Нічна ненажера• 25 июля 2023
Чи можу я зняти квартиру в Києві за 4-5 тисяч?
Знайомі деякі знімають, а от сама знайти не можу... Все дорожче.
Так склалася ситуація,що мені та сину підлітку терміново потрібна квартира. Бажано дуже бюджетно. Бажано в районі Дарницької площі і без рієлторів. Прив´язана до школи. Може хтось десь бачив чи знайомі здають?
Дякую
Все будет, но потом• 26 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
це дивлячись звідки віддаленність міряти, але Дарницька площа точно нічим не краще троєщини, жахливе гетто, про ДВРЗ взагалі мовчу
Сама вы жахлива и опасна
Печерско Житомирская доярка