Всміхайлик• 24 июля 2023
Экскурсии Львова. Куда стоит поехать?
Замки/подземелье и подобное. То, что предлагают в брошюрах.
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляПикарда
Вони нормально збереглись? Жила у Львові 10 р, була тільки у Жовківському. Я з Закарпаття, у нас в Мукачеві, Ужгороді замки в дуже хорошому стані, того і не цікавилась замками Львівщини
Середньо) у Вас теж не всі збережені - Невицький ( раз на реставрації) але був зруйнований, Хустський, Угочанський,Середнянський,Квасівський, Королевський - руїни.
Ответ дляНеГолосую
Так, Невицький вже більше 20 р реставрують. По факту тільки у 2 замках на всю область є що подивитись
Лялька в колисці• 24 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Высокий замок закрыт?
Так, але можна зайти на меморіал небесної сотні, це підніжжя гори, і щось має бути трохи видно. ))) А так то гарна панорама з тераси CLOUD no.7
Лялька в колисці• 24 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Дякую за таку детальну вiдповiдь. Ми були в столичному океанаріумі, тому не знаю, чи буде сенс вести його туди, а все iнше - з задоволенням. В принципi, як варiант, може залишимося на одну нiч, щоб не перевтомлюватись, тодi буде бiльше часу на огляд мiста.
В центрі ще екскурсійний чудо-поїзд є, можна прокататися, дитині мало би бути цікаво.
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
В ньому нічого не чути толком і трясе. Не раджу.
Джинци на Флісі• 24 июля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Дякую
миссАрфография• 24 июля 2023
На Площа Ринок збирають на автобусні екскурсії. Я координати знаходила в інеті. Нам з сином сподобалося. Сам так, не знаючи міста, не походиш. Брали оглядову екскурсію по Львову, 2 години. А взагалі є різні маршрути.
Дон Пэдро• 24 июля 2023
Ответ дляПикарда
Раніше жила у Львові багато років. Нормально поїсти за помірну ціну можна було в Цісарі - мережа кафе. Подивитися можна центр само собою і Океанаріум якщо раніше не були
+Шевченківський гай, як часу вистачить
Дон Пэдро• 24 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Поїсти Пузата хата в центрі або Трапезна УКУ (український католицький університет) в районі стрийського парку.
Приїхати у Львів і їсти в Пузатій хаті?
Дон Пэдро• 24 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Мабуть туристи думають по іншому))
Я часто буваю у Львові й теж вважаю, що як вже був один раз, більше нема на що дивитися. Але завжди добре прогулятися центром міста, десь смачно поїсти. Львів - це не про sightseeing, це про атмосферу
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Музей оружия и кладбище обязательно
Личаківський цвинтар, ви мали на увазі. Бо ’кладбище’ якось гнітюче звучить.
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Приїхати у Львів і їсти в Пузатій хаті?
Якщо потрібно не дорого в синто, чому б і ні.
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Якраз тих хто перший раз дуже багато.
Всміхайлик
• 24 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Была много раз! И каждый раз нахожу что-то новое. Обожаю всей душой
Всміхайлик
• 24 июля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Музей оружия и кладбище обязательно
Кстати, о кладбище! Стоит идти экскурсией ночной типо, или самим днем можно?
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Можна вдень але краще з екскурсоводом.
Своего не предлагать• 24 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Это я Вам не скажу. Может кто-то из местных лучше сориентирует. Я всегда ездила с группой детей, поэтому бывала там в составе общей обзорной экскурсии. Вообще во Львове экскурсии - это лотерея. Смотря какой экскурсовод попадётся.
Своего не предлагать• 24 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Так, саме він. А Криївка ще працює?
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Так, саме він. А Криївка ще працює?
Так, працює. Але зараз відкрили багато нових закладів.
Своего не предлагать• 24 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Так останній раз були в якомусь закладі в підвалі, де треба було когось шукати, здається драконів, теж в центрі. Сподобалось і їжа смачна.
НеГолосую• 24 июля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Туриста потрібно постійно дивувати, зацікавити тому що що, а заклади харчування у Львові на будь-який смак.
Лялька в колисці• 24 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Приїхати у Львів і їсти в Пузатій хаті?
Поняття ’не за всі гроші’ в наш час дуже умовне.
Лялька в колисці• 24 июля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
5-те підземелля, але краще бронювати столик. Дуже шкода, що дім легенд закрили, їжа там була не щось надзвичайне, але майданчик на даху цікавий, ну і трамвайчик на фасаді дуже милий, балакучий дядічка на вході також нічого такий. )
Всміхайлик
• 24 июля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Ой, не помните название?