Крем для арбуза• сегодня в 15:28
Миколу Куліченка з Чернігівщини, який у 2022-му вибрався з могили після розстріл
Миколу Куліченка з Чернігівщини, який у 2022-му вибрався з могили після розстрілу росіян, мобілізували
37-річного Миколу Куліченка з Довжика, що на Чернігівщині, одного з трьох братів, якому вдалося вижити після розстрілу росіянами в березні 2022 року, мобілізували. Про це Суспільному розповіла його сестра Ірина Кулевець. Це сталося 26 червня 2026 року. За словами жінки, після свого поранення Микола лікувався та отримував психологічну допомогу, а ще приймав антидепресанти. Через це мав відстрочку протягом двох років, проте 2024-го змінились правила мобілізації. Згідно з ними, Микола Куліченко вже не мав права на відстрочку. А в оформленні статусу цивільного полоненого йому відмовили. Деталі історії — далі у матеріалі.
«Скрутили і повезли»
Ірина Кулевець наразі живе у Чехії. 26 червня їй подзвонила знайома і повідомила, що її брата, Миколу Куліченка, мобілізували. Після такої звістки вона приїхала додому. Ірина розповідає:
«Він їхав на велосипеді, а вони їхали — наш участковий із села і Ріпкинський ТЦК. Вони їхали в машині і зупинили його. Вона вискочила, почала кричати, що не забирайте хлопця. Він таке пережив, що ви робите, схаменіться. Але її ніхто не став слухати. Сказали тільки, заберіть у двір велосипед, щоб його ніхто не вкрав. І скрутили, каже, його і повезли».
Історія Миколи Куліченки, як йому вдалося вибратись із могили
Історію Миколи Куліченка Суспільне розповідало раніше. 18 березня 2022 року до хати в селі Довжик до Миколи та його двох братів зайшли росіяни з обшуком. Вони знайшли форму ЗСУ молодшого брата Євгена та медалі діда.
Чоловіків вивели на вулицю, зав´язали очі та вивезли з села. Тоді на допити людей звозили до села Вишневе на територію пилорами. В цьому приміщенні братів тримали три дні. Потім повезли на розстріл.
«Я тут, поруч старший брат, а трохи далі, менший. І його першого застрелили. Вкинули в яму, а потім Діму застрелили, але не вкидали в яму. А потім, як в мене вистрелили, мене ще і ногою штовхнули. Я впав, наверх старшого», — розповідав тоді Суспільному Микола Куліченко.
У Миколи були зв´язані руки та ноги. Та йому вдалося вибратися з могили. Росіяни поцілили Миколі в щоку, куля пройшла навиліт і не зачепила життєво важливих органів. Щоб дістатися до свого села пораненому Миколі довелося пройти 40 кілометрів.
«Скрутили і повезли»
Ответ дляНе гоню
Вашу безмозглую жизнь вы почему-то бережёте сидя в италии , пожертвуйте ей, или руками -ногами, что бы спасти кого-то
С чего вдруг если мужики есть. Ваша не то что безмозглая, еще и видимо проплачнная с целью пропаганды сдаться рашке, ваша вообще вредная, таких или закрыть лет на10 или вообще в утиль. Такие как вы сдадите все позиции координаты дрнов пво чтобы себе хорошо жить.
Коллаборантытае и говорят мне не настолько было кушать, мне надо хорошо питаться, и за бабки русским сдавали позиции наших солдат, пво, ТЭЦ электростанций.
Ответ дляКу ка ку ка ку
Когда пойдут менты всех мастей тогда поговорим. За что они получали зп и пенсии если свою прямую обязанность не выполняют?
Да во время ВОВ даже сын Сталина был на войне!
Бот из раши вот и уши вылезли. Вов не было,в Украине то всев курсе уже. Это в росси еще верят что было вов
Крем для арбуза
• сегодня в 16:23
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ви погнали. Це означає лише одне - ви в очі не бачили звірств узьких або одна з них.
Вашому чоловіку буде різниця чий член в його сраці треться поки він звязаний лежить рідного українця з ТЦК чи бурята?
Не гоню• сегодня в 16:23
Ответ дляMary_40
Чем ваша жизнь ценнее, чем жизнь мужчины? Почему он должен отдать, а вы нет?
ИграйМойГормон• сегодня в 16:24
Ответ дляMary_40
Трупом защищая свою землю и людей всяко лучше погибнуть чем быть тупо с роликами расстреляны русней
Да уж нет. Он имеет право и за границу выехать . Но надеялся на то, что дтживет в родных стенах, дома. . Аж нет.. только элитам это позволено
Ответ дляSvit_from_It
Я считаю что каждый сам в ответе за свою жизнь. Никого спасать не надо. Тыл выезжает, Вася хочет воевать - идет воевать. не хочет - не идет.
а идти умирать за идеалы и якобы защиту кого-то ну такое. После смерти ничего нету.
А куда ты выезжает? Вон этот никуда невыехал. Пришли русские расстреляли. Освободили поэтому живой. Так если бы выжил его бы жостреляли в оккупации убили бы. Теперь его жизнь кто то должен был умереть, но не он
Балаболка• сегодня в 16:24
ну так це тому, що мамині корзиночки, які психічно і фізично здорові сидять вдома і не висовуються. Тому пакують всіх підряд.
Але я не засуджую нікого насправді. Просто це дві сторони однієї медалі.
Ку ка ку ка ку• сегодня в 16:26
Ответ дляMary_40
а что было с 41 по 45? Ты ебнутое?
Пишу вірші, дорого• сегодня в 16:27
Ответ дляБалаболка
Ваші корзиночки де?
Крем для арбуза
• сегодня в 16:27
Ответ дляMary_40
Живий тільки тому, що з звязаними руками зміг поранений доповзти 40 км.
Це вартувало здоровья.
Тепер ці свої ТЦКуни послали його знову на смерть.
Він проходив лікування, йому не можна на фронт.
Це вартувало здоровья.
Пишу вірші, дорого• сегодня в 16:28
Ответ дляКу ка ку ка ку
а что было с 41 по 45? Ты ебнутое?
Да, оно именно такое.
Ку ка ку ка ку• сегодня в 16:31
Ответ дляБалаболка
Так а вы не видели сколько откормленных боровов пакуют? Вот ими как раз и можно было заменить погибших. Я даже не говорю отпустить военных в отпуск,все прекрасно знают что этого нет и никто оттуда не уйдёт.
Вот Она Я• сегодня в 16:30
Ответ дляMary_40
Да, вы правы. И?
Балаболка• сегодня в 16:32
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ваші корзиночки де?
служать, не сам пішов добровольцем, а вже після отримання повістки.
Але у нас трохи інша історія, чоловік лікар, то у нього без варіантів.
Привозять зараз в частину і кривих і косих і з палочкою, і хворих і майже пенсіонерів. Зате в оточенні всі чи з купленою інвалідністю, чи бронню, ходять в качалку, тренуються)
Тому коли тут радіють, що хтось купив собі бронь чи вибив інвалідність, то хоч би не створювали вже теми про ТЦК, які скрутили якогось справжнього інваліда.
Пишу вірші, дорого• сегодня в 16:33
Ответ дляБалаболка
Це державна політика. Створюй теми чи ні,нічого не зміниться.
Балаболка• сегодня в 16:33
Ответ дляКу ка ку ка ку
та різних пакують. Але якщо пакують всіх, то ніби логічніше пакувати принаймі фізично здорових. А не охати і ахати, як пакують інвалідів, сидячи вдома.
Ку ка ку ка ку• сегодня в 16:35
Ответ дляБалаболка
А им то что. По улице кого поймали того и скрутили. Я думаю им важна отчётность что столько столько то есть и все. А там хоть потоп
ИграйМойГормон• сегодня в 16:35
Ответ дляSvit_from_It
так я ж вроде как раз ответила также как и вы) не поняла чего вы на меня напали.
Вы не правильно меня поняли. Я просто поддержала ваш пост о том , что в моем окружении все так же аак и в вашем
Балаболка• сегодня в 16:36
Ответ дляПишу вірші, дорого
я б сказала, що це держава самоусунулась, типу нагрібайте, як можете.
Ті ТЦК як санітари міста по частинам вже поперевозили всіх бомжів і наркоманів, якщо хтось нормальний випалдково потрапляє, то його забирають в кращі бригади з руками і ногами. І залишаються такі цілі батальони, де як матюкався командир, трьохсотих більше, ніж в батальонах з передової.
Леді Душка• сегодня в 16:37
Ответ дляБалаболка
Тоб то офіційних інвалідів не існує як і хворих. Офіційної броні не існую? Всі придбані? Саме тому що є прошарок куплених, в тцк картбланш на насильство і вбивства? Де логіка? Ми ж не така держава і рабства в нас немає.
Балаболка• сегодня в 16:37
Ответ дляКу ка ку ка ку
да, так і є. Є план, їм треба подати список, а те, що половина з тих мобілізованих втече ще по дорозі, то головне, щоб вже після оформлення в частину, бо тоді догана бде командиру, а у них все пучком.
Леді Душка• сегодня в 16:38
Ответ дляБалаболка
А скільки мертвих душ? Які оформлені як військові, а гроші отримує керівництво, про це не говорять.
Балаболка• сегодня в 16:38
Ответ дляЛеді Душка
є офіційні інваліди, і є заброньовані.
Леді Душка• сегодня в 16:39
Ответ дляБалаболка
є офіційні інваліди, і є заброньовані.
І через мажорів тцк має право бити Миколу з Степаном, сантехніків яких зловили на вулиці?
Балаболка• сегодня в 16:39
Ответ дляЛеді Душка
я про такі випадки не знаю і не думаю, що це можливо. Принаймі якось масово.
А от те, що командири неправильно заповнюють звістнітсь і люди не отримують кошти - от це часто.
Ку ка ку ка ку• сегодня в 16:40
Ответ дляЛеді Душка
Есть брони, не все куплены.
У парюпы на работу пришёл мужчина, профильное образование есть, но у него давно свой бизнес, он устроился на работу и получил бронь, ездил в командировки все как полагается работает.
Но конечно, есть и купленные где то, в такой коррумпирлваннлй стране все есть.
Балаболка• сегодня в 16:40
Ответ дляЛеді Душка
нікого не мають право бити, але поки мажори можуть купити бронь і інвалідність, то вигрібати будуть Миколи.
Ку ка ку ка ку• сегодня в 16:41
Ответ дляБалаболка
Вже и микол не осталось. По селам всіх повигрібали
Леді Душка• сегодня в 16:43
Ответ дляБалаболка
Не має ніхто вигрібати і зв´язку немає. Просто випустіть людей. Люди мають право вибору. Вони не належать цій системі, армії, чи державі. Люди не власність держави, не раби і не ресурс. Платіть втричі більше отримаєте більше, залучайте іноземців але випустіть тих хто має інші думки, плани і переконання. Це не вам...це крик в пустелі.