Бегущаяпо• Изменено 25 июля 2023
Не встигаємо забрати новий закордонний паспорт, як повернутися?
Така ситуація, дитині потрібно зробити закордонний паспорт, тільки виповнилося 14 років, тому сьогодні подаємо на ID паспорт і одночасно закордонний. В цьому випадку замовити термінове виготовлення закордонного паспорту не можна, тільки одночасне подання на обидва паспорти. Виготовлення займе не менше 1,5 місяці. Ми в кінці серпня виїдемо за кордон по старих паспортах (ще діючих), і не встигнемо отримати дитині новий закордонний паспорт. Отже , повернутися вже в Україну не зможемо по старому паспорту (діючий до 10 грудня)? В Україні старий паспорт не продовжують вже. Що робити в такій ситуації, як потім повернутися із старим паспортом ?
Мелочунь• 25 июля 2023
Ответ дляПані з калабані
Паспорт модна зробити в консульстві і не треба нікуди їздити
люди специально ездят в Украину, чтобы сделать новый паспорт. в консульство записаться на паспорт нереально. может в Польше и Германии проще.
Бегущаяпо
• 25 июля 2023
Ответ дляМелочунь
можно забрать в стране пребывания
Так але це дуже довго і дорого
Бегущаяпо
• 25 июля 2023
Ответ дляПані з калабані
Ми вже сьогодні в Україні вдома подали. Я розраховувала, що зможемо продовжити відразу старі паспорти, а нам сказали, що вже не можна
Патриоточка• 25 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Возвращаетесь, пока паспорта действуют, потом едете еще раз.
Пані з калабані• 25 июля 2023
Ответ дляМелочунь
Реально , записувалася
Кашка-маняшка• 25 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Паспорт вас буде в Україні чекати мінімум півроку.Не треба було подавати,або треба було вже дочекатись нового і їхати.
Кашпо• 25 июля 2023
Довіреність на когось зробити, щоб забрали документи і вам відправили. Можливо так?
Тішуся неперетішуся• 25 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Може замовити тільки закордонний терміновий? Для чого ID за кордоном?
Тішуся неперетішуся• 25 июля 2023
Ответ дляКашпо
Не можливо.
За ким я буду?• 25 июля 2023
А як далеко їдете? З´їздити з дитиною коли буде готовий і забрати не варіант?
Капитошечка• 25 июля 2023
Ответ дляМелочунь
С каких стран ездят? Неужели с Испании легче поехать в Украину и делать паспорт, чем приехать в ту же Польшу в ДП Документ на день?
Треба підробіток• 25 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Подайте на новий паспорт в країні перебування
Можна мати два паспорти одночасно
Витрати - так більші
Або поїдете в Україну і заберете
В Україну пускають без заграну
Можна мати два паспорти одночасно
Витрати - так більші
Або поїдете в Україну і заберете
В Україну пускають без заграну
Бандитка Сью• 25 июля 2023
В Болгарии например - выловить место в очереди проблема, если повезло, ждать месяц на прием. После подачи документов ждать паспорт около 2 мес. Подать можно только в Софии. И цена паспорта 140 долл. Поэтому дешевле намного и быстрее дома делать
Мелочунь• 25 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
из Ирландии. повидать родственников и заодно сделать паспорт.
Капитошечка• 25 июля 2023
Ответ дляМелочунь
Ну так вы писали, что едут специально делать паспорт, а оказалось, что паспорт делают заодно
Мелочунь• 25 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
одно другому мешает?
Капитошечка• 25 июля 2023
Ответ дляМелочунь
одно другому мешает?
При чем тут мешает?
Вы писали, что едут специально делать паспорт, а по факту это не так
Цвірінь• 25 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Так але це дуже довго і дорого
Пути 2: или вернуться и забрать или заказать пересылку в страну пребывания. Выбирать вам.
Цвірінь• 25 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
В Испании уже тоже есть ДП Документ
Мая твая не панимать• 25 июля 2023
Ответ дляМелочунь
Очереди большие, но все за 1 день сделать реально. Мы пришли в 3 утра. Все успели в тот же день. В Харькове сейчас на ближайшие 1,5 месяца окошек для подачи нет. Все забито
Мая твая не панимать• 25 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
У людей, как правило, много вопросов, если они едут в Украину. Точно не один паспорт. Сходить к доктору, может квартиры сдают, на работу зайти ( если онлайн на Украину работать), услуги красоты, проведать родственников и т.д.
Капитошечка• 25 июля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Вы диалог читаете?
’люди специально ездят в Украину, чтобы сделать новый паспорт. ’
Пугачиха• 25 июля 2023
Ответ дляКашпо
Відбитки пальців теж по довіреності сканувати
Пугачиха• 25 июля 2023
Ответ дляТреба підробіток
Можна мати два паспорти одночасно
Витрати - так більші
Або поїдете в Україну і заберете
В Україну пускають без заграну
Можна мати два паспорти одночасно
Витрати - так більші
Або поїдете в Україну і заберете
В Україну пускають без заграну
А два айді теж можна мати, по-вашому?
Якби був готовий айді, можна було б другий паспорт замовити, а так айді нема в автора, виготовляється разом з закордонним.
Автор не написала, в якій країні зараз. Якщо треба в Україну летіти авіа, то без паспорта не вийде.
Тільки спеціально повертатись до закінчення терміну або забирати в консульстві
Треба підробіток• 25 июля 2023
Ответ дляПугачиха
А два айді теж можна мати, по-вашому?
Два айді не можна
Два заграна - можна
Якщо Європа, можна повернутись без літака, якщо США чи Канада, там замовить знову все то
Квитки того не вартують
Два заграна - можна
Квитки того не вартують