Свисток ля-минор• 24 июля 2023

У Вас було, що через декілька років зустріли знайомого...

і він зказав що був увесь цей час закоханий у Вас. При тому, що знав що Ви на той момент самотня, бачив від Вас симпатію, і навіть усі ті часи Ваш номер теоефону був у нього.
Але признався лише коли випадково зустрів..

І що далі було? Судьба, свадьба, діти?
Папина дочка• 24 июля 2023
А далі отризвів
Электричка• 24 июля 2023
Так, було. Але без продовження. Просто отримала підтвердження своїм здогадкам)
Дівка в намисті• 24 июля 2023
И зачем этот тормознутый нужен?
Тем более свадьба, дети от него
Просто красавица• 24 июля 2023
Так. Вийшла заміж за свого друга Мовчав весь час.
Одна_на_всей_планете• 24 июля 2023
Извините, это клиника.
Тепличная• 24 июля 2023
Ні, у мене такого не було. Щось він у вас зовсім якийсь переляканий. Бачиш взаємність - вперед і з піснею, у чому питання не розумію...
пані Солоха• 24 июля 2023
Да
В однокласниках частотпишуть мені таке
І які ноги гарні в мене за партою були
Попа как у Кардашьян• 24 июля 2023
Предлагал переехать к нему от войны. Пока не сдал её квартирантам
Сапай вазони• 24 июля 2023
захотел перепихон, та и все
автор Свисток ля-минор • 24 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
а чого без продовження? бо були Ви чи він вже зайняті?
Рожева юбка• 24 июля 2023
Было,поржала,пожелала хорошего дня и ушла.мне мямля годами сопли жующая не нужна
автор Свисток ля-минор • 24 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
і як воно із ним зараз?прям любрв мечти? і досі мовчун. як пояснив своє оте стримання? скільки мовчав?
Электричка• 24 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
У мене вже товпа дітей і чоловік був. Просто цікаво отак дізнатися, що сиділи сім років за партою і таке…
автор Свисток ля-минор • 24 июля 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Извините, это клиника.
чому?
автор Свисток ля-минор • 24 июля 2023
Ответ дляпані Солоха
Да
В однокласниках частотпишуть мені таке
І які ноги гарні в мене за партою були
в однокласниках хіба не лише орки сидять?
автор Свисток ля-минор • 24 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
захотел перепихон, та и все
і ви погодилися?)
пані Солоха• 24 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Це було ще 17-15 роківтому
автор Свисток ля-минор • 24 июля 2023
Ответ дляРожева юбка
а ви на той час були у стосунках? чим аргументував своє жування соплей?
Коханозадовільна• 24 июля 2023
Мені лиш один позвонив і сказав чому я заміж вийшла, бо ж він збирався на мені одружуватись. При чому я до цих пір не знаю хто то взагалі був))
Просто красавица• 24 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Все добре з ним. Він для мене ні, у мене більш розрахунок(не гроші), а у нього так кохання. Мовчав тому що я була заміжня кілька разів, з 20 років. Багато часу мовчав, 10+ років.
Накладні мюслі• 24 июля 2023
Не однокласник, а однокурсник, друг родини. Нам по 45 🤦‍♀️ шо з цим робити- не знаю, сказав, що пізно все зрозумів і просто буде кохати тихенько. Я добре знаю його дружину, він мого чоловіка, наші діти дружать, ну і тут таке…🤷‍♀️
Коханозадовільна• 24 июля 2023
А ще моїй подрузі однокласник який кохав зі школи, боявся подзвонити хоч і знав що вона розлученна, але вона в фб статус не поміняла))) потім випадково зустрів їі батька, зараз вже все супер, живуть разом
Тішуся неперетішуся• 24 июля 2023
Ну. Мне мой одноклассник признался на встрече одноклассников, что я ему очень нравилась в школе.
Но стеснялся. И мне он тоже в школе очень нравился, даже была влюблена.
Но спустя 10 лет это уже не имело никакого значения.
У каждого была своя жизнь .
Рожева юбка• 24 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Нет,не была в отношениях.мне его аргументы мало интересны были.если мужчине важна женщина он напролом полезет
Марс атакует• 24 июля 2023
Виявився одружений і з дитиною, звісно про це одразу і слова не сказав. Нічого не було, окрім тотального разчарування і сварок усіх з усіма. А ну ще написував мені якийсь час після всього трешаку, типу він не при чому.
Марс атакует• 24 июля 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Скоріш за все його не влаштовують особисті стосунки, звісно легше у мріях когось кохати і собі щось вигадувати не реальне. А як би воно було в реальних стосунках...невідомо, може б теж знайшов про кого мріяти зі сторони. Знаю таких чоловіків, в яких таке завжди.
ПробілНеПрацює• 24 июля 2023
Ответ дляпані Солоха
Да
В однокласниках частотпишуть мені таке
І які ноги гарні в мене за партою були
Нетрахнутая первая любовь
ДеньгиНеСдаю• 24 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Нет
Сапай вазони• 24 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
і ви погодилися?)
Та то Ваш