Крию матом страшно• 25 июля 2023

Як підступитися к великому об´єму роботи

Дано: хорошо оплачувана робота в дуже старому великому проекті, которий нам передали в робочому вигляді, але з дуже бардачними документами.
По суті, проект колись збирали з декількох малих, документацію зводили з цих проектів теж. Тобто купа всього, в різних місцях, не стандартизовано, частина в нормальному цифровому вигляді, частина ще просто скани, які навіть розпізнати неможливо.
Проект працює, я його знаю і без документації. Але треба якось всі дані актуалізувати і привести до ладу.
І я вже давно не можу підступитися до цього. Рутину виконую через силу, прокрастиную, голова починає боліти.
Я вже і списки собі писала, і намагалася задачі розділяти. А все тяжче і тяжче підступати до роботи. Я би вже краще б змінила роботу, але зараз це нерозумно і ризиковано.
Які б лайфхаки Ви порадили.
Основна проблема: огромний обсяг роботи і відсутність строків приведення до ладу. Це розхолоджує. В той же час відбиває бажання взагалі щось робити.
Мстящий за Зайца• 25 июля 2023
Усилием силы воли

Карапулька• 25 июля 2023
Мені допомагає просто почати робити з того боку, що ближчий. Наприклад, сьогодні працюю над завданням А. Дивлюся, що там з документацією. Якщо там фігня- одразу наводжу там лад. Потім беруся за завдання Б і так далі.
Мамина квіточка• 25 июля 2023
У меня есть две любимые фразы:
Большого слона едят маленькими кусочками
Когда не знаешь с чего начать- начни сначала.
Но это все теория, а на практике пока вы сами не поймёте, зачем это делать, у вас не включится мотивация.
Белоснежко• 25 июля 2023
Берете и начинаете делать, а потом втянетесь
Мозговая пилочка• 25 июля 2023
Починайте із тої документації, яка більш-менш описана, і де треба лише трохи внести зміни. Потім беріть ту, де менше актуальних данних і в такому порядку
tarveldy• 25 июля 2023
Написала плана дій, роздробила, і по частинах, одна за одною
Разделяй і властвуй
Ні грама• 25 июля 2023
Я робила подібне. Дивлячись, що за проект, можна засісти за написання типу документації, а-ля через місяць вам треба передати цей проект комусь іншому, але з упорядкованою документацією. Розділіть його на логічні частини. Я не знаю, що у вас, але, наприклад: поставки, маркетинг, фінанси, персонал... І кожну частинку окремо пропрацьовуйте.
njasha• 25 июля 2023
Бабуся завжди казала мені:спочатку що легше роби