интайм_не_предлагать• 24 июля 2023

Тема про удачу, вишивку. Колись тут була велика тема

Не можу знайти, пам´ятаю декілька років тому читала. Там писали, що треба вишити щоб народити дитину чи для успіху на роботі. І люди відписувалися в кого що вийшло.
Чи знаєте ви якісь такі забобони?
Шеллар• 24 июля 2023
Можу сказати з власного досвіду - вишивка чудово заспокоює нерви.

Я инженер, меряю от 1• 24 июля 2023
Не знаю

Народила прекрасних дітей успішні розумні зараз
Здорові
Тоскующая• 24 июля 2023
Все это ерунда
автор интайм_не_предлагать • 24 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Все это ерунда
Ну от там писали для народження дитини треба вишити певну картину, для роботи - коня чи щось таке. Цікаво почитати ту тему, але не бачу її. Досить цікава була.
Сама не знаю• 24 июля 2023
Вишивала трьох ангелочків, завагітніла в процесі, до того довгий час не виходило.
Борода• 24 июля 2023
Колись любила вишивати і була підписана на групу вишивальниць. Так вишивают ангелочків, щоб мати дітей, конячку, щоб знайти роботу, будинок, щоб матии будинок тв інше. Чому не помріяти ;)
В далекому 2011 році я вишила цей будинок і дуже хотіла мати свій. Через 10 років мрія сбулась :) авжеж це фігня, але хто цого знає :))
Инста_Богиня• 24 июля 2023
єффект плацебо ще ніхто не відмінив )
До війни я багато вишивала, була на вишивальних форумах. Основне в що вірили/збувалось:
дитина - вишити обов´язково оригінал ’Майже ідеальний’ від Dimensions
власне житло - ’Вікторіанський будинок’ від Dimensions
робота - конячка
власне авто - машина, але на звороті тканини своє бажання ) Не знаю чи це дійсно так, але вишила ретро авто, чоловік купив нову машину. Але він би її і так купив незалежно від мого хобі )

Стильна штучка• 24 июля 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1708674
Ответ дляСтильна штучка
Ой, дякую
Сон і дрімота• 24 июля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Називалась ’ Почти идеальный’, я вишивала
Сито для думок• 24 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Получилось родить?
Играю у края• 24 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Получилось родить?
У меня нет
Прошло 12 лет
мама троих• 24 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Получилось родить?
У меня получилось. Потом подарила эту же схему подруге, у нее тоже😉
Сусідка зверху• 26 июля 2023
Спасибо вам за тему) пошла читать , люблю такое