Ошеламиссимо• 25 июля 2023
Скільки вам потрібно грошей на місяць?
Якщо ви живете одна ( дітей нема). Скільки приблизно треба в місяць мати грошей?
Печальки.нет• 25 июля 2023
1 тис долларів на більш меньш життя, якщо в мене своє житло і з тої суми не треба відкладати на великі покупки\відпочинок
Пекельнi Борошна• 25 июля 2023
Ответ дляМинерАлочка
У меня нет такого опыта, но думаю около 12-15 тысяч
Ви аскет?
МинерАлочка• 25 июля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Ви аскет?
Просто разделила наш бюджет на троих))
В принципе я не транжира и не пользуюсь косметикой, это сильно экономит. Не люблю много шмотья. Люблю мало, но качественное и носить долго. Меня раздражает выбирать снова и снова...
Ем мало. Как-то так
Мэри Попкинс• 25 июля 2023
Якщо одяг не купую,не хворію і не ремонтую машину,то тис 12.Продукти,бензин,тренажерка 4 р на місяць,компослуги.