
Якщо нічого ще не бачили, то піша центром міста, площі, собори.

5cmhybyna• 24 июля 2023
нема там на шо дивитись!
Джинци на Флісі• 24 июля 2023
З дозволу автора, тут хочу спитати - якщо у Львiв на один день з дитиною 10 рокiв, що краще подивитись i де смачно перекусити не за всi грошi свiту? Заздалегiдь дякую за вiдповiдi
Колишня муза• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
нема там на шо дивитись!
скільки ви на таких постах заробляєте?
автор Всміхайлик • 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
нема там на шо дивитись!
Ой, не могу))))
Спасибо за совет! Разбираю чемодан)
Пикарда• 24 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Раніше жила у Львові багато років. Нормально поїсти за помірну ціну можна було в Цісарі - мережа кафе. Подивитися можна центр само собою і Океанаріум якщо раніше не були
Джинци на Флісі• 24 июля 2023
Ответ дляПикарда
Дякую, у Львовi взагалi не були, тому цiкаво все. Просто щоб не геть сильно втомитись, бо дитина не залiзна.

Джинци на Флісі• 24 июля 2023
I, мабуть, краще в буднiй день, нiж у вихiдний?
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Поїсти Пузата хата в центрі або Трапезна УКУ (український католицький університет) в районі стрийського парку.
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
нема там на шо дивитись!
Мабуть туристи думають по іншому))
Джинци на Флісі• 24 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Дякую!
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляПикарда
Закрили здається їх.
автор Всміхайлик • 24 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Тоже смотрю варианты, по еде - Ситибуфет нашла
Джинци на Флісі• 24 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Дякую
Пикарда• 24 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Я так і зрозуміла тому не писала за Високий замок. А от на Ратушу думаю дитина зможе піднятись, чисто візуально висота оглядового майданчика як на поверсі 4, підніматись по сходах у вежі. Раджу сходити у майстерню шоколаду, копальню кави - це все на площі Ринок біля Ратуші.
НеГолосую• 24 июля 2023
Можна в замки
Олеський замок
Підгорецький замок
Золочівський замок
Поморянський замок
Добромильський замок
Старосільський замок
Замок Свірж- знімали сцени Мушкетерів
Бродівський замок
Джинци на Флісі• 24 июля 2023
Ответ дляПикарда
Величезне дякую!
Пикарда• 24 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Закрили здається їх.
Всі Цісарі? Не була у Львові рік то не в курсі. Вони ж були і біля церкви Анни, на Куліша, початку Б.Хмельницького
автор Всміхайлик • 24 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Можна в замки
Олеський замок
Підгорецький замок
Золочівський замок
Поморянський замок
Добромильський замок
Старосільський замок
Замок Свірж- знімали сцени Мушкетерів
Бродівський замок
Вот думаю по замкам. Стоит ехать? Во внутрь можно заходить?

НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Так. Підгорецький, Свірж, золочівський, Одеський варто відвідати.
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Через дорогу від підгорецького костел дуже гарний.
Лялька в колисці• 24 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Дитині мало би бути цікаво в океанаріумі, ще дуже хвалять музей науки на Стрийській, 200 (але це трохи далеко від центру, для одноденної поїздки може не підійти), інтерактивний музей історії на Краківській, Таємна аптека - ці вже в самому центрі, як і океанаріум. Ще в центрі є котокафе (не знаю, як там з харчуванням і цінами, але котяри класні). Взагалі, на кожній вуличці, яка йде від площі Ринок, і на самій площі, є щось цікаве - майстерня шоколаду/пряників/карамелі, 5-те підземелля, копальня кави і т.п. Будете на місці, самі побачите. Стосовно того, де поїсти, ми недавно ходили в ’Доброго друга’ в провулку Крива липа, не так, щоб зовсім бюджетно, але досить смачно, донька хвалила Будзіні, але вона би тільки бургерами і піцами харчувалася, тому так собі кулінарний експерт. Зрештою, можна в Пузату хату зайти, їх є дві, на проспекті Шевченка і на Січових стрільців, 12 - також центр, не пригадую, щоб там колись продавали щось несвіже.
автор Всміхайлик • 24 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Ой, класс
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Тільки ви повинні розуміти, що стан їх місцями плачевний. Але загалом варто хоч раз побувати.
Пикарда• 24 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
За 1 день не успеете. В Броды например с центра Львова ехать часа 2 точно в одну сторону - до Автостанции #2 возле Эпицентр на Б.Хмельницкого в зависимости от пробок мин 40 точно, в Броды 1,5 ч где-то
Лялька в колисці• 24 июля 2023
Ответ дляПикарда
На високий замок однозначно не пустять, ратуша, здається, також закрита, але не впевнена.
Джинци на Флісі• 24 июля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Дякую за таку детальну вiдповiдь. Ми були в столичному океанаріумі, тому не знаю, чи буде сенс вести його туди, а все iнше - з задоволенням. В принципi, як варiант, може залишимося на одну нiч, щоб не перевтомлюватись, тодi буде бiльше часу на огляд мiста.
Пикарда• 24 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Вони нормально збереглись? Жила у Львові 10 р, була тільки у Жовківському. Я з Закарпаття, у нас в Мукачеві, Ужгороді замки в дуже хорошому стані, того і не цікавилась замками Львівщини
автор Всміхайлик • 24 июля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Высокий замок закрыт?
Лялька в колисці• 24 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ой, класс
Жовківський зовсім близько від Львова і досить в непоганому стані, трохи далі за Жовквою Крехівський монастир, він біля лісу, місця просто чудові, поруч гарна поляна для пікніка - але це хіба якщо мати багато часу і свій транспорт. Суворого дрес-коду нема, головне не в міні спідницях/шортах і декольте прикрити, якщо дуже вже велике.