Без Баяна• 25 июля 2023

Не любить свое ДР - не нормально?

Что вы с этим делали? Не зависимо от возраста, 15-25-45-далее
Секс-Бомба• 25 июля 2023
Не люблю свой день рождения. И не особо отмечаю его. Но, на мой взгляд, это ненормально. В моем случае это вызвано недовольством собой и своей жизнью

И_В_офигительных_штанах• 25 июля 2023
Не люблю, не отмечаю. Терпеть не могу поздравления. Открытка в вайбер и хорошо. А звонки вообще капец.
Точу ляси• 25 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Аналогічно) Беру відпустку, вимикаю телефон. Але вже почали телефонувати чоловікові і просити передати слухавку
Мене ще бісять родичі, які телефонують раз на рік в день народження (не те шоб я іх хотіла частіше чути 😁). Я взагалі не люблю по телефону говорити, а тут прям всього і багато бажають. Ой… не чулися і не бачилися цілий рік, то й не треба було псувати таке гарне спілкування)
Потринділиця• 25 июля 2023
О, а ще деякі індивідууми ’ чому телефон вимкнений??? Я поздоровити хотіла/ хотів’. Ми вже під дверима

Чому ніхто не хоче прийняти що є люди які хочуть побути наодинці з собою цей день????
Потринділиця• 25 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Дааааа. Таке саме.
Знаєте, оце читаю і думаю, щось я з кожним роком все більше відлюдьком стаю.
НЛОша• 25 июля 2023
Ответ дляПотринділиця

О! І у мене таке було одного разу. Це гірше за фільм жахів. Тринд.. просто!
Точу ляси• 25 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
Дааааа. Таке саме.
Я така з підліткового віку. Просто зрозуміла шо особисто для мене спілкування з усіма підряд дуже виснажуюче і не завжди має змістовне навантаження. Я не люблю говорити ні про що, як це зазвичай багато хто любить, не люблю плітки, не люблю ділитися своїми проблемами чи вихвалятися досягненнями. Корочє мені для комфортного існування норм шо спілкування зведено до мінімуму.

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 25 июля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не знаю, але в мене сьогодні др і я зараз буду бухати, з горя.
Вітаю!
Единорог_помог• 25 июля 2023
Я не люблю своє др, та не люблю когось вітати. Але чи це норма не знаю
Потринділиця• 25 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
У мене день народження через день з мамою. у мене 8, у неї 10 го. І постійно оце на декілька днів до нас припруться родичі. Які є дуже токсичними . Ну там понасміхатися з зайвої ваги ( навіть коли її не було), то вуха не туди стирчать, завеликі. І з цими людьми доводилося ’ святкувати’.
Як добре, коли ти дорослий мати можливість не спілкуватися з такими людьми
Кринжова баба• 25 июля 2023
Ненавижу свой дртс детства. Во-первых, перед школой и вместо подарков дарили всякое нужное для школы... Во-вторых, брат истеричка и обижался, вечно ему на мой др дарили подарки. А мне на его др - нет, я ведь не истерила) и с годами как-то укрепилось мысль, что хочу на свой др просто пропасть и вернуться через день.
Кавуся• 25 июля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Здоровья вам! И настроя! 🌹
Кавуся• 25 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Нормально. Я не люблю свій др і ніколи не любила. Але найбільше напрягають привітання🙄 навіть не знаю як пояснити чому, але думаю хтось зрозуміє)
Меня тоже. У меня от некоторых ощущение, что настолько они не настоящие. Как раз в год у многих букет в женский день.
Роза в вазі• 25 июля 2023
Нормально. Я тоже не люблю свой др. Потому что становлюсь старше.
Роза в вазі• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
А то, что ему дарили, а вам нет, его устраивало?
СкокоМнеДадите• 25 июля 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Вітаю!
Дякую🥰
СкокоМнеДадите• 25 июля 2023
Ответ дляКавуся
Здоровья вам! И настроя! 🌹
Дякую🥰
Кринжова баба• 25 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Мы же дети были, его устраивало 😁сейчас смешно, тогда было обидно) с братом очень любим и поддерживаем друг друга. Но др не люблю, а брат в свой праздник вечно гуляет на полную))) не удивительно, что праздники любит 🤣
Моя улюблена страшко• 25 июля 2023
А почему многие пишут моё/своё др,если нужно мой/свой др?)
По теме три дня назад был у меня др,не отмечала,не люблю.

Ванна Тазиковна• 25 июля 2023
Для меня этот день медаль с двумя сторонами, с одной приятны искренние поздравления и тёплые слова, с другой как очередная невозвратная веха.
ЛижТолько• 26 июля 2023
Значит ваш день рождение для родителей был пустым местом, поэтому вы его не любите , праздника не было
ЛижТолько• 26 июля 2023
Ответ дляИ.О. человека
У мене вчора було д/р😠.
Не люблю до себе підвищену увагу,а вчора як назло, згадали всі...я думала понеділок, хтось та забуде
А вам батьки казали, помовчати потім розкажеш, не перебивай дорослих і таке інше
ЛижТолько• 26 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Батьків це влаштовувало
мадамГрицацуева• 26 июля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Своё день, своё год, своё голова, своё тарелка, своё кошелёк... Тоже не понимаю.
мадамГрицацуева• 26 июля 2023
По теме. Я люблю свой день рожденья, но перестала отмечать, поскольку не вижу в этом больше смысла. Не люблю, когда поздравляют. И сама не люблю поздравлять, потому что не всегда хватает фантазии на оригинальное поздравление, а каждый год желать одно и то же как-то неудобно.
И.О. человека• 26 июля 2023
Ответ дляЛижТолько
Ні, у мене дуже добрі і лояльні батьки,які для мене все роблять, і до тепервідчуваю їх підтримку.
Не знаю чого так в мене
ЛижТолько• 26 июля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Не знаю чого так в мене
Всегда есть причина
Интересно сколько вам лет
И.О. человека• 26 июля 2023
Ответ дляЛижТолько
Всегда есть причина
Интересно сколько вам лет
32 і це так завжди було.
Я не соціопат,друзі в мене є, з часів інституту також зв´язок підтримуємо.
Але коли день народження і до мене така підвищена увага - мене це дуже бісить,я не хочу і завжди мрію шоб забули
Роза в вазі• 26 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Дети эгоистичны, поэтому так, думаю) но радует, что у вас с братом хорошие отношения) Брат младший, наверно?)
Кринжова баба• 26 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Старший брат, на три года старше) хорошо, что мы не перенесли детские обиды во взрослую жизнь