Просто Фіфа• 24 июля 2023
Мольфарка
Я взагалі не вірю цьому всьому, мольфари, провідниці , тарологи, екстрасенси, нумерологи, та ін. Рахую їх шарлатанами . Це їхня робота, виманювати в людей гроші. Але порадила одна дівчина підписатися в ТГ на одну мольфарку, мов вона каже завжди правду. Я цьому звичайно не вірю, але так підписалася з цікавості. Майже не читала її . Але перед тим як підірвали в Херсоні дамбу, зайшла до неї на сторінку де вона майже кожен день писала Херсон- зелена вода. Потім вона писала недавно Одеса- Храм. Тепер пише Київ - скляна споруда. Тепер навіть якось замислилася, може й дійсно вона бачить щось. Зараз написала що побачила що нам на допомогу прийдуть війська НАТО і нам допоможуть закінчити війну. Не просіть, не напишу хто це. Бо колись тут написала і мене забанили. Вже так хочеться щоб все скоріше закінчилося.
Mikulishna• 25 июля 2023
Ответ дляЕлена 2016
я скептик, но... мой свекр занимается пчелами, он изучает... читает много книг, если честно я тоже одну прочла... и правда там своя цивилизация. Он мне в июне 2021 года говорил - быть войне, быть войне. Мы улетали отдыхать 2 февраля, он просто умолял - не летите, вот вот война...Сейчас я стараюсь его не слушать((
а как он по пчелам это понял?
Ответ дляЕлена 2016
А шо він тепер каже?
Ответ дляowl62
Я читала, что на Окинаве (Япония) снова вспышка Ковида. Тут многие ясновидящие писали, что война закончится неожиданно.Возможно для пу и ко это будет причиной, которая красиво и убедительно звучит, чтобы убраться с Украины
Так ясное дело...война вылечила ковод,а не будет войны-опять ковод!!!
всем опять в стойло! не в одно, так в другое((( ожидаемо увы!(((
Люсильда.ua• 25 июля 2023
Ответ дляVivianna_
может мост
Да, будь-яка висотка - офісна будівля - там скла більне ніж бетону (вікна від підлоги до стелі)
Люсильда.ua• 25 июля 2023
Ответ дляBraslet
Как эта мольфарка подписана в телеграмме?
Можливо в неї цілий телегам канал)
Люсильда.ua• 25 июля 2023
Ответ дляНаталья557
Автор, это случайно не вы писали очередной прогноз? Стиль написания очень похож)
Ага... Хай це одеситам розкаже. Що добре і де само? Може в Закарпатті? Так, там гарно.
Medova_pasika• 25 июля 2023
Ответ дляАмрита Тиллотама
Є люди, які бачать і відчувають, але кожен по своему. Багато хто відчував. не обов язково екстрасенсом бути.
Я війну відчула так. За місяць до війни стало снитися, що я лежу в крові. така така калюжа, що я в ній ось-ось захлинуся. не у вісні, а на яву цілий місяць відчувала запах крові. + присмак крові в роті. Я просто сходила з розуму від цього нестерпного переслідуючого запаху. Зверталася до лікарів. Лише лор сказав, що це через криву перегородку.
живу не далеко від кордону. В ту ніч, кацапешня на танках уже в мене біля міста на 115 танках стояла. Бог відвів. Байрактари відстріляли. І вони до нас так і не дійшли. Хоча за 70 км катували людей.
А головне, що відчуття запаху і смаку крові, і сни зникли з того дня. І перегородка тут ні до чого :)
Так, інформацію можна зчитувати, ще б десь навчитися її правильно трактувати.
Я теж відчувала повномасштабну війну ще за 2 роки до початку, снилися сни, але не хотіла вірити до останнього. В червні минулого року відчула дату, коли звільнять Херсон. Сама була в шоці.
Зараз відчуваю, що +-16 серпня там щось станеться, дуже хороше для нас)
МАМА НИКИТКИ-2• 25 июля 2023
Ответ дляБайрактарочка
Автор, а мені подруга порадила в тг одну мольфарку, я до цього ніколи такому не вірила, я підписалась. І от вона писала Крим - міст, шо будуть летіти ракети на якийсь Кремль. Я звісно в це ніколи не вірю, але в неї все до цього сходиться 😳
А ще писала шо русня получить пи&ди, рашка розвалиться, путін здохне.
Не буду писати хто це бо забанять.
Нам всім передбачення вашої мольфарки дуже дуже подобаються.
Підкажіть, а часом вона не писала, що хуйла жде участь Каддафі і та ж розв’язка.?
МАМА НИКИТКИ-2• 25 июля 2023
Ответ для-Инга-
как вирус может помешать воевать?
Буряты кашлять начнут?
Краще дохнути, бажано в товарняках, в яких їх транспортувати будуть.
Ответ дляЕлена 2016
А что он говорит сейчас?
Ответ дляАмрита Тиллотама
Мне тоже про войну много снилось
И однажды приснилось что возвращаюсь домой (дом во мне не мой и ребенок грудиной , у меня уже старше была дочь) и вижу как летит самолет и сбрасывает ракету на этот дом и тот ребенок погибает конечно сгорев , я такой ужас испытала и военная техника кругом
Часто снилось что убивает падающими куском самолета или чего-то подобного
До войны это было регулярно годами такие сны и ужас во сне всегда в сил раз сильнее чем я в реальности когда либо испытывала
Апель-синка• 25 июля 2023
Ответ дляtaro70
В Києві багато скляних споруд. Он будинки все з скла ліплять і ліплять
На Осокорках недавно попали осколки на 24-25 этаж жилого дома, фасад полностью в панорамных окнах. Чем не стеклянное сооружение.
А еще куча БЦ стелянных, типа Паруса. И Оушен, который отжали у владельцев-рашистов.
Ответ дляЕлена 2016
А почему умолял не лететь? Если наоборот, лучше было улететь подальше, когда началась война?
Апель-синка• 25 июля 2023
Ответ дляЕлена 2016
не убедил?
Весь прошлый год ютуб был завален мальфрами/-фарками, предвещавшими побелу сперва, осенью, потом зимой, потом весной. Мальфары были ’с репутацией’.
Одно знаю - в мире проводится гигантская информационная операция, за ширмой которой происходят реально неизвестные простым процессы.
Alexsandra• 25 июля 2023
Ответ дляАпель-синка
те що у рашистів віджали,молодці.
но завжди цікавило як саме? по типу рекету як в 90х,від одного олігарха перейшло іншому....чи (тільки не смійтеся, будь ласка) державі перейшло?
Ответ дляnatapril
Вагнери будуть провокувати Польщу або Литву. Тим треба буде якось реагувати.
И этим раша себе сделает большую выгоду. И нам нервы потрепать, и вашнеров за сутки всех грохнут. И не будет больше у раши большой проблемы с тем как решить вопрос вагнеров чтобы они переворот не устроили
Апель-синка• 25 июля 2023
Ответ дляAlexsandra
те що у рашистів віджали,молодці.
именно так и было
nightwoman• 25 июля 2023
Ответ дляmmays
США не выгодно что бы война быстро закончилась, им нужна россия слабая, только это нашей кровью...
Це логічно. Але мені здається що в рашкє вже максимум забрали санкціями, бо ,якось перестали лякати новими пакетами . Тобто якщо їх не знімати, то вона вже пливе гівном по течії. А знімати нема за що