Дайте вподобайок• 25 июля 2023

Питання про ботокс до косметологів, або до дівчат, які робили процедуру

у мене починають проявлятись носогубки
хочу вколоти на стадії, коли ще повністю не сформувались
знаю, що від гіалуронки підпухає обличчя, а щодо ботоксу ? так само? чи підпухатиме?
бо така зона, що не хочеться бути горилою
Не пириживай• 25 июля 2023
В носогубки не колят ботокс, если колоть филлеры лет через 5-7 лицо алкоголички обеспечено
ЧукИГеки• 25 июля 2023
Вколете - будете горилою
Не зразу, але рік-два
Вилосипедниця• 25 июля 2023
«Підпухає», якщо постійно користуєтесь у непомірній кількості. А так, то ні.
автор Дайте вподобайок • 25 июля 2023
Ответ дляНе пириживай
…… боже
TaFo• 25 июля 2023
Ответ дляНе пириживай
неправда. это зависит от лица. я колола носогубки 5 лет газад. филерами. больше немколю. нет их. лицо худое вообще без отеков и прочих страхов
автор Дайте вподобайок • 25 июля 2023
Ответ дляTaFo
а що за філлер?
Не пириживай• 25 июля 2023
Ответ дляTaFo
Вы кололи один раз, а есть колят раз в год у меня таких в окружении много . Я тоже делаю разные процедуры и уколы но то что филлеры не всем можно это факт и не злоупотреблять
автор Дайте вподобайок • 25 июля 2023
Ответ дляTaFo
і в якій кількості ?
Girly_girl• 25 июля 2023
Именно ботокс в носогубные не колят. У меня ботокс лоб+межбровка ни разу ничего не опухало
Носогубные я колола филлер, и еще когда я уколола носослезную борозну, то носогубные складки стали менее выражены
ЧукИГеки• 25 июля 2023
вибірково заколота зона викличе компенсаторне скорочення м´язів і зморшки в інших місцях на обличчі. навіть там, де їх раніше не намічалося.
взагалі, ботокс може викликати опущення жирових пакетів і провисання тканин, якщо вчасно не підколювати.
TaFo• 26 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
а що за філлер?
автор, 5 лет назад)))))
TaFo• 26 июля 2023
Ответ дляНе пириживай
так это всего касается. процедуры подбираются под тип лица