Сонечко• 24 июля 2023
ще такого не чула..
людина поробила собі, щоб розлюбити іншу людину у ворожки.і сміх сміхом, але його повністю відпустило від цієї людини.як таке можливо?йому стало байдуже.
тобто якщо приворожити наслідки будуть, а якщо такі речі робити то які наслідки будуть?)
СирОжино пирОжино• 24 июля 2023
Я не вірю у таке все, але коли була мала, то після страшного фільму боялася бути одна дома. Мене повели до бабки, вона щось там молитви читала біля ікони. Пам´ятаю, що я там сиділа на дивані і думала, що як воно може спрацювати, але спрацювало.
Але не дуже вірю, що можна якоюсь бабкою відвернути. Фігня якась
Бабульція• 24 июля 2023
Просто людина так сильно хотіла відпустити, що просто собі установку зробила. І все вийшло
Сонечко
• 24 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
Вы бы предпочли суицид человека?
Та ні, я не можу сказати що він любив її, в більшості навіть погано ставився . А тут ще й до ворожки пішов, я була в шоці з нього
То мій знайомий
Файно Замало• 24 июля 2023
Я заміжня. Так сподобався один хлопець, що мої думки були тільки там. Мені цей стан дуже не подобався. Я просто просила творця викинути його з моєї голови, не знаю як, але допомогло
АдеКВАтная• 24 июля 2023
Ответ дляФайно Замало
Я прошу вже рік, і з моєї голови не йде. Установку собі даю, а він заліз в мою голову і сидить, спілкуватись з ним не можу покинути, а треба
Почекуха• 24 июля 2023
Ответ дляСонечко
То мій знайомий
А точно ходив? Може, так прикалується. А насправді просто кинув її та й по тому)).
Файно Замало• 24 июля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Ааааа, то треба тільки(!) так: из глаз долой - из сердца вон
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 июля 2023
От судьбы не сбежишь,не к ворожке нужно ходить,а быть с человеком,к которому тянет
Альдебаран• 24 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Моя донька з 1,5 до 2 років дико боялася всіх чоловіків, крім тата і дідуся, з яким ми тоді жили, влаштовувала дикі істерики навіть від свого другого дідуся (причин не було, оскільки вона була весь час зі мною або з чоловіком, максимум на пару годин могли з улюбленою прабабусею залишити). Мій тато якось проговорився про це знайомому священику, той запропонував відчитати над дитиною якусь особливу молитву, це було щось - молитва тривала довго, хвилин 30, якщо не більше, мала, яка боялася чоловіків, від незнайомого бородатого дядька в чорній рясі, який весь час тримав руку на її голові, верещала як недорізана, аж жіночки з церковного клубу порозбігалися, мабуть вирішили, що отець обряд екзорцизму проводить. ))) Так чи інакше, буквально за два тижні все як рукою зняло. Але священик то священик, до бабки я би дитину не вела.
СирОжино пирОжино• 24 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
Вважаю, що там час зробив свою роботу. Типу перехідний етап був у дитини.
Якщо говорити стосовно нашої церкви, то як раз це все не існує. Типу відьми, порчі, і т.і.. Мы віримо у Бога, або віримо у всіляке інше. Чи допомогла мені та жінка, мы ніколи не дізнаємось, але що це не ок, це відомо
Альдебаран• 25 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Та ні, ви що, про порчі мова не йшла, у доньки були проблеми неврологічного плану через перенесену гіпоксію, можливо, ще щось її налякало. Так розумію, отець читав молебень за здоров´я дитини.